تــقويــــت رحـــــــــــم برا يك يا دوماه قبل از ميـــــــكرو - صفحه 1
نی نی سایت > تبادل نظر > پيش از بارداري > ناباروري، تجربيات درماني، مشكلات روحي و رواني ناشي از ناباروري > تــقويــــت رحـــــــــــم برا يك يا دوماه قبل از ميـــــــكرو

موضوع: تــقويــــت رحـــــــــــم برا يك يا دوماه قبل از ميـــــــكرو + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
شـــادي مامي نبات پست ها : 4744عضویت:1388/11/13
1391/2/20 - 12:51 عصر
بچه ها هر كي هر چيزي ميدونه اينجا بذاره كه همه استفاده كنن
بوس بوس
اميدم خدا(زهرا) پست ها : 25847عضویت:1391/1/19
1391/2/20 - 12:52 عصر
سياه دانه و زيره سايه و عسل خيلي رحم زن رو تقويت ميكنه من اينو ميدونم
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی........ پس می زنم لحظـه ها را تـا برسم به بلندای آغوش آرامش بخش تـو کـه در آغـوشم بگیـری و من ... دنیـایم را ببـازم در پس عطـر تنتـــــــ ...
1391/2/20 - 12:57 عصر
bacheha .....nahveye ... estefade......... ro ham begin................mamnoon zahra jooooooooooooon
اميدم خدا(زهرا) پست ها : 25847عضویت:1391/1/19
1391/2/20 - 1:02 عصر
خودم زيره مصرف ميكنم براي مرتب شدن پريم و تقويت رحمم روزي دو قاشق زيره سايه
عسل هم كه هم ميشه خالي بخوري هم مثل نبات داغ
سياه دانه رو هم روزي 1قاشق هم ميتوني خالي بخوري هم با يك قاشق عسل تا اثرش بيشتر باشه
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی........ پس می زنم لحظـه ها را تـا برسم به بلندای آغوش آرامش بخش تـو کـه در آغـوشم بگیـری و من ... دنیـایم را ببـازم در پس عطـر تنتـــــــ ...
ساره پست ها : 1283عضویت:1389/8/5
1391/2/20 - 1:15 عصر
بچه ها من پيش يه دكتر گياهي رفتم كه فارق التحصيل انگليسه و اومده ايران كه به هموطن هاش خدمت كنه.
به خاطر خيلي از علائمي كه داشتم بهم گفت اگه هزاربارم انتقال بدم حامله نميشم چون عفونت دارم و داخل بدنم سم هست همينطور سيستم دفاعي بدنم خيلي خيلي ضعيفه و آمادگي شديدي براي دريافت بيماري و عفونت دارم.
تو سه هفته بايد با داروهايي كه بهم داد سم رو از بين ببرم و از هفته سوم به بعد بهم داروهايي ميده كه رحمم تقويت شه و جنين رو بپذيره.
هرچند كه همه چيز دست خداست.
راحله پست ها : 3827عضویت:1389/9/13
1391/2/20 - 2:47 عصر
تا خدا نخواد هيچ كس باردار نميشه جنين فريز شده گذاشتم دو روز پيش ازم منفي شد
ساره پست ها : 1283عضویت:1389/8/5
1391/2/20 - 3:22 عصر
آخي راحله جون خيلي ناراحت شدم . حق باتوئه من خودم توهمه تاپيكا مينويسم كه همه چيز دست خداست و تا اون نخواد برگ از درخت نميوفته.
بايد توكل كرد به خدا.
ايشالله كه توهم به زودي مامان شي عزيزم.
1391/2/23 - 4:46 عصر
متاسفم راحله جان خيـــــــــــــلي ... ان شاالله دفعه بعد دفعه آخريت ميشه ان شاالله و يه ني ني گيرت بياد كه از دلت در بياد

ولي بچه ها من فك ميكنم با يه سري چيزا اگه رحم تقويت بشه احتمال بارداري خيلي بالا ميره حتما اينكارها رو بكنيد

آخه اين عملي كه ما ميكنيم هم هزينه برداره و هم طول زمان برميداره و از همه بدتر روان آدم رو ميريزه به هم
1391/2/23 - 4:47 عصر
تقويت رحم و آماده سازي بدن براي بارداري
مواد غذايي مفيد براي تقويت رحم :

1- خوردن به و فراوده هاي آن مانع انداختن جنين زنها ميشود.(باعث تقويت رحم مي شود)خوردن به بصورت خام خوب نيست و مضر مي باشد زيرا به خام رگهاي بدن را مسدود مي سازد و چون گرم است براي كسانيكه گرم مزاجند خوب نيست .
2-لوبياى سبز براى تقويت رحم و جلوگيرى از سقط جنين همتا ندارد
3- در چين ، ژاپن و كشورهاي خاور دور از تركيب عسل و دارچين براي تقويت رحم در زناني كه باردار نمي شوند استفاده مي شود. . كمي پودر دارچين را با نصف قاشق چايخوري عسل خمير كرده و آن را در در طول روز به طور مكرر برروي لثه ها مي گذارند تا به آهستگي با بزاق دهان مخلوط شده و وارد بدن شود.
1391/2/23 - 4:48 عصر
4-ستاخينس
گرم و خشك و لطيف دم كرده معطر، مقوي اعصاب ، مفيد براي خانمهاي نازا در جهت تقويت رحم و تخمدانها
شش قسمت صبح يا شب سه استكان آب مثل چاي دم كرده و ميل نمائيد .
1391/2/23 - 4:49 عصر
5-ميخك
براي تقويت نيروي جنسي سرد مزاجان مفيد است.براي درمان غذايي و تقويت رحم بايد از 4 گرم ميخك، هر روز به طور مرتب استفاده نمود.
1391/2/23 - 4:49 عصر
۶- كاسني در ازدياد نطفه و زيبايي چهره كودك تازه متولد مفيد است.كاسني رحم را به وظيفه طبيعي خود وا مي دارد.
برگ كاسني، داراي مقداري ويتامين(ث) است و لذا در حفظ جواني مؤثر است.كاسني، توان و نيروهاي بدني را تجديد مي كند.
1391/5/18 - 12:51 صبح
ورزش هم برا تقویت رحم خوبه
سمانه پست ها : 147عضویت:1390/12/17
1391/5/18 - 1:24 صبح
بایدها ونبایدهای سیکل درمانی آی وی اف

قبل از شروع دوره آی وی اف

1-رژیم متعادل ونگهدارنده ای در خوردن داشته باشید.

2-ورزش متعادل وروزانه ای داشته باشید.

3-وزن مناسب داشته باشید. بی ام آی بالاتر از 30 می تواند بر منفی شدن سیکل درمان آی وی اف تاثیر بگذارد. پیشنهاد می شود بی ام آی مابین 20 تا 25 باشد.

4-بسیار مهم است که در مورد مصرف داروها که شامل ویتامین ها وداروهای گیاهی می باشد با پزشکتان مشورت بکنید.

5- از مصرف کافئین دوری بکنید ویا مصرف را به روزی 1 ال 2 فنجان در روز کاهش بدهید.

6-سیگار نکشید.

7-از نوشیدنی های الکلی پرهیز کنید.

در طول شروع درمان دوره آی وی اف

1- خوردن ورژیم متعادلتان را ادامه دهید.

2-سعی کنید از خوردن کافئین پرهیز کنید.

3- ورزش متعادلتان را ادامه دهید.

4-سیگار نکشید.هم مرد وهم زن.

5-نوشیدنی های الکلی ممنوع.هم مرد وهم زن.

6-در طول دوران درمان آی وی اف رژیم لاغری نداشته باشید.از دست دادن 10 درصد ویا بیشتر از آن میتواند سیکل درمانتان را به خطر بیندازد و یا به سیکلتان پایان دهد .اما در قبل از انجام آی وی اف اگر بی ام ای بالاتر از 30 دارید ،حتما رژیم بگیرید.

7-از مصرف ماهی های بزرگ که درونشان احتمال جیوه می باشد ، خودداری کنید.

8-از مصرف داروهای زیادی خودداری کنید .حتی بیشتر این داروها می تواند باعث آلرژی بشود ویا داروهای مصرفی مربوط به آی وی اف را خنثی بکند.بدون صحبت با پزشک از داروهای دیگر استفاده نکنید.

9-افراط وزیاده روی در مصرف گرمی جات میتواند شانس باروری را در هر دونفر (مرد و زن)کاهش بدهد.

10-با پزشکتان در مورد آسپرین بچه صحبت بکنید.آسپرین بچه رقیق کننده خون است ومی توان باعث بهتر شدن سیکل درمان بشود.

11-درمان را به پایان برسانید واسترس نداشته باشید ومثبت فکر کنید.می دانید که استرس زیادی باروری را مشکل میکند.هم در زن وهم در مرد وسیکل طول درمان آی وی اف را به خطر می اندازد.

بعد از انتقال جنین

1-غذاهایی که بیشتر از 12 ساعت گذشته را نخورید.

2-ماهی های بزرگی که احتمال داشتن جیوه را میدهد ، مصرف نکنید.

3-از ورزش وتحرک دوری کنید.بیش از اندازه معمولی تحرک نکنید.

4-خیلی آرام قدم بزنید.این بهترین ورزشی است که در طول 2 هفته می توانید انجام بدهید وکمک می کند که استرستان کم بشود وباعث می شود شما خواب بهتری داشته باشید.

5-شما نباید وسیله ای سنگین حتی بیشتر از یک کیلو را حمل کنید.(همه ی کارها باید معتدل ومیانه باشد ومراقبت ویژه داشته باشید).

6-آب ومایعات زیادی بنوشید.

7-زیادی وافراط در مصرف گرمی جات میتواند شانس بارداری را کاهش بدهد.

8-تمرین کنید فعالیتهایی که باعث ریلکس شدن شما میشود.ورزشهای تنفسی ونفس عمیق کشیدن.در اینجا فقط این مهم است که به شما کمک کند در آرامشتان وشما لذت ببرید.

9- فقط مثبت فکر کنید.

دوستان عزیزم این مطالب را خودم از سایت آی وی اف ترجمه کردم وامیدوارم که بدردتان بخورد.
محتاج دعا.............

به امید مادر شدن همگی امان.

تو گلي ، تو گل ناز مني . تو بهاري ، نه ؛ بهاران از توست. از تو ميگيرد وام، اين همه زيبايي.
سمانه پست ها : 147عضویت:1390/12/17
1391/5/18 - 1:25 صبح
بایدها ونبایدهای سیکل درمانی آی وی اف

قبل از شروع دوره آی وی اف

1-رژیم متعادل ونگهدارنده ای در خوردن داشته باشید.

2-ورزش متعادل وروزانه ای داشته باشید.

3-وزن مناسب داشته باشید. بی ام آی بالاتر از 30 می تواند بر منفی شدن سیکل درمان آی وی اف تاثیر بگذارد. پیشنهاد می شود بی ام آی مابین 20 تا 25 باشد.

4-بسیار مهم است که در مورد مصرف داروها که شامل ویتامین ها وداروهای گیاهی می باشد با پزشکتان مشورت بکنید.

5- از مصرف کافئین دوری بکنید ویا مصرف را به روزی 1 ال 2 فنجان در روز کاهش بدهید.

6-سیگار نکشید.

7-از نوشیدنی های الکلی پرهیز کنید.

در طول شروع درمان دوره آی وی اف

1- خوردن ورژیم متعادلتان را ادامه دهید.

2-سعی کنید از خوردن کافئین پرهیز کنید.

3- ورزش متعادلتان را ادامه دهید.

4-سیگار نکشید.هم مرد وهم زن.

5-نوشیدنی های الکلی ممنوع.هم مرد وهم زن.

6-در طول دوران درمان آی وی اف رژیم لاغری نداشته باشید.از دست دادن 10 درصد ویا بیشتر از آن میتواند سیکل درمانتان را به خطر بیندازد و یا به سیکلتان پایان دهد .اما در قبل از انجام آی وی اف اگر بی ام ای بالاتر از 30 دارید ،حتما رژیم بگیرید.

7-از مصرف ماهی های بزرگ که درونشان احتمال جیوه می باشد ، خودداری کنید.

8-از مصرف داروهای زیادی خودداری کنید .حتی بیشتر این داروها می تواند باعث آلرژی بشود ویا داروهای مصرفی مربوط به آی وی اف را خنثی بکند.بدون صحبت با پزشک از داروهای دیگر استفاده نکنید.

9-افراط وزیاده روی در مصرف گرمی جات میتواند شانس باروری را در هر دونفر (مرد و زن)کاهش بدهد.

10-با پزشکتان در مورد آسپرین بچه صحبت بکنید.آسپرین بچه رقیق کننده خون است ومی توان باعث بهتر شدن سیکل درمان بشود.

11-درمان را به پایان برسانید واسترس نداشته باشید ومثبت فکر کنید.می دانید که استرس زیادی باروری را مشکل میکند.هم در زن وهم در مرد وسیکل طول درمان آی وی اف را به خطر می اندازد.

بعد از انتقال جنین

1-غذاهایی که بیشتر از 12 ساعت گذشته را نخورید.

2-ماهی های بزرگی که احتمال داشتن جیوه را میدهد ، مصرف نکنید.

3-از ورزش وتحرک دوری کنید.بیش از اندازه معمولی تحرک نکنید.

4-خیلی آرام قدم بزنید.این بهترین ورزشی است که در طول 2 هفته می توانید انجام بدهید وکمک می کند که استرستان کم بشود وباعث می شود شما خواب بهتری داشته باشید.

5-شما نباید وسیله ای سنگین حتی بیشتر از یک کیلو را حمل کنید.(همه ی کارها باید معتدل ومیانه باشد ومراقبت ویژه داشته باشید).

6-آب ومایعات زیادی بنوشید.

7-زیادی وافراط در مصرف گرمی جات میتواند شانس بارداری را کاهش بدهد.

8-تمرین کنید فعالیتهایی که باعث ریلکس شدن شما میشود.ورزشهای تنفسی ونفس عمیق کشیدن.در اینجا فقط این مهم است که به شما کمک کند در آرامشتان وشما لذت ببرید.

9- فقط مثبت فکر کنید.

دوستان عزیزم این مطالب را خودم از سایت آی وی اف ترجمه کردم وامیدوارم که بدردتان بخورد.
محتاج دعا.............

به امید مادر شدن همگی امان.

تو گلي ، تو گل ناز مني . تو بهاري ، نه ؛ بهاران از توست. از تو ميگيرد وام، اين همه زيبايي.
1391/5/18 - 4:22 عصر
چه جالب من شنیدم برا مرغ عشق و از این جور پرنده ها تخم کتان و سیاهدونه میدن که تخم بذارن لابد یه چیزی داره دیگهههههههه هههههه

قربونت برم عزیزم

ممنون از اینکه اطلاعاتت رو گذاشتی من میرم میخرم اینا رو میخورم چون احتمالا این ماه یا ماه اینده واسه میکرو باید خودمو آماده کنم

راستی دم کرده اونو باید مثل چایی خورد دیگه درسته؟؟
نه نه نقلي پست ها : 9عضویت:1391/7/25
1391/7/30 - 10:07 عصر
sghl
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: