خريد گهواره سنتي - صفحه 1

موضوع: خريد گهواره سنتي + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
مامان درسا پست ها : 3عضویت:1389/5/13
1389/5/13 - 2:08 عصر
ميشه يكي به من بگه از كجا مي تونم از اون گهواره هاي سنتي پيدا كنم؟چون دخترم فقط با حالتي مثل حركت ننو خوابش ميبره.از تخت پارك و كرير اصلا نمي تونم استفاده كنم.فقط بايد تو پتو اونقدر تكونش بديم تا بخوابه.
آرمان برتر پست ها : 269عضویت:1386/4/4
1389/5/13 - 2:13 عصر
تو قم يا اردبيل پرس و جو كني هم مي سازن برات هم مي توني آمادشو بخري.
ننه نيناز پست ها : 4586عضویت:1388/7/11
1389/5/13 - 2:30 عصر
به نجاري اگه بگي فكر كنم بتونه برات درست كنه گلم
خانوم طلا پست ها : 7649عضویت:1387/9/4
1389/5/13 - 2:55 عصر
به اين راحتي نميتوني گير بياري من كلي دنبالش بودم پيدا نكرم . آخرش يه گهواره قديمي ازخونه مامان بزرگم آوردم كه چون يكي از ميله هاش كج شده بودبايد مي داديم به يه آهنگر تا درستش كنه ولي آهنگر هم گير نياورديم و گهواره همينجوري موند . البته يه گهواره KOLCRAFT از دوستم گرفته بودم كه حركت خيلي نرميداشت و موزيك هم چخش مي كرد و واقعا براي خوابوندنبچه عالي بود ولي توي سه ماهگي براش كوچيك شد
Azin پست ها : 920عضویت:1389/4/1
1389/5/13 - 3:05 عصر
ما خودمون براي بچه خواهرم درست كرديم.اول يه مدل پيچ خريديم كه اون سرش كه بيرون از ديوار مي مونه شبيه قلابه و توي ديوار حسابي محكم مي شه. از ابزار فروشا بپرسي خودشون بهت نشون مي دن. بعد يه مدل قلاب كه شبيه كارابين كوه نوردهاست (يه مدل جاكليدي هم شبيه اون ديدم) كه يه قسمتش به حالت فنري به داخل باز مي شه گرفتيم. اينايي كه تا اينجا گفتم از هركدومش 2 تا. بعد بايد طناب بخري. يه طناب حسابي ضخيم. بعدش هم يه پارچه ضخيم مثل برزنت (ضخامت پارچه طوري باشه كه بتونه وزن بچه رو تحمل كنه) بعد يه مستطيل بزرگ با پارچه در مياري اول لبه اش رو خوب تو مي ذاري يا سر دوزي مي كني كه ريش نشه. بعد دو تا طولش رو مثل بالاي شلوار كه ازش كش رد مي‏كنند يه لبه بزرگ مي دي كه طناب از توش رد بشه. اگر خواستي مي توني از همين پارچه يه لوله دراز هم بدوزي به عنوان روكش طناب كه طناب ديده نشه. بعد طناب رو از توي لبه هاي مستطيل رد مي كني و به اون گيره ‏هاي شبيه كارابين گره مي زني بعد مي توني از يه سيني كيك بزرگ مستطيلي (همون پلاستيكي ها كه زير كيك مي‏گذارند) يا يه تيكه تخته سبك براي كفه‏اش استفاده كني براي قسمت بالاي سر و پايين پا هم دو تا تيكه چوب بلند رو حسابي لاي ابر بپيچ و روش پارچه بكش بگذار كه او طرف طناب به سمت داخل جمع نشه. اگر خواستي ايميلت رو بده برات يه عكس بفرستم
Pegah پست ها : 6595عضویت:1387/10/26
1389/5/14 - 12:48 عصر
من تو پاساژ پروانه ديدم. خيلي باحال بود. ولي اشتباه كردم و نخريدم. ولي فردا مي رم اگه گير اوردم ميخرم و آدرشونو ميگيرم.
ملتي که کتاب نميخواند..... بايد تمام تاريخ را تجربه کند ...
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: