دوستانی که تزریق چربی داشتند بفرمایید تو ( لب، صورت ، دست، باسن، مچ و ساق پا) - صفحه 15

موضوع: دوستانی که تزریق چربی داشتند بفرمایید تو ( لب، صورت ، دست، باسن، مچ و ساق پا) + اظهار نظر

صفحه 15 از 787 اول قبلی  10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 14 مهمان
*مونا ( ننه آرشام و آراليا ) * پست ها : 5743عضویت:1389/2/1
1391/6/21 - 1:37 صبح
سلام

ببخشید دیر اومدم. درگیر اسباب کشی شدم خیلی وقته نت نیومده بودم.

من رفتم پیشه تورانی . پاهامو دید گفت فقط مچ کافی نیست و کلا زانو به پایین لازمه چربی تزریق بشه.

یک سری عکس نشون داد که قبل و بعد عمل رو نشون میداد ولی راستش تغییرشون خیلی زیاد نبود ! خود دکتر هم

میگفت که یکی از مریض ها چند وقت بعدش زنگ زده که پاهام هیچ تغییری نکرده ! منم بهش گفتم من 5 ساعت داشتم

رو پاهات کار میکردم مگه میشه هیچ تغییری نداشته باشه !

اما عکسایی که من دیدم زیاد به قوله همون خانومه تغییره زیادی که چشم گیر باشه نداشت ! واقعا !

یعنی یه کوچولو پر تر شده بودن !

بعد خودش هم گفت که حجم چربی کاهش پیدا میکنه و مخصوصا اولش کلی مایع بی حسی داخل پا زده و همه

اونا جذب میشه و بعد از چند روز ظاهر پا کلی لاغر تر میشه و باید چند ماه بعد دوباره بریم واسه تزریق مجدد

و سری دوم بهتر و پرتر میشه .

و گفت از شکم و پهلو چربی هارو ساکشن میکنه و چربی هارو میشوره و تزریق میکنه با ساقه پا.

و گفت که هزینه اش واسه ساقه کامل 7 میلیون و هزینه کلینیک هم 1/5 میلیون است .

و همچین از اول مهر 20٪ به قیمت هاش اضافه میشه . یعنی دستمزد خودش 8/5 و کلینیک 1/5 کلا 10 میلیون درمیاد.

و واسه مرحله دوم هم 1 میلیون دستمزد میگیره و 400 هم کیلینیک میگیره.

والله خود من که خیلی دو دل شدم اولا که 10 میلیون خیلی زیادهههه ! و من کل طلاهامو هم بفروشم 10 تومن نمیشه

و دیگه اینکه واقعا تو عکسا دیدم که تغییر زیادی نکرده بودن ! من فکر میکردم که خیلی تفاوتش مشهوده ولی

به قوله خود دکتر اگه مرحله دوم هم انجام بشه هم پر تر میشه هم ثابت تر میمونه.

منکه فکر نمیکنم بتونم انجام بدم چون واقعا شرایطش رو ندارم.

امیدورام شما لاله جون بتونی انجام بدی و راضی باشی.

این بود انشای من .

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !
لاله(مامان درسا) پست ها : 2213عضویت:1389/10/21
1391/6/21 - 12:17 عصر
سلام مونا جون خوبی خسته نباشی گلم
اینجور که گفتی فکر نکنم منم بتونم انجام بدم اولا خیلی پولشه وبعد اینکه باید دو مرحله انجام بشه خیلی بده
Goldooneh پست ها : 4005عضویت:1391/5/2
1391/6/21 - 2:09 عصر
سلام دوستان خوبم

مرسی از قوت قلب همتون عزیزان

بیشتر زمان های روز رو سعی می کنم پیش مامان باشم که خیلی دولا راست نشه . ورمش کمی زیادتر از روز اول شده به خصوص روی گونه هاش و بالای ابرو و شقیقه هاش و لباااااااش !! با مطب تماس گرفتم گفتن طبیعیه و بیشتر باید صبر کرد

دردی هم نداره و خوبه . فقط شبا طاق باز باید بخوابه و همین طور که مانی حون گفت ، به ما هم گفتن که باید زیر سرش بلند باشه ( تا ورم نکنه بیشتر ) ... مانی جون آناناس براش گرفتیم . ممنون از توصیه ات عزیزم اصلااااااااااااااااا کبودی نداره . خیلی خوبه

پروردگارا، همه چيز را به تو واگذار كرده ام و بهترين ها را از تو طلب كرده ام . بادا آنچه تو برايم مي بيني همان شود ...
1391/6/21 - 2:12 عصر
مونا جون
مبارکه به سلامتی

ظاهرا راه دیگه ای برای پر کردن اینجوری پاها نیست ولی به قول تو بالاست هزینه ش

پروردگارا، همه چيز را به تو واگذار كرده ام و بهترين ها را از تو طلب كرده ام . بادا آنچه تو برايم مي بيني همان شود ...
1391/6/21 - 2:21 عصر
soha جون

در مورد بوتاکس به نظر من بهترین و بدترین دکتر وجود نداره . باید یه جا ( حتی الامکان پیش جراح) بری و بزنه برات ببینی اون فرمی که دوست داری در می آد یا نه

من چند ساله پیش تورانی می زنم و همینطور مامانم . راضی هم هستیم 200 می گیره الان . قبلا 180 بود .
دکتر جهانی هم دکتر خیلی خوبیه می دونم که کمتر میگیره . 120 .

دکتر جهانی تزریق چربی هاشم خوبه و قیمتاشم از تورانی پایین تره . من شماره ای از مطبش ندارم . مسعود جهانی . سرچ کنین

من شخصا حوصله ندارم هر روز به خاطر کم یا زیاد بودن هزینه دکترمو عوض کنم . بهترین حالت اینه که ببینی کی با بودجه ت هماهنگه و امتحان کنی عزیزم

قطعا هم برای سردرد موثره فقط باید به دکترت بگی برای سردرد می خوای چون فرق می کنه

1391/6/21 - 2:25 عصر
دوست جونایی که تزریق لب می خواهید

دکتر صمیمی ( رامبد) خیلی با دقت و با سواده و کارای ژلش هم خیلی طبیعیه . شنیدم کمی گرون می گیره به نسبت جاهای دیگه ولی چون آدم درستیه می شه مطمئن بود که نوع و جنس ژلش خوبه

1391/6/21 - 3:08 عصر
لاله جون

از بالای شکم مامان ساکشن کرد ( بالای نافش کامل رفت ) مامانم خیلی هم چاق نیست فقط افتادگی شکم داره. خودش دوست داشت از زیر شکمش برداره ولی دکتر می گفت که چون پوست زیر ناف شله و ما هم قصد عمل نداریم توصیه نمی کنه که زیر ناف رو برداره چون شل تر هم میشه بعد از ساکشن .

واسه همین قرار شد بالای ناف رو کامل برداره که بهتر هم بود چون روی معده اش هم کمتر شد

مانی جون
مشاور دکتر به ما گفت که تا ده روز اول ورمش بیشتر می شه هر روز و بعد از ده روز هر چی بگذره کمتر می شه وباید برای نتیجه نهایی تا دو ماااااااااااه صبر کنیم . من گفتم بابا ما یه ماه دیگه عروسی داریم ! گفت که خیلی بهتر می شه تا اون موقع ولی کمی صورتش پر به نظر می آد که ظاهرا بد نیست !

مامانم از تو اطاق عمل خیلی چیز واضحی یادش نیست فقط می گفت پرسنل اطاق عمل آخرش که بلندش کردن بهش گفتن که خیلی ی ی ی ی ی حرف زدی و مغز هممونو خوردی !!! ولی یادش نمی آد راجع به چی !!!! فقط موقع تزریق صورتش دکتر که براش توضیح می داد داره چی کار می کنه رو یه چیزایی یادشه

شب اول تو خونه هم که اومدیم همین طور بود ! خیلی حرف می زد !

soha پست ها : 3899عضویت:1388/12/9
1391/6/21 - 4:09 عصر
Goldooneh
azizam yek donya sepas
1391/6/21 - 8:00 عصر
مرسی بچه ها

لاله جون دکتر تورانی گفت که انجام مرحله دوم اصلا اجباری نیست و کاملا دلبخواهیه ! یعنی اگه از پری پاهات راضی باشی

دیگه اصلا نیازی به مرحله دوم نداری .

ولی چیزی که کاملا واضحه اینه که بعد از چند روز حجم پا کاهش پیدا میکنه مخصوصا که مایع بی حسی که زده از بین میره

ولی من به شخصه اگه پولشو داشتم حتما انجام میدادم همون دو مرحله رو و کاملا پرشون میکردم. باز هر چی باشه

از این حالتی که الان داریم بهتر میشه دیگه !

ولی متاسفانه الان داریم جا به جا میشیم و شوهرم بابت پوله پیشه خونه جدید 8 میلیون کم آورده که داره قرض میگیره

از کسی. و خیلی مسخره است که من تو این موقیعت ازش 10 میلیون پول بخوام ! به قوله خودش میگه

یه هزاری هم ندارم بدم بهت !

حالا یه چیز مسخره اینکه من تو مطب که نشسته بودم تا نوبتم بشه چند تا خانوم که بغل دستم نشسته بودن ازم پرسیدن

که ببخشید خانوم شما لب و گونه هاتو پیشه همین خانوم دکتر ژل تزریق کردید؟؟؟ خیلی طبیعیه !

به خدا همین جور مونده بودم !! گفتم نه ! تو مطب اوستا کریم ژل زدم و اومدم !

خدا یااااااااااااااااااااااااا به خاطر همه داده ها و نداده هات شکررررررررررررررررررررررررررررر

ماني*** پست ها : 1598عضویت:1390/8/29
1391/6/21 - 10:10 عصر
گلدونه جون
برای مامانت خوشحالم که هم حالشون خوبه و هم راضی هستین.
مطمئن باش تا یک ماه بعد از عمل عاااااالی میشن ، منم دقیقا همین شرایط رو داشتم (البته بعد از پروتز)، که خییییییییلی خوب بودم اونموقع .

عسل جون وقتی ورم داشتم ، البته همون یکماه بعد از عمل نه ورم یه هفته اول، خیلی بهتر از الان بودم، شاید چون صورت من لاغره، البته همین الانم وقتی صورتم کمی پر میشه خییییلی خوب میشم، ولی متاسفانه من صورتم خیلی زود تحت تاثیر لاغری قرار میگیره به همین دلیل هم میخوام تزریق چربی کنم.
در مورد بیهوشی پرسیده بودی ، بله بیهوشی کامل و توی اتاق عمل انجام شد ولی بعد از ظهر مرخص شدم و رفتم خونه. هیچ بخیه ای هم روی صورت نداشت... از طریق داخل دهان وارد میشه پروتز... دیییگه، دارو میده برای جلوگیری از عفونت که یادم نیست چه قرصی بود اونموقع ، بازم سوالی داشتی ، در خدمتم عزیزم
در تمام رنجهايي كه مي بريم .صبر اوج احترام به حكمت خداوند است
ماني*** پست ها : 1598عضویت:1390/8/29
1391/6/21 - 10:25 عصر
راستی یه چیزی یادم اومد که بگم: اینکه یکی از دوستان پرسیده بود پروتز طبیعی تره یا چربی(فکر میکنم ملیسا جون بود)
با توجه به این چند وقته که میرم مشاوزه و افراد مختلفی که چربی تزریق کردنو میبینم و با خودم مقایسه میکنم ، میبینم که مال من بقول دوستمون خییییییییییییلی لایته، درصورتیکه چربی خیلی گونه رو قلمبه میکنه ، بطوریکه دکترا میگن چقد طبیعیه پروتزت ....
در تمام رنجهايي كه مي بريم .صبر اوج احترام به حكمت خداوند است
لاله(مامان درسا) پست ها : 2213عضویت:1389/10/21
1391/6/21 - 11:55 عصر
سلام به همگی
مونا جون انشااله پول جور میشه ولی خداییش اگه تهران خونه از خودت نداشته باشی زندگی سخته
گلدونه جان مامان خوبه؟
ما صبح ساعت 4 راه میوفتیم میایم سمت تهران فرداشم میریم شمال واااااااای اصلا حوصله ترافیک تهرانو ندارم
فردا تو ماشین همش باید چرت بزنم
سرو پست ها : 1237عضویت:1390/6/12
1391/6/22 - 7:18 صبح
سلام دوستای گلم ...10 میلیون عمل برای چاقی ساق پا !!!وای ادم لجش میگیره ...بابا برو دو تا تور اروپا حالشو ببیرهههههههه
گلدونه جون خوشحالم که به سلامتی مانان عمل کرد انشا...هر روز بهتر از دیروز باشه ...ممنونم از لطفت ...همسر من مچ پاش مشکل داشت ..که خدا رو شکر عملش خوب بود و خونس
1391/6/22 - 1:12 عصر
سلام دوستان عزیزم

مونا جون !
تو چه حااااااالی داری که تو این شرایط پاشدی رفتی مشاوره !! بذار از گرفتاری و مشغله خونه در بیایین بعد به خودت برس و پاهای تپلت !!! خونه واجب تره به خصوص که نی نی هم داری
به قول سرو پاشو برو دور اروپا رو بگرد (البته تنهایی ! چون خانوادگی بیشتر می شه هزینه ش !!! )

مانی جونم
احیانا سایز پروتزت خیلی دقیق و اصولی انتخاب شده که طبیعیه . من کارای پروتز که خیلی تابلو بوده رو هم دیدم عین ژل می موند انگار یه تیکه جدا از صورت بود . خدا رو شکر که برای تو خوبه عزیزم . کلا هر کاری رو درست انجام بدی و دست متخصصش بسپری چیز بدی از توش در نمی آد .

بچه ها ، اینو بگم که ورم تزریق چربی توی صورت خیلی زیاده ( یعنی کاملا مامانم تپلی شده ) ولی بهمون اطمینان دادن که اینجوری نمی مونه اصلا ( انقدر زنگ زدم مطب که دیگه خودم خحالت می کشم !! )

دوشنبه هم که صبح رفتیم برای فیزیو ... یکی از مریضای دکی رو دیدم که یک سال پیش صورتشو تزریق کرده بود و الان بعد از یک سال اومده بود شکمشو عمل کنه و هم زمان دوباره صورتشو روتوش کرده بود . اونم ورم داشت ( عملش تو روز مامانم بود) چون یه بار این کارو کرده بود خیلی ریلکس بود و هی به ما امیدواری می داد !

گرچه می گفت چربی اضافه رو اصلا دور نریزید چون حتما بعد از اینکه ورم خوابید دوست داریم روتوش کنیم و پرترش کنیم

من دوست ندارم خیلی تپل بشه صورتش . شاید روتوش نکردیم ولی فعلا سرنگ چربیه رو پشت فریزر گذاشتیم که چشممون بهش نخوره !!
1391/6/22 - 1:15 عصر
لاله جون
سفرت خوش و بی خطر عزیزم .

سرو جون
امیدوارم همسرت زودتر خوب بشه
1391/6/22 - 4:05 عصر
مرسی بچه ها

واقعا اینقدر صنم داریم که یاسمن توش گمه !!!!

asal پست ها : 1808عضویت:1389/6/27
1391/6/22 - 8:40 عصر
مانی جون مرسی که جواب میدی خیلی گلی

مانی میشه بگی تو مطب کدوم دکترا کسایی رو دیدی که چربی تزریق کرده بودن و گونشون خیلی قلمبه شده بود؟ فکر نمی کنی شاید تازه از تایم تزریقشون گذشته بوده و به همین خاطر خیلی گونشون قلمبه شده بوده؟ یا اینکه تزریق چربی گونه رو خیلی قلمبه می کنه؟

گلدونه جونم کارای پروتز که دیدی و میگی خیلی تابلو بودن و عین ژل می موندن و انگار یه تیکه جدا از صورت بودن رو میدونی چه دکتری انجام داده بود؟

asal پست ها : 1808عضویت:1389/6/27
1391/6/22 - 8:40 عصر
ميگم بچه ها اين اكرم محمدي كه بازيگره به صورتش چربي يا چيز ديگه اي تزريق كرده؟ آخه خيلي تغيير كرده

1391/6/22 - 9:03 عصر
عسل جون

خیلی ها رو تو خیابون هم دقت کنی می تونی حدس بزنی کارای عجیب غریب کردن واسه صورتشون . اونایی که کل صورتشون عجیب غریب تپله و قلمبه است معمولا ژل زدن . ولی کساییکه مثلا یه قسمت صورتشون به طور اغراق آمیزی بزرگه مثل گونه های غیر طبیعی معمولا سایز پروتزشون بزرگ بوده ... توی گوگل هم سرچ کنی کلی عکس می آره برات

اکرم محمدی رو خیلی ها می گن تزریق کرده . حالا چی نمی دونم ! تزریق چربی رو هم زیاد بزنی و بی جهت چند باز بزنی و مدام برای افزایش حجم تکرار کنی نهیتا چیز بی خودی می شه . هر چیزی کم و طبیعی ش خوبه
سلورا (مامان سپهر و ترانه) پست ها : 22178عضویت:1388/9/25
1391/6/22 - 9:10 عصر
دوستان گلم من خیلی ناشی هستم در این زمینه و اطلاعات خاصی ندارم.

اما یک سوال داشتم.

سینه های من بعد از دو تا زایمان و شیردهی:

1- شل شده

2- اندازه هاش با هم فرق میکنه. یعنی خیلی زیاد حدود 2 سایز

من میخوام یک اندازه بشه. دوتاش اندازه بزرگه بشه و بالا بره. پروتز هم نمیخوام. چیکار کنم؟

آیا تزریق چربی خوبه؟

البته من الان تپولم و تصمیم دارم اول لاغر کنم. بعدش برم برای سینه هام

راستی یک سوال مهم دیگه هزینش هست. هزینش حدودا چقدر. خیلی برام مهمه.
تایپ فارسی و انگلیسی/تایپ پایان‌نامه/پاورپوینت/تجزیه و تحلیل داده‌ها با spss برای سفارش با ایمیل: project.s.a62@gmail.com در ارتباط باشید khnoom دوست عزیزم تو میتونی...من همچنان منتظرم
صفحه 15 از 787 اول قبلی  10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: