موضوع: كساني كه اندانسترون مصرف مي كنند... + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
بهــار*(مامان 2 فرشته)* پست ها : 5178عضویت:1389/1/29
1389/4/28 - 3:20 عصر
اگر اين دارو را مصرف مي كنيد بگيد از كي شروع كرديد و تا كي ميشه ادامه داد. من هفته 16 هستم از هفته 7-8 مصرف ميكنم خيلي بهم كمك كرده اما دكترم گفت بايد از هفته 16 نخوري همه تو هفته 16 خوب مي شن ولي من خوب نشدم چند روزه نمي خورم صبح از شدت تهوع و استفراغ معدم به خونريزي افتاد. تو رو خدا اگه مصرف مي كنيد بگيد هفته چندمين؟
اگر خدا آروزيي را در دلت انداخت بدان كه توانايي رسيدن به آن را در تو ديده است، پس برای رسیدن به آن تلاش کن ~◕ ‿ ◕~
r-z (زهرا مامي ويونا) پست ها : 2034عضویت:1388/10/17
1389/4/28 - 3:37 عصر
بهار جون - اصلا قرص بدي نيست من ويار تا 5 ماهگي باهام بود
حالام تو ماه هشتم و يه موقع هايي معدم جواب ميكنه و ميخورممممممممممممم

اتفاقا قرص خيلي خوبيه .......يادمه روزي 3 تا قبل غذا ميخوردم .........آب هم وشط غذا نخور 1 الي نيم ساعت قبل و بعد غذا بخور..........
به دكترت هم بگو ...........ايشالله خوب شي ...................
بهار جون يكي از عوارض اين قرص يبوست ...........اگه با غذا حل نشد شربت شير منيزيم خيلي عاليه ........
خواستن ،توانستن است
مامي نرگس پست ها : 206عضویت:1388/8/17
1389/4/28 - 3:45 عصر
بهارجون- منم هفته 17 روز تازه تموم كردم. چند روزي ميشه كه كم كم قرص از سه به دو و سپس يك عدد رسوندم. فعلا هم دو روزه قطع كردم. خداروشكر مشكلي نداشتم. دكتر منم بهم گفت هفته 16 به بعد بهتر مي‌شي ولي نگفت كه حتما قرص رو قطع كنم.
يكي ازدوستانم هم كه از ماه اول اين قرص و مصرف مي‌كرد گفت تا 4.5 ماه مي‌خورده و بعد از يكي دو بار تست كردن از بابت اينكه با قطع و كم كردن قرص دچار مشكلي نمي‌شده اونو قطع كرده.
تا اونجايي كه منم از خانم هاي باردار شنيدم اينكه لزوما همه در هفته 16 خوب بشن قطعي نيست و متغيره. بعضي ها تا آخر 5 هم ممكنه اين حالت رو داشته باشن.
انشاا... كه بهتر بشي. منم توصيه ميكنم با دكترت تماس بگيري.
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: