موضوع: ذخيره تخمدان كم - هر كي تجربه داره بياد تو + اظهار نظر

صفحه 208 از 1021 اول قبلی  203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 3 مهمان
نيلو و ني ني جون پست ها : 1844عضویت:1389/10/21
1391/8/11 - 9:59 صبح
آنا جون و حلمای عزیز مبارک باشه و ایشاالله به سلامتی نی نی های نازتون رو در آغوش بگیرید آمین
sara پست ها : 2768عضویت:1391/2/3
1391/8/11 - 10:04 صبح
سلام دوستای خوبم

مامی شکیب جون هنوز شوشو نیامده . میبینی بدبختی منو . من باید هزار تا چیز بخورم و هزار تا دکتر برم ولی اون اصلا عین خیالش نیست.
بچه ها یه فکر تازه زده به سرم . اگه بشه شوشو رو بفرستم یه آز جدید بده و ببرم دکتر ببینم با این وضعیت شوشو iui امکان پذیر هست یا نه اگر امکان پذیر بود هر ماه بدون دارو برم iui کنم.( اگه این شوشو بیتربیت همکاری کنه )

فائزه جان اینجا چند نفرمون میکرو کردیم و در نهایت با یدونه یا دوتا تخمک مواجهه شدیم که از بین ماها فقط آنا مامان شد بقیه مون هم زدیم تو کار سنتی تا ببینیم خدا چی میخواد. شما هم اگه میخوای یکبار میکرو رو انجام بده ایشالا که نتیجه میگیری .

ساغری فکر کن هر ماه بری برای پانکچر ؟؟ البته فکر کنم برای ما رو بدون بیهوشی هم انجام بدن چون فقط یه فولی هست نیاز نیست سوزن پانکچر رو تو تخمدان در تمام جهت حرکت بدن و اون تو رو زخم کنن ولی اینکه برای فریز فایده داشته باشه یا نه رو نمیدونم

میگم بچه ها ما اگه بریم برای میکرو و داروها رو نزنیم و الکی بگیم که میزنیم چی میشه ؟
من که با اون همه آمپول تغییری نداشتم خوب دکی از کجا میخواد بفهمه که آمپول زدیم یا نه
خدايا، حكمت قدم هايي را كه برايم بر مي داري بر من آشكار كن، تا درهايي را كه به سويم مي گشايي، ندانسته نبندم و درهايي كه به رويم مي بندي ، به اصرار نگشايم
پسرم تمام زندگي من ، به دنياي من خوش اومدي       مبارک باشه :)
(( ناز بانو )) پست ها : 3968عضویت:1390/3/26
1391/8/11 - 10:17 صبح
سارا تا حالا آی یو آی نکردی ؟؟؟ البته اینم یه راهه هر چند اگه همسر مشکل داشته باشه امیدواریه خییییییای کمی به این روش هست ولی اگه بشه بد نیست دو سه ماهی پشت سر هم انجام بدی ممکنه نتیجه بده

اگه داروها رو استفاده نکنی نهایت همون یه تخمکه خودتو داری که با وضعی که ما داریم واسه دکی عجیب نیست که یه تخمک داری هههههههههههه . شیطون چه فکرایی میکنی

سارا جون راستش منم از همین میترسم که هر ماه برم پانکچر کنم و آخرش بگن تخمکا پوچ بودن یا از فریز برنگشتن

اصلا ولش کن ما همون راه سنتی و میریم جلو . نمیدونم چرا اون ته مها یه نوری میبینم . الهی به امید توووووووووووووو
       مبارک باشه :)
1391/8/11 - 10:36 صبح
یه بار iui کردم که اونم 48 ساعت بعد از آزاد شدن تخمک خودم بود . پس عملا بیفایده بوده . همون میخوام ببینم با این اوضاع اسی شوشو امیدی به iui هست یا نه

ساغر جونم برای دکی هم عجیب باشه فرقی نمیکنه چون با اون همه دارو هم تغییری ایجاد نمیشه . نمیدونم بعضی وقتها فکرهای پلید به سرم میزنه . ههههههههههه

امروز باید برم شیافهام رو بگیرم . تو رو خدا میبینی من اینهمه تلاش میکنم شوشو اصلا زحمتی به خودش نمیده تازه به من هم لبخند تحویل میده - دیشب داشتیم فیلم نگاه میکردیم بهش میگم نگاه کن یکبار با هم بودن زنه حامله شده اونم میگه اینا تو فیلمهاست.
خدايا، حكمت قدم هايي را كه برايم بر مي داري بر من آشكار كن، تا درهايي را كه به سويم مي گشايي، ندانسته نبندم و درهايي كه به رويم مي بندي ، به اصرار نگشايم
(( ناز بانو )) پست ها : 3968عضویت:1390/3/26
1391/8/11 - 10:47 صبح
سارا ههههههههه راست میگه اینا مال تو فیلماست هههههههههه. واسه ماها داره افسانه میشه .

شوهرت نمیخواد با تو بیاد پیش عطاری ؟؟؟؟ اینجوری که نمیشه مشکل اصلی اونه یه قدم برداره دیگه از دست این مردای یک دنده

دعا میکنم باهات همکاری کنه سارا جون . با اوضاعی که ما داریم همکاری همسرامون بزرگترین کمکو به ما و به خودشون میکنه . بووووووووس
       مبارک باشه :)
1391/8/11 - 10:57 صبح
امروز برم ببینم عطاریه فردا هست یا نه اگه باشه خیلی خوب میشه و شوشو دیگه نمیتونه بهانه بیاره که سر کاره و نمیتونه زود بیاد.
حلما پست ها : 345عضویت:1390/10/24
1391/8/11 - 8:51 عصر
سلام دوستای گلم
سارا ساغر غریبه لیلا نیلو فایزه نگین سولماز سیما بینیاز مامی شکیب آنا و دوستای گل دیگم که الان حضور ذهن ندارم از همتون تشکر میکنم. من همیشه واسه دوستای نینی سایتیم دعا میکنم که ایشالا خدا رحمتشو شامل حالشون کنه و یه نینی تو دلشون بذاره.
بچه ها منم مثل شما مشکل ذخیره تخمدان کمو داشتم و باید میکرو میکردم ولی به خدا توکل کردم و گفتم منو از همه بی نیاز کن. خدا هم لطفشو شامل حالمون کرد. شما هم امیدتونو از دست ندید و به خدا توکل کنید
جایی که راه نیست خدا راه می گشاید
عسلک پست ها : 2700عضویت:1390/7/17
1391/8/11 - 9:01 عصر
سلام دوستان خوبین؟ شرح حال من اینه>من 18 ساله بودم ازدواج کردم پریهای منظمی داشتم تا اینکه بعد ازدواجم پریهام کم کم به تاخیر افتاد . پس و پیش میشدم تا اینکه رفتم دکتر بعد 10 ماه از ازدواجم . دکتر بهم گفت برم برای عکس رنگی . منم دادم جوابم خوب بود فقط رحمم کمی کوچک بود تااینکه دارو خوردم امپولای hmgوhcg.وغیره رو مصرف کردم اندازه رحمم خوب شد ولی نمیدانم چه اتفاقی برای تخمدونام افتاد کم کم از کار افتاد هنوز 25 ساله نشده بودم که دکی های دیگه گفتن یایسه شدم . یعنی چه؟ ولی بازهم باخوردن داروهام کارم ادامه دادم . بیشتر الدی و اچ دی میخوردم پریهام منظم بود اگه نمیخوردم نمیشدم . شوشوم سالم بود الانم همینطوره. تااینکه فولی ها کم کم کوچک شدن و دی گه ذخیره ای نداشتم تا چند سال پیش. من شهرستانی ام تهران . مشهد دکترای زیادی زفتم . میگفتن تخمدانات لا لایی کردن تخمک اهدایی. من تعجب کردم می گفتم یعنی چه این دیگه چجور دردی؟ همه فامیلامون تعجب میکردن که من چرا اینجوری شدم . چون همه اونا بدون چون وچرا در اغاز زندگیشان باردار میشدن. نمیدانم شاید به خاطر این بوده که بعد ازدواجم خیلی چاق شدم . ولی دکترا بهم نمیگفتن که خودمو لاغر کنم . واین کیلینیکهارو بهم نمیگفتن که برم .اونقد دست دست کردن تاافتادم به این روز. ولی بازم ناامید نشدم توکلم به خدا بود تااینکه تا چند ماه پیش یه نفر بهم یه دکی معرفی کرد گفت کارش حرف نداره برم اونجا نزدیک شهر خودمون. یه ساعت راه. من تاچند سال پیش هیچ فولی نداشتم رفتم پیش این دکتر بهم گفت چاقی باید لاغر کنی خودت. امپپول داد .رژیم گرفتم باورزش. .8کیلو کم کردم بعد 4ماه رفتم برای سونو در تخمدان چپم یه فولی 18 میلی داشتم . تعجب کردم . درماه بعدش دوباره 12 داشتم وسه باره 12. این ددکتری که میگم باعث شد من فولیدار بشم.هههههههههههههههههه.بهم امیدواری داد طبیعی خامله میشم. ولی من عجله کردم باشوشوم حرف زذم بریم کلینیک نوین در مشهد. از amh دادم . جواب:0/1. بود گفتن ذخیره کم. ادایی. من گفتم نه. گفت چون خودت اسرار داری داروهات مینویسم روز نهم پری بیا برای سونو.حالا ماندم . تورو خدا کمکم کنید امتحان کنم یانه؟ بببببببببببببببخشیدا براتون قصه گفتم .
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
1391/8/11 - 9:08 عصر
سلم حلما جون .شما بدون اینکه میکرو بشین حامله شدین؟انا جون مبارکککککککککت باشه توروخدا به ماهم دعا کنید. ببخشید جواب ازم 0.05 بوده
1391/8/11 - 9:11 عصر
سارا جون میشه اون داروهایی که میخای استفاده کنین ماهم بگیریم؟ ممنون.
1391/8/11 - 9:13 عصر
مامی شکیب جان قبلا که بای 40 بود الان یه دو سالی میشه از ندادم نمی دونم الان چند.
سيما پست ها : 2887عضویت:1390/4/8
1391/8/11 - 11:21 عصر
ساراجووووووووون بخدا باور كن منم مثل تو بودم چهارشنبه شب داشتيم با شوشو فيلم عمرگل لاله ميديديم يشيم باردارشده بود از چنار منم دقيقا همين رو به شوشو گفتم كه ايناا يه بار باهم بودن زد و باردارشده حالا ما 3 ساله داريم خودمون رو ميكشيم نمييييشششههه
شوشو ههم گفت تو يكي مننوو كشتي با اين بچه ول كن ديگه
سيما پست ها : 2887عضویت:1390/4/8
1391/8/12 - 12:27 صبح
زاستي بچه ها من ازساداتم
خيلي دوست دارم امسال خدا عيدي مو بهم بده و اونم باردارشدنمه
روزي كه بتونم بچه خودمو (سالم و صالح )تو بغلم بگيرم در كنارهمسرم اون روز من خوشبخت ترين آدم روي زمينم
noni پست ها : 275عضویت:1390/5/26
1391/8/12 - 11:40 صبح
سلام دوستان
انا جون حلما جون خیلی خیلی مبارک باشه امیدوارم همیشه شاد باشید
بچه ها عیدتون مبارک امیدوارم سال دیگه همین موقغ همه مامان باشیم
سیما جون عید مبارک برای همه ما هم دعا کن
نگين پست ها : 1537عضویت:1391/5/22
1391/8/12 - 12:56 عصر
بجه ها پیشاپیش عیدتان مبارک ایشالا هممون حاجت روابشیم

فایزه منم تقریبا مثل شماهستم وبدون قرص پری نمیشم وفولی ندارم توسونوها بهم گفتن دوسال پیش ذخیره تخمدانم مثل شما بوده جدیدا ندادم حالا شما دیگه خودت پری میشی بدون دارو؟ دکتر چه دارویی بهت داد که خدارو شکر فولی دار شدی ؟
خداوندا تو ميداني که من دلواپس فرداي خود هستم ... مرا تنها تو نگذاري
حلما پست ها : 345عضویت:1390/10/24
1391/8/12 - 5:57 عصر
نونی جان ممنون. ایشالا شما هم هر چه زودتر خدا حاجت رواتون کنه و بیای بگی بچه نمیذاره سرمو بخارونم
فایزه جان آره من بدون میکرو باردار شدم. ایشالا روزی خودت و همه بچه های تاپیک
راستی پیشاپیش عیدتون مبارک. التماس دعا
جایی که راه نیست خدا راه می گشاید
mina پست ها : 1311عضویت:1388/11/25
1391/8/13 - 8:46 صبح
سلام بچه ها. امیدوارم همتون خوب و سرحال باشین.
حلما جون تبریک میگم جنسیت نی نی گلت معلوم شد. انشالله بزودی پسر نازت میاد توی بغلت و روزهای خوشی در انتظارته.
آنا جون قلب همه رو یه ایست کوچولو دادیاااااا. دیگه خودت چی کشیدی..... میفهمم. خداروصدهزار مرتبه شکر که صدای قلب کوچولوشو شنیدی و صحیح و سالمه. خیلی مواظب خودت باش و خودتو حسابی تقویت کن. اینجا برای ویار، یه قرصی دکتر بهم داد به اسم magic morning که بنظرم ترکیبی از اسیدفولیک و ویتامین b6 بود. عالی بود. اصلاٌ میلم به هیچی نمیبرد ولی حسابی هم میخواستم به خودم برسم. صبحها شیرموز خیلی حال میده که تمام مغزها رو توش میریختم بهمراه عسل یا خرما. میلم به این یه مورد میکشید!
راستش این ماه هم که پری شدم دیگه خیلی بریدم! بدجور امیدوار بودم. بنظرم تخمکه تپل مپل بود که حسابی ترشح داشتم. بقول بچه ها حیف از اونهمه پروژه و زحمت!!!! دیگه حوصله عسل و دارچین خوری ندارم بابا صورتم پراز جوش شده مامانم صداش دراومد دیگه! میخوام بیخیال بشم ولی مگه میشه!!!!
مامان شکیب جون اگه خدا بخواد و شوشو بازی درنیاره، بعد از عید میام ایران ببینم چه دوادرمونی میشه کرد!
mina پست ها : 1311عضویت:1388/11/25
1391/8/13 - 8:51 صبح
میگم بچه ها میشه آدم تخمک اهدائی بگیره و شوهرش نفهمه؟ اگه به اینجا برسه دوست دارم حتی اونم متوجه نشه که یوقت تو سر آدم بکوبه.
سارا جون بنظرت iui بهتر از میکروئه؟ مثلاٌ برای من که یه لوله م بسته ست بدرد میخوره؟ اسی شوشو که سالمه. ولی چطوری میخواد به تخمکه برسه وقتی لوله بسته ست؟
دکی ساغر در مورد فریز تخمک بد نظر ندادیاااااا. بیشتر تحقیق کردی به ما هم بگو. خیلی عالیه اگه بشه.
بچه ها از المیرا خبری نیست؟؟؟؟
بقیه دوستان قدیم و جدید امیدوارم همتون خوب و سرحال و باروحیه باشین.
آنا پست ها : 372عضویت:1391/3/7
1391/8/13 - 3:19 عصر
سلام بچه ها عیدتون مبارک ایشالا همگی هر چه زود تر عیدی تونو بگیرین. سیما جون تبریک ویژه به شما که سیدی عزیزم.

ممنون مینا جون اینجا هم b6و اسید فولیک دادن بهم ولی خیلی فایده نداشته.دعا میکنم دخترت هر چه زودتر از تنهایی در بیاد و یه داداش یا یه خواهر کوچولو خدا بهش بده.

در مورد فریز تخمک ، به این خانم کلی از این امپولای تحریک تخمک گذاری ( مثل میکرو ) داده بودن و خانمه 23 تا تخمک داشت. فکر نمی کنم یه تخمک و قبول کنن برای فریز . تازه اگرم قبول کنن هزینش سر به فلک میکشه.

امیدوارم و دعا میکنم هر کدوم از هر راهی که میرید خدا زودتر جوابتونو بده وهمتون قلمبه شید.

ای خدای بزرگ تو که تواناییشو داری و برات کاری نداره، پس یه گوشه چشمی ...
مامي شكيب پست ها : 868عضویت:1389/3/2
1391/8/14 - 7:59 صبح
سلام صبح بخیر .

فائزه جون به نظر من اگه آز fsh زیر 20 بود میکرو بکن .

سارا جان من یه یه مدتی روش تو رو امتحان کردم . نمونه شوهرمو میبردم مطب . تو دستگاه میذاشتم و خالص میکردن . بعد با سورنگ تزریق میکردن . ولی من جواب نگرفتم . ولی تو باید اول بری ببینی جایی هست انجام بده ؟

سیما السادات عیدت مبارککککککککک . بوسسسس . ما رو هم دعا کن .

مینا جون بگو حتما شوهرت آز بده . وگرنه هر کاری کنی فایده نداره .

صفحه 208 از 1021 اول قبلی  203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: