آي وي اف در اهواز؟! - صفحه 73

موضوع: آي وي اف در اهواز؟! + اظهار نظر

صفحه 73 از 233 اول قبلی  68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 2 مهمان
بهاري! پست ها : 4285عضویت:1390/10/19
1392/3/26 - 8:06 عصر
مهشید جون کجایی!؟ خونه پدرتون هستین هنوز؟ اومدی سایت یه خبر از خودت بده ببینیم در چه حالی

امیدوارم خدا به حرمت ماه شعبانش دل همه مون رو شاد کنه...
«بسم الله الرحمن الرحيم» «إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ الكوثر»
ايسان پست ها : 446عضویت:1390/8/14
1392/3/26 - 9:11 عصر
سلام.
باران جون خیلی خوشحال شدم هاش سی جی رو خریدی.انشالله بار اخری باشه که هاش سی جی احتیاج داری

بهاری جون من گونال میزدم .اولش خیلی خیلی کم ورم میکرد ولی بعد که کل مواد جذب میشد اروم اروم ورمش هم میخوابید.

ترانه جون منم شنیدم جنین فریزی شانسش بیشتره.چون میگن این جنینا یه سری شوک ها رو پشت سر گذاشتن.و همین باعث میشه مقاوم تر باشن.
1392/3/26 - 9:14 عصر
راستی ترانه جون.ژله هم علاوه بر خوراکی هایی که باران جون گفتن خیلی مفیده
1392/3/26 - 11:13 عصر
ممنونم ایسان جون

بچه ها دکتر بعد از سونو روز 2 پری دارو بم داد و گفت سونو بعدی 12 پری برم. به نظرتون 12 دیر نیست؟ من یکی دو روزه درد رحم و تخمدان دارم. از عصری هم که آمپول گنال زدم دردم بیشتر شده. نگرانم مشکلی برام پیش اومده بود. به نظرتون اگه خودم زودتر برم پیش دکتر مرمضی سونوم میکنه خیالم راحت شه مشکلی ندارم؟

ایسان و باران جون شما برا آیو آی چند بار و چه روزایی سونو رفته بودین؟

مامان یاس چرا دیگه اینجا سر نمیزنین؟
«بسم الله الرحمن الرحيم» «إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ الكوثر»
ترانه پست ها : 337عضویت:1389/1/18
1392/3/26 - 11:31 عصر
بهاری جون سلام
به نظرم دیر نیست منم معمولا 12 می رفتم برا سونو من یه بار پیش مرمضی جواب گرفتم اما جنین رشد نکرد وقلب تشکیل نشد
*باران* پست ها : 13772عضویت:1390/4/6
1392/3/27 - 12:03 صبح
بهاری جونم ای یو ای داری انشالا؟

واسه من روز 11 پری سونو کرد نه عزیزم دیر نیست همه رو همین حول و حوش سونو میکنن.اون دردا هم طبیعیه مال داروهاته گلم.منم تخمدانم و زیر دلم همش تیر میکشید
*باران* پست ها : 13772عضویت:1390/4/6
1392/3/27 - 12:05 صبح
مهشید گلی امیدوار باشی عزیزممممممممممممم انشالا خبرای خوشی در راهه
مهشيد پست ها : 2407عضویت:1389/8/1
1392/3/28 - 8:04 صبح
سلااااااااااام خوبید دوست جونااااااا

من برگشتم خونه سردلمم رفتم بازار خرید گفتم بعد از جواب از دبرس میشم نمیتونم

بهاری جون نگران نباش برای منم مجمع میشد این امپولها توی 2فاز موادشون جذب میشه یه مقداروقتی تزریق کردی یه مقدارم چندساعت بعدش برای همین جاش میاد بالا چون کامل یه باره جذب نمیشه چندتا گونال بهت داده ؟
خدايا خواستم بگويم تنهاايم اما نگاه خندانت مرا شرمگين کردچه کسي بهترازتو.....
1392/3/28 - 7:34 عصر
ترانه جون ممنونم. ایشالا خیلی زود باردار شین و اون جریان رو فراموش کنین

باران جون آره اگه قسمت باشه! فعلا دارو داروهاش رو با کلی استرس مصرف میکنم تا ببینم چی میشه

مهشید جون خدا رو چه دیدی! شاید این بار که بیخیال شدی نی نی دار شدی! خدایا خودت کاری کن براش
دوتا بم داد. که دیروز و پریروز زدم. دیروزی رو فک کنم اصلا تو عضله زد! خودش که میگفت زیر پوستی زدم ولی من فک کنم عضلانی زد! ولی دیگه حوصله اعصاب خردی نداشتم. حالا با خودم عهد کردم اگه قرار شد میکرو کنم حتما برم پیش یکی از دوستانم تزریقات یاد بگیرم که اینهمه برا یه آمپول زدن عذاب نکشم!

بچه ها من تا حالا هر وقت خواستم آ یو آی کنم یه مشکلی پیش اومده. دعا کنین این بار همه چی خوب پیش بره. از بس این روزا استرس دارو یه تب خال گنده زدم! امروز رو رفتم مهمونی گفتم کمتر خونه بمونم فکر و خیال کنم تا پنجشنبه ببینم چی میشه

1392/3/28 - 9:38 عصر
ممنون بهاری جونم

منم دوستم بهم یاد داد خیلی بهتره خودت بلد باشی بزنی راحتی استرس روی تخمکهات تاثیرمیزاره یکم ریلکس باش
سعی کن فکرتومشغول چیزه دیگه ای بکنی جدول بگیر حل کن حواست پرت میشه
1392/3/28 - 10:05 عصر
مهشید کلی گشتم تا کیت مکث14 پیدا کردم. اول فکر میکردم خارجیه که معلوم شد ایرانیه. دیروز کیت گذاشتم که دوتا خط کمرنگ افتاد. ولی امروز که گذاشتم فقط یه خط افتاد. خیالم راحت باشه که هنوز تخمکام آزاد نشدن!؟
آخرین باری که خواستم آ یو آی کنم و تقریبا یه روز در میون میرفتم سونو روز 11 که رفتم دکتر گفت تخمکات آزاد شدن!!! و دیگه نشد کاری انجام بدم و آ یو آیم کنسل شد. الان خیلی نگرانم که بازم اینطوری شه
آمپول گونال اف که میزنیم فقط باعت رشد تخمک میشه یا جلو آزاد شدن اونم میگیره!؟

احتمالا از فردا صبح برم خونه بابام تا کمتر خونه بمونم فکر و خیال کنم. ایشالا پنجشنبه رفتم سونو دوباره برمیگردم خونه خبرش رو بتون میدم
1392/3/29 - 12:47 صبح
سلام.
بهاری جون منم هر سری برا ای یو ای روز 12 به بعد میرم.ولی اگه میگی یه بار روز 12 که رفتی تخمکات ازاد شده بود.این دفعه روز 10 برو و جریان رو برا دکیت یاداوری کن.

مهشید جون خدا بزرگه. انشالله همین سری اخرت باشه و دیگه گذرت به این مراکز نیوفته.
منم امروز ای یو ای شدم.
التماس دعا دارم.

1392/3/29 - 9:44 صبح
بهاری اون رودیگه نمیدونم ولی فکرنکنم تاثبرروی تاخیرازداد شدن داشته باشه دختر از همین استرسها جلو مییوفته دیگه

چرا یه دکی نگفتی هی سری اینطوری شدی حالا انشاا.. همه چیز سرموعد خودش انجام میشه ومامانی وراحت میشی از

دست دکی هااا

ایسان جونم مرسی توکل به خدا انشاا... توهم این بار مامان باشی پیش کی ای یو ای انجام دادی؟
1392/3/29 - 7:07 عصر
ایسان جون گفتم تو کار دکتر دخالت نکنم بذارم هر چی خودش صلاح میدونه انجام بده! ولی پشیمونم کاش بش میگفتم که زودتر بم نوبت بده اینهمه استرس نکشم!
ایسان جون به سلامتی. امیدوارم نتیجه بگیری و دل همه مون رو شاد کنی.چند تا فولی داشتی؟ سایزشون چند بود؟ الان دکتر بت شیاف داده یا نه!؟

آره مهشید جون! اگی بدونی این چند روز چقد استرس داشتم
ولی شکر خدا امروز نمی دونم چرا استرس نداشتم! پیش خودم گفتم هر چه بادا باد! اگه این نشد میکرو میکنم دیگه!

نیمه شعبان برا من و شوهرم همیشه خوب بوده! این آ یو آیم هم مصادف با نیمه شعبان میشه! امیدوارم ازش نتیجه بگیرم!

فردا صبح نوبت سونو دارم. التماس دعاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مودم پست ها : 2092عضویت:1391/9/1
1392/3/29 - 7:38 عصر
الان میخوام برم دکتر استرس دارم کاش نه انشاالله همه چیز عالی باشه قراره دکی سونو بگیره خدایا تو رو به حق عظمت و جلالیتت به حق این ماه کاش بگه نی نی هم میبینم چه برسه به تخمک تپل مپل
يا علي بن موسي الرضا اين روزا قلبم تندتر ميزنه دارم به روزي نزديک ميشم که منو لايق معجزه بدوني.........خدايا شکرتhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=734597&PageNumber=1
هدیه های آقا اما رضا....من مطمئنم ای یو ای + میشه و شما میاین توی دلم...با هم میریم زیارت آقا...       مبارک باشه :)
مودم پست ها : 2092عضویت:1391/9/1
1392/3/29 - 7:40 عصر
الهی به امید تو زنده ایم
يا علي بن موسي الرضا اين روزا قلبم تندتر ميزنه دارم به روزي نزديک ميشم که منو لايق معجزه بدوني.........خدايا شکرتhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=734597&PageNumber=1
هدیه های آقا اما رضا....من مطمئنم ای یو ای + میشه و شما میاین توی دلم...با هم میریم زیارت آقا...       مبارک باشه :)
1392/3/29 - 8:03 عصر
خوبه بهاری استرس ممنوع باش فعلا فرداتابرگشتی بیا خبربده بهم انشاا.. نیمه شعبان برات خیرباشه

مودم جون انشاا.. فولی تپل داری بعدشم نی نی تپل

باررررررررررررررررررران کوشی
1392/3/29 - 11:20 عصر
ممنون مهشید جون. امیدوارم شما هم نیمه شعبان خبر مثبت شدن بی بی چکتون رو بمون بدین
1392/3/30 - 10:45 صبح
از دست این اب وهوای بده دیگه ایسان جون

خیلی فولی هات خوبن تپل ان میخوان نی نی تپل بشن انشا...
صفحه 73 از 233 اول قبلی  68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: