نی نی سایت > تبادل نظر > پيش از بارداري > ساير موضوعات پيش از بارداري > كسي درباره عمل تنگ كردن دهانه واژن چيزي ميدونه؟

موضوع: كسي درباره عمل تنگ كردن دهانه واژن چيزي ميدونه؟ + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
بهار پست ها : 598عضویت:1388/11/5
1389/2/24 - 5:11 عصر
سلام ماماناا....كسي درباره عمل تنگ كردن دهانه واژن چيزي ميدونه؟بهم بگين ميخوام بدونم چيه...
(مامان مژگان) پست ها : 10عضویت:1390/8/19
1390/9/2 - 2:27 صبح
سلام مامان بهار من مامان مزگانم.من الان تو سايت بودم اينطور كه فهميدم همش الكيه.ولي يه سري حركت هست كه بايد انجام بدي طي 8هفته تا سايز وازن به حالت اول برگرده.كاش ايميل تو داشتم برات ميفرستادم
ع ش ق بهانه ي زندگي
1390/9/2 - 2:32 صبح
بر اساس اطلاعات پزشكي و تجربي ، پس از زايمان طبيعي حدود 6 هفته طول خواهد كشيد تا اندازه واژن به اندازه طبيعي خود بازگردد. اما در بسياري از مواقع اينچينين نخواهد شد و واژن كاملا به سايز اوليه خودش نخواهد رسيد. لذا بيشتر خانمها و حتي آقايان از اين موضوع رنج ميبرند.در چنين مواردي كه گشادي واژن روي ميدهد معمولا زوجين تا مدتي نسبت به نزديكي بي ميل شده و برخي خانمها از اين موضوع شرمسار خواهند بود و در كل هيچ كدام از طرفين از ارتباط جنسي لذت نخواهند برد و معمولا مشكلاتي بر سر همين موضوع پيش خواهد آمد.
كم شدن تحريك جنسي و سرد مزاجي توام با لذت نبردن از رابطه جنسي به دلايل مختلف در خانمها پديدار ميشود. كه از جمله آنها ميتوان به موارد زير اشاره كرد:
1. زايمان طبيعي و عدم بازگشت واژن به حالت اوليه
2. ضعيف شدن ماهيچه PC و ماهيچه هاي پاييني لگن خاصره
3. خستگي جسمي و روحي شديد حاصل از كار (مخصوصا در بيرون از منزل(
4. شوكهاي روحي و عاطفي در اثر اتفاقات ناگوار
5. افسردگي و بيماريهاي مزمن
6. روزمرگي و عدم وجود تنوع در زندگي
7. و.....
اما نگران نباشيد ؛ علم پزشكي و داروسازي راه حل اين مشكل را بر سر راه شما گذاشته است . شما از 2 راه ميتوانيد اين مشكلات را درمان و از بين ببريد.
اول : استفاده از دستگاه تمرينات واژنال به نام كيگل ميباشد كه در سايت ميتوانيد مشاهده نماييد.
دوم : استفاده از صابون و قطره تنگ كننده گياهي كه توضيحات آن بصورت مختصر در زير آمده است .
*: توجه داشته باشيد با پيشرفتهاي علم پزشكي اين مشكلات را ميتوان با يك جراحي ساده به نام كلپورافي انجام داد. اما به دليل عوارض بعد از عمل (مانند : تنگ شدن زياد از حد كه باعث درد ميشود و عفونتهاي واژينال و....) و همچنين وجود محصولات دارويي (مانند قطره تنگ كننده) معمولا جراحي توصيه نميگردد.
قطره تنگ كننده چيست و چگونه عمل ميكند ؟
اين كالا يكي از بهترين محصولات tightening liquid ميباشد . اين قطره بسيار فعال و موثر در افزايش ميل جنسي بانوان و تنگ كننده ي بسيار قوي نقاط جنسي زنان مي باشد.
اين قطره با عصاره گياهان ، باعث منقبض (تنگ) شدن بافتها و ماهيچه هاي واژنال شده و نقش موثري در بهبود وضعيت جنسي فرد خواهد داشت.
استفاده از اين قطره بسيار مفيد بوده و بر طرف كننده عفونتهاي شايع دستگاه تناسلي و باكتريهاي موجود در ناحيه تناسلي بانوان مي باشد .
طريقه مصرف : ابتدا ناحيه جنسي را با يك صابون آنتي باكتريال و تنگ كننده (مانند صابون آلاسكا كه در همين فروشگاه موجود است) كاملا شستشو داده و سپس به مقدار چند قطره در داخل واژن چكانده شود .

ع ش ق بهانه ي زندگي
1390/9/2 - 2:35 صبح

انجام تمرينات كيگل.در زمان ادرار ، بدون استفاده از دست ماهيچه هاتون رو جمع كنين تا جاييكه جلوي ادرار رو بمدت 4 ثانيه بگيريد و بعد دوباره ول كنين تا ادرار جاري بشود. تمرينات كيگل بروي اين ماهيچه هاي بخش پاييني لگن خاصره فشار مي آورد و آنها را تمرين مي دهد.
2- (در حالت بدون ادرار و طبيعي ) اگر مي خواهيد كه چك كنين تا مطمئن بشيد كه به ماهيچه درستي داريد فشار مياريد ، مي توانيد يك يا دو انگشت خود رو داخل واژن كنيد و بعد شروع به سقت كردن ماهيچه نماييد. اگر حس مي كنين كه داره به انگشتتون فشار مياد حتي به اندازه خيلي كم ، مشخص ميشه كه شما مسير درستي را حركت ميكنين
3- پنج تا ده بار در روز ، بمدت ده دفعه اينكار رو انجام بدهيد
4- اين كار بين هشت تا ده هفته زمان خواهد برد تا شما بتونين نشانه هاي پيشرفت رو در اون مشاهده كنين اما تحمل
كنين و بدونين كه قطعاٌ نتيجه ميدهد چراكه اساس كار كيگل هم ، مثل همه تكنيكهاي وزنه برداري و بدنسازي براي تاثير به زمان نياز خواهد داشت. ميله هاي هالتر واژن هم براي اين مسئله تاثير گذار خواهد بود كه مي توان آنها را ازمغازه هاي مربوطه سكس شاپ خريداري نمود.
اگر تمرينات كيگل رو بطور مستمر و پيگير انجام داديد ولي هيچگونه تغييري رو مشاهده كرديد بهتره كه با دكترتون تماس بگيريد و متدهاي ديگر پزشكي رو براي رفع اين مورد دنبال كنين كه از جمله اونها:
مخروط واژن: اين يك جسم نسبتا وزن دار مي باشد و در اندازه هاي پنبه هاي دوران قائدگي، كه زنها اون رو وارد واژن خودشون ميكنند و سعي مي كنند كه نگهش دارند. افزايش وزن اين اجسام بمرور باعث قويتر شدن ماهيچه هاي واژن ميگردد. ابتدا از وزنه سبك شروع خواهد شد و دوبار در روز به مدت 15 دقيقه به ماهيچه هاي واژن فشار وارد ميگردد. زمانيكه زن خود رو در نگهداري وزنه توانا ديد وزن وزنه رو افزايش خواهد داد
محركهاي الكتريكي: با اين روش قدرت ماهيچه هاي واژن و بخش تحتاني لگن خاصره نيز مشخص خواهد شد. با وصل و قطع كردن جرياني از برق باعث خواهند گرديد كه ماهيچه ها خود رو جمع و سپس شل نمايند. اين روش ازهر يك تا چهار روز ادامه خواهد داشت كه در بالاترين ميزان آمادگي تا 20 دقيقه در يك مرحله نيز طول خواهد كشيد. بسته به شرايط فرد و ماهيچه ها حتي ممكن است بمدت چند هفته مستمر اين شيوه ادامه يابد. بعضي از دكترها اين كار رو خود در مطب انجام ميدهند اما دستگاهاي ساده و قابل استفاده در منزل نيز قابل يافت ميباشد.
نيو كنترل: اين شيوه در حقيقت يك صندلي داراي بخش مغناطيسي ميباشد كه ماهيچه هاي بخش تحتاني لگن خاصره رو تحريك خواهد كرد. اين شيوه توسط پزشكان مربوطه در مطب بمدت 20 تا 30 دقيقه و آنهم دوبار در هفته انجام ميگيرد. طول مدت درمان در حدود 8 هفته خواهد بود.
اما بعضي ازپزشكان نيز براي شما كه داراي مشكل كشيدگي واژن هستيد جراحي رو پيشنهاد ميدهند كه مشخصاٌ اين آخرين تير تركش خواهد بود محصولات ليزري و چيزهاي پيچيده ديگر مي توانند كه شما رو به وضعيت قبلي برگردانند. و البته شما و پزشكتان هستيد كه تصميم ميگيريد چه كاري براي شما منطقي تر خواهد بود در پايان بايد گفت چيزي براي خجالت وجود ندارد. اين يك مسئله همگانيست و اطلاعات مربوط به آن كه همكنون در اختيار شماست
ع ش ق بهانه ي زندگي
پريسا مامي مارتيا و پانيسا پست ها : 261عضویت:1389/2/4
1390/9/2 - 7:17 عصر
يكي از اشناها انجام داده مي گه از اوايل ازدواج هم بهتر شده خيلي خيلي راضي هستش
چکاوک پست ها : 6عضویت:1392/11/15
1393/7/23 - 8:01 عصر
سلام
من خودم فعلا" مشکلی ندارم ولی
گشادی واژن شاید بدترین کابوس زندگی من باشه
از ترس تو اینترنت کلی گشتم
به هرحال اگه کسی دوس داره با روش غبرجراحی برا تنگ کردن واژن اقدام بکنه
بد نیست یه نگاهی به مطالب سایت کلینیک پرستیژ بکنه
این لینک
http://www.clinicprestige.com/morepaper.php?pid=59853&?title=%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%20%DA%AF%D8%B4%D8%A7%D8%AF%7C%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%7C%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%20%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%87

مربوط به تنگ کردن واژن با لیزر هستش
فکر کنم اگه روش کلیک کنید صفحه رو باز کنه
چکاوک پست ها : 6عضویت:1392/11/15
1393/7/23 - 8:14 عصر
سلام
من خودم فعلا" مشکلی ندارم ولی
گشادی واژن شاید بدترین کابوس زندگی من باشه
از ترس تو اینترنت کلی گشتم
به هرحال اگه کسی دوس داره با روش غبرجراحی برا تنگ کردن واژن اقدام بکنه
بد نیست یه نگاهی به مطالب سایت کلینیک پرستیژ بکنه
این لینک
http://www.clinicprestige.com/morepaper.php?pid=59853&?title=%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%20%DA%AF%D8%B4%D8%A7%D8%AF%7C%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%7C%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%20%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%87

مربوط به تنگ کردن واژن با لیزر هستش
فکر کنم اگه روش کلیک کنید صفحه رو باز کنه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: