موضوع: ترشح قهوه اي در هفته هاي اول بارداري + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
آمنه پست ها : 364عضویت:1386/12/18
1391/3/19 - 8:37 عصر
سلام دوستان...من 9 ماه پيش يه سقط فراموش شده داشتم تو هفته 7 كه با كورتاژ تموم شد

حالا دوباره باردارم و دكترم به دليل اون سابقه بهم شياف سايكلوژست داده شبي يه دونه استفاده كنم كه چون نگفته واژينال يا ركتال من ركتال استفاده ميكنم

اين چهارشنبه كه مياد بايد برم سونو واژينال ....
يكي دو روز اخير شرايطي پيش اومد كه زياد پياده روي كردم و چند تا ترشح قهوه اي كوچيك ديدم شياف رو استفاده كردم و استراحت كردم فعلا ترشحي ندارم
...منتهي نميدونم چهارشنبه برم سونو خطرناك نيست با اين وضعيت سونو واژينال انجام بدم؟؟؟
و اگه ديدم باز ترشح داشتم ميتونم يه دونه ديگه شياف استفاده كنم يا دوتاش خطرناكه؟؟؟؟
خواهش ميكنم راهنماييم كنيد مطب دكترم واقعا شلوغه وبخوام برم بايد مريض برم و يكي دوساعتي با بچه كوچيك اونجا وايسم تا نوبتم بشه اون هم با اين اوضاع و احوال .....
مامان ليلي پست ها : 3672عضویت:1390/10/10
1391/3/19 - 9:00 عصر
من هم تو هفته هاي اول داشتم ، هيچ دارويي مصرف نكردم و خود به خود قطع شد
دكترم هم ميگفت ترشح قهوه اي مشكلي نداره
سونو واژينال هم مشكلي نداره ، چون دستگآه كه تو رحم نميره
تو لوله رحم ميره ، اون هم مثل نزديكي هست
آمنه پست ها : 364عضویت:1386/12/18
1391/3/20 - 8:16 صبح
ممنون بچه ها ..ولي ترشحم از قهوه اي مايل به قرمز شده و داره تبديل به لكه بيني ميشه امروز حتما ميرم سونو ...ولي مي ترسم شياف رو واژينال استفاده كنم بدتر بشه ....خونريزي رو بيشتر نميكنه؟؟
فرفري پست ها : 4465عضویت:1388/8/20
1391/3/20 - 8:40 صبح
اول حتما برو سونو شياف هم واژينال استفاده نكن ركتال بهتره . پاهاتو بالاتر از شكمت قرار بده و از توالت فرنگي استفاده كن . مراقب باش وقتي دو تاسقط داشتي پياده روي نكن . سونو هم برو ولي ايشالله اگه همه چي خوب بود خودت پيشنهاد بده آمپول پرژسترون بهت بده . و به دكي حتما بگو كه اگه آمپول هم نمي ده شياف رو قطع نكنه . به خدا توكل كن وآرامشت رو حفظ كن .
مهسـا پست ها : 4037عضویت:1389/10/25
1391/3/20 - 5:51 عصر
سعي كن استراحت كامل داشته باشي دكي به من همينو گفت نزديكي نداشته باش اصلا كار سنگين انجام نده من به محض بلند شدن لكه بيني داشتم ديگه فقط تلپ شدم يه جا و تكون نخوردم بهتر شدم
خدايا ازتو چه پنهان کسي را همقد تو دوست دارم!!
تهمينه موسوي پست ها : 3عضویت:1391/10/20
1392/11/26 - 12:51 عصر
سلام من تو هفته هشتم دو روزه ترشحات رحمم به رنگ قهوه ای سوخته شده خیلی میترم دو سال پیش یک سقط داشتم راهنمایی کنید البته شیاف استفاده میکنم ولی اثری نداره
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: