2737
2739
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3397083 بازدید | 46604 پست
آقای پارسا در مورد احمدی مقدم کاش صفحات قبل رو بخونین چون ته ذهنم یادمه رستگار میگفت احمدی مقدم از پروتز مصنوعی استفاده میکنه !!!

یه احمدی هم داریم غلامرضا احمدی که پاسدارانه و میگن کارش طبیعیه همونی که منشی نداره و اینا رستگار و سیما و چند نفر دیگه هم رفتن مطبش و گزاشش رو نوشتن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درسته
به منم گفت اجزای صورتت درشته
چشماهات خیلی درشته
اگه بینی خیلی کوچیک بشه زشت میشه
گفت قوز بینی رو اصلاح می کنم و یه قوس ملایم میدم چون نمی خوام ساختمان بینی ضعیف بشه
نمی دونم چقدر تغییر می کنم
ایا واقعا ارزش عمل کردن داره یا نه ؟
4 شهریور -دکتر فرشته عبدالمطلبی- بینیم استخونی با انحراف خفیف داخلی- عکس قبل و بعد عمل صفحه 2452

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?pageNumber=2452&threadID=385081
2731
2738
سلام زی زی جان چطوری گلم ؟ هنوز درگیر پروسه ی انتخاب دکتری ؟؟ دو تا دکتر مورد نظرت حذف شدن یا به قوت خودشون باقین ؟

مماخ هم خوبه از پشت پی سی بای بای میکنه امروز میشه 45 روز بچه آره واقعا خیلی ورم بینیم و صورتم کمتر شده ولی خب ورم نوک بینی به این زودیا نمیره تا بخوادم بره این دهن آدم چیز میشه واقعا صبر کردن خیلی سخته ...الان خیلی بیشتر راضیم یه سری از موراد هنوز رو نرومه ولی خب دیگه مثل اون اوایل نیست واقعا هم هر سری چسب رو عوض میکنم یه شکل میشه
سلاااااااااااااااااااام چه خبرررررررررررره ؟؟؟؟؟؟؟؟
الکسیس جان قربونه دهنت عاااااااالی گفتی . من چون اصلا حوصله ی بحث ندارم جواب آیتکین رو نمیدم . به واال هم توهینی نکردم و اتفاقا اون بود که اسم منو توو پستش اولین بار برد و اگه جوابم بهش منطقی نبود 18 تا لایک نمیخورد (مراجعه شود به صفحه ی 1289)
از اظهار نظر کاربرای جدید هم تعجب نمیکنم چون تازه اومدنو خیلی ها رو هنوز نمیشناسن. بحث هم تموم شده بود مورچه اتمی جان کاش دوباره بازش نمیکردی عزیزم

بگذریــــــــــــــــــــــــــــــم
9 اسفند دکتر سجادیان
فروز جان این مغاری که گفتم انحراف رو هم درست میکنه حتی این دوستمو عمل کرد انحرافش خیلی شدید بوده اخه من علاوه بر انحراف سینوزیت هم دارم شاید مجبور شه یهو همرو عمل کنه یعنی نمیتونه؟ چون خیلی باتجربه است
دکتر کلانتر 6 آذر
فروز جان این مغاری که گفتم انحراف رو هم درست میکنه حتی این دوستمو عمل کرد انحرافش خیلی شدید بوده اخه من علاوه بر انحراف سینوزیت هم دارم شاید مجبور شه یهو همرو عمل کنه یعنی نمیتونه؟ چون خیلی باتجربه است
دکتر کلانتر 6 آذر
2706