موضوع: انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی + اظهار نظر

صفحه 19 از 929 اول قبلی  14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 2 مهمان
هيوا پست ها : 457عضویت:1390/6/2
1391/10/13 - 12:05 عصر
ستایش جون تبریک میگم

انشالله بارداری خوب وراحتی داشته باشی

ماری جون خوش اومدی.............. چقدر دارو مصرف کردی جون آدم بالا میاد تا این دکترا مشکلتو تشخیص بدن

اکثر دکترا اجازه پروازو میدن اما باید خیلی احتیاط کرد

ثمره پست ها : 156عضویت:1388/7/28
1391/10/13 - 1:16 عصر
سلام دوستان من امروز رفتم سونو بعدش یه سری قرص دادند فولیک اسید و آ اس آ و استروژن که باید تا 25 بخورم برم سونو بعدشششششششش انتقال
دوستتون دارمممممم بوسسسسسسسس
همين روزا لوبياهام ميان تو دلم حالا چند تاش بموننو سبز بشن خدا ميدونه! ما 2 تا پسمل ناز داريم
پسررر مامان پست ها : 9770عضویت:1390/8/25
1391/10/13 - 1:59 عصر

دوستان لطفا دکتر ومرکز خوبی که ازش نتیجه گرفتین به من معرفی کنید

من باید میکرو انجام بدممممممممممممممممممممممممممممم
پيشاپيش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر روياها بلکه به اندازه ايمان واطمينان توست که ميبخشد.
خداجونم شکرت       مبارک باشه :)
مانا پست ها : 1046عضویت:1391/7/16
1391/10/13 - 2:45 عصر
سلام به همه دوستای گلم ومامانهای آینده
امیدوارم همه چی واستون خوب پیش بره
شبنم جون بابت اطلاعات صفحه اول واقعا ممنونم
ایشالله خدازودتر حاجتت را بده همینطور حاجت همه دوستای گلم را
خدایا صبرم بده تا حکمت داده ها و نداده هایت را بفهمم خدایا به من و تمام دوستان منتظرم فرزند سالم و صالح عنایت کن"الهی آمین" خدایا شکرت
ستايش پست ها : 84عضویت:1390/1/16
1391/10/13 - 4:33 عصر
سلام به همه دوستای عزیزم
مهربونا من با نینی سایت زندگی کرده و میکنم
همهشه برای همه دعا میکنم.فقط هیچ وقت از خدا ناامید نشین
برای منم دعا کنین جمعه بتام بالا رفته باشه و خارج رحمی نشه
راستی دوست جونا خارج رحمی فقط با سونو معلوم میشه؟میبوسمتون عزیزا
پسررر مامان پست ها : 9770عضویت:1390/8/25
1391/10/13 - 4:46 عصر
ستایش جون نگران نباش حتما میره بالا
خارج رحمی فکرکنم ازروی بتا مشخص بشه
لکه بینی ودرد هم داره بهش فکرنکن
پيشاپيش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر روياها بلکه به اندازه ايمان واطمينان توست که ميبخشد.
خداجونم شکرت       مبارک باشه :)
mahshid1 پست ها : 877عضویت:1390/5/16
1391/10/13 - 10:52 عصر
سلام دوستان عزيز
ستايش جان تبريك ميگم
انشالله بتا هم بالا ميره نگران نباش استرس تو اين روزا سمه

بسپارش به خدا اگه قرار باشه خودش نگهش ميداره قسمت به نبودن هم باشه كاري از دست كسي ساخته نيست

واي عسل بانو
ال دي خوردن روزهاي مطلق نااميديه
من اينقد پررو هستمبعد 4سال تلاش هرماه اميد دارم كه شايد طبيعي بشه
هه هه رو رو ميبيني
براي همين هم هست وقتي ال دي ميخورم همون يه كوچولو اميد رو هم از دست ميدم و روزا به شدت كش ميان!!!
من اسيد فوليك برموكريپتين وال دي ميخورم...

ولي خودمونيما
چه قدر انتظار سخته
اميرحسينم/معجزه ي زندگي من / اومدنت منو شايسته نام مادري کرد/خدايا سپاس گذارم**92/10/3
mahshid1 پست ها : 877عضویت:1390/5/16
1391/10/13 - 11:19 عصر
من از ابن سینا بدم اومده چون اعتمادمو نسبت به دکتراش از دست دادم
دوتا برخورد بد هم از دو دکتر مختلف مرکز دیدم
من تنها دکتری رو دوستش داشتم وبهم ارامش میداد همین رزاقی بود انصافاحرف زدن باهاش حالمو خوب میکرد ارومم میکرد اونم دیگه ابن سینا نمیاد
دکترای جدید تو مرکز همشون جوونن
اینقدر هم که با اکراه کار انجام میدن انگار یکی مجبورشون کرده که کارکنن یا دارن رایگان کار میکنن
متاسفانه مجبورم که برم ابن سینا
دو بسته جنین فریزی تو اونجا دارم

به نظرتون میشه کاری کرد که من جای دیگه یا بادکتر دیگه ای این جنین ها رو انتقال بدم
کسی میدونه
میشه چنین کاری کرد
کسی تجربه اش رو داشته
اميرحسينم/معجزه ي زندگي من / اومدنت منو شايسته نام مادري کرد/خدايا سپاس گذارم**92/10/3
ochulu پست ها : 554عضویت:1391/9/14
1391/10/13 - 11:32 عصر
دوست جونا فردا آش رشته و شله زرد نذری داریم به حق همین شب امام حسین رو قسم میدم دل همه رو شاد کنه

همتونو دعا میکنم که انشاالله حاجت روا بشید
پرنسساي مامان 92/8/11 پا به دنيا گذاشتن خدا جونم ازت ممنوننننننننممممم
ياسي71 پست ها : 1192عضویت:1391/9/20
1391/10/14 - 10:57 صبح
سلام دوستای گلم
امروز رو بهتون تسلیت میگم عزاداری هاتون قبول باشه انشاالله برای من هم دعا کنید
من دارم میرم سفر دو روزی نیستم
مراقب خودتون باشید
ستایش جونم مبادا قصه بخوری عزیزم انشاالله خدا نی نی تو برات حفظ میکنه گلم
مراقب خودت و نی نی کوچولو مون باش
روزگارا: تو اگر سخت به من میگیری، با خبر باش که پژمردن من آسان نیست، … گرچه دلگیرتر از دیروزم، گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند، لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست زندگی باید کرد…. عکساتون رو براتون فتوشاپ میکنمhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=948386&postID=37129979
سيم چوب پست ها : 16عضویت:1390/11/5
1391/10/14 - 1:33 عصر
سلام به همه مامانها
با عرض تسلیت أربعین حسینی إنشاء له تا أربعین سال دیگه همه بچه های این کلوپ حاجت روا بشن :)
بچه ها واسه منم دعا کنین این چند روز انتظار به سلامتی به پایان برسه :)
ستایش جون یه سؤال داشتم الان حالت خاصی داری یا نه ممنون میشم جواب بدی
گاهي گمان نمي كني، وليكن... مي شود گاهي نمي شود كه نمي شود كه نمي شود گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته، قرعه به نام تو مي شود گاهي گداي گدايي و بخت يار نيست گاهي تمام شهر ، گداي تو مي شود
سپيده پست ها : 272عضویت:1390/2/22
1391/10/14 - 4:51 عصر
سلام دوستان من امروز سوومین روز اتقالمه از امپول پرژسترون استفاده میکنم اون قسمتی که امپول میزنم خیلی دردناک شده وقتی دست میکشم احساس میکنم ورم داره ایا مشکلی هست؟
عسل بانو پست ها : 1287عضویت:1390/12/12
1391/10/14 - 5:55 عصر
آوا جون نا امید نشو عزیزم یکى از دوستان به اسم مهربان بعد از ١٥ سال باردار شد. ولى راست میگى شاید خدا فکر میکنه ما خیلى صبوریم ..... حالا که اینطورى شد یه دیونه بازى از خودم درمیارم که خدا بگه بهش بدین برررررررره

ستایش جون نگران نباش بتاى پایین معمولا نى نى پسره ، بس که این مردها حتى از دوران جنینى تنبلن بتاشون هم دیر میره بالا. خارج رحمى رو از روى بتاى خیلى بالا و غیر طبیعى میفهمن

مهشید جون تو تنها نیستى منم همین فکر رو میکنم بخاطر همین از Ld خوشم نمیاد .... اصلا فکر میکنم همه دوستان منتظر نسبت به Ld همین حس رو دارن حالا یکى یکى میان اعتراف میکنن.
مهشید فکر نکنم بتونى جاى دیگه انتقال بدى ولى نگران نباش دکترهاى اتاق عمل با اونایى که ویزیت میکنن فرق دارن معمولا دکترهاى معروف و با تجربه هستن. یکى از دوستان به اسم نهال همین حس شما رو داشت ولى فریزهاشو ابن سینا انتقال داد و خدا رو شکر نتیجه مثبت گرفت.

اوچولو جون انشاالله سال دیگه با جوجو یا جوجوهات نذرت رو ادا کنى

سیم چوب جون ما هر شب تو دعاهامون شما و تمام دوستان انتقالى رو یاد میکنیم الاهى خدا دل هممون رو شاد کنه

سپیده جون پروژسترون همین طوریه خیلى درناکه و جاش متورم و قرمز میشه، قبل از تزریق آمپول رو ١٠ ثانیه بزار تو آب گرم تا کمى شل بشه و بهتر جذب بشه چون روغنیه. براى جاهاى تزریق هم از کیسه آب گرم استفاده کن

دوستان مهربونم ميشه " هر چندتا صلوات كه دوست دارين " به نيت مامان شدنم بفرستين
پريسا پست ها : 279عضویت:1391/1/13
1391/10/14 - 6:47 عصر
سلام دوستای عزیزم
این روز اربعینو به همتون تسلیت میگم امیدوارم تا اربعین سال دیگه همه مون به خواسته دلمون برسیم انشاءاله

ازتون ممنون که باهام همدردی کردین خیلی دوستون دارم و خیلیم معذرت میخوام به خاطر اینکه بهتون سر نزدم ولی به یادتون بودم یه خورده سرم گرم درس و امتحان و دانشگاه و صد البته کاره

آوا جونم خیلی متاسفم که جواب آزت منفی شد ولی خیلی خوبه که روحیه تو از دست ندادی امیدوارم دفعه بعد حتما نتیجه بگیری

به ستایش جونم هم با تاخیر تبریک میگم ایشالا بارداری آسونی رو پشت سر بذاری

عسل جونم خوبی عزیزم؟ کی انتقال داری؟
راستی اولین کسی که اعتراف میکنه منم چون با وجود اینکه همسرم تقریبا آزو هستو خودمم تاحدودی پری منظمی ندارم ولی با این حال دو روز پریم عقب بیافته بیبی چک میذارم میبینی چه دل خجسته ای دارم؟ ولی با ال دی تمام آرزو هام بر باد میره

دوستایی که انتقال دادید و الان منتظر جوابید امیدوارم نتیجه آزتون مثبت بشه هر روز به یادتونم و براتون دعا میکنم

همه تون به خدای بزرگ میسپرم دوستون دارم خیلی زیاد
ستايش پست ها : 84عضویت:1390/1/16
1391/10/14 - 7:35 عصر
سلام مهربونا
من فردا دومین آزمایشم و باید بدم.توروخدا دعام کنید
عسل بانو جون حرفت یه کم آرومم کرد.آخه خیلی نگران خارج رحمی هستم.دعام کن
سیم چوب جون عزیزم دعا میکنم این روزا هم به خوشی بگذره و جواب مثبت بگیری.عزیزم من الان هیچ حالتی ندارم.فقط گاهی زیر دلم منقبض میشه ولی روزای آخر تمام حالتا و دردای پری و داشتم.باورت نمیشه ولی دقیقا تمام حالتای پری.همش تو دستشویی بودم ببینم پری اومده یا نه.پس اصلا نگران نبباش دوستم
سپیده جان منم روزی دوتا آمپول داشتم.هنوزم میزنم.تمام شکمم نقطه نقطه و کبود شده.اصلا نگران اینا نباش
التماس دعا عزیزا
ستايش91 پست ها : 98عضویت:1391/5/10
1391/10/14 - 8:06 عصر
سلام دوست جونای خوبم
من دیروز انتقال داشتم دوتا برام گذاشت قبلش خیلی استرس داشتم ولی بعدش خیلی عادیه فقط کمر درد گرفتم از خوابیدن شوشو هم که نمیذاره بیام پای کامپیوتر
برام دعا کنید می بوسمتونننننننننننن
ستايش91 پست ها : 98عضویت:1391/5/10
1391/10/14 - 8:11 عصر
راستی نمیدونید که باید همش به پشت بخوابم یا به پهلو هم اشکالی نداره؟ می تونم رو صندلی بشینم ؟ و بچه ها گفتند بعد انتقال گرمی نخورم بنظرتون غذا چیا بخورم؟
عسل بانو پست ها : 1287عضویت:1390/12/12
1391/10/14 - 9:07 عصر
ستایش ٩١ عزیزم یعنى الان یه روز و نصفى مامانى، هر طور دلت خواست بخواب فقط رو شکم نخواب ، میتونى بشینى حتى کارهاتم میتونى بکنى فقط خودتو خسته نکن ، غذاهاى نشاسته اى و پروتین دار بخور، ماماى دکتر تو بیمارستان به کسانى که انتقال داده بودن میگفت هر روز ژله بخورین
دوستان مهربونم ميشه " هر چندتا صلوات كه دوست دارين " به نيت مامان شدنم بفرستين
الناتپل پست ها : 562عضویت:1391/9/7
1391/10/15 - 10:12 صبح
سلام دوست جونا کسی در مورد بیمه تکمیلی چیزی میدونه؟آیا هزینه ای بابت هیسترو وivf یا این همه ویزیت وسونو میده ؟
**افسانه** پست ها : 592عضویت:1391/9/15
1391/10/15 - 11:59 صبح
سلام به همه دوستاي گلم

النا جون من بيمه تكميلي پاسارگاد هستم.در مورد نازايي تو فرم تعهداتشون نوشته سالي سه تومن به 100 زوج ميدن.كه ما سوال كرديم گفتن بايد پرونده تشكيل بدين ببينيم چقدر مي تونيم بهتون بديم.ولي سه تومن كه نمي دن.در مورد هزينه ويزيت دكتر و سونو و آزمايش مبلغ پرداختيشون جداست.دقيق يادم نيست سالانه حداكثر چقدر ميدن ولي يه درصدي رو پرداخت مي كنن

از حقوق شوهر من نفري 20 تومن كم مي كنن براي بيمه پاسارگاد يعني دو نفري 40 تومن.

بيمه تامين اجتماعي هم هستيم.براي گرفتن داروهاش نمي دونم چيزي ميدن يا نه.ولي نسخه داروها رو بايد اول (اگه تهراني) ببري كارگز شمالي روبروي پارك لاله اونا اگه شامل بيمه بشه برات وارد سيستم مي كنن و تاييد مي كنن بعد داروخونه داروها را رو با كسر مبلغ تخفيفي بهت ميده.البته نمي دونم شامل داروهاي ميكرو ميشه يا نه.من هنوز تو سيكل نرفتم.از اسفند يا فروردين مي رم.
اميدوارم تونسته باشم كمكت كنم
صفحه 19 از 929 اول قبلی  14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: