نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > قرص بزرگ كننده و سفت كننده سينه

موضوع: قرص بزرگ كننده و سفت كننده سينه + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
مامان توپولي پست ها : 38عضویت:1388/6/20
1388/7/22 - 12:44 صبح
پاك شد
شان آي پست ها : 9727عضویت:1387/4/16
1388/7/22 - 10:00 صبح
منم دنبال به راه حل هستم
......
من می‌خوام که مرد خوب رو تشخیص بده، مردی که درکش کنه، همچنین مردی که بفهمه چقدررررر باارزشه. مردی که مثل یه کالا بهش نگاه نکنه. مردی که بی ارزشش نکنه، پشتش رو خالی نکنه و مایه ترسش نباشه. پسری که با خشم و غضب نگاش نکنه و سرش فریاد نکشه. پسری که روحش رو به اسارت نکشه، توقع نداشته باشه کاملا مطیعش باشه ویا دائما در خدمتش! و زمانی که با مردی که خیلی هم خوب نبود و طرز برخورد خیلی خوبی هم نداشت، مواجه شد، خودش درک کنه که لیاقتش خیلی بیشتر از اینهاست بزرگترین آرزوی من اینه دخترم اینا رو باور کنه.
مامان نخودي پست ها : 2388عضویت:1386/10/8
1388/7/22 - 10:26 صبح
چه جالب! يعني همچين قرصي وجود داره؟ نشنيده بودم!
من در اين تاريكي پي يك بره روشن هستم كه بيايد علف تنهايي ام را بچرد.....
bahareh پست ها : 154عضویت:1388/3/13
1388/7/22 - 12:12 عصر
اگه موفق شديد منم يه راه حل بي خطر بيدا كنيد منم هستم من سينم خودش كوچيك بود موقع شير دهي بزرگ شد بعد كه شيردهي رو قطع كردم فقط يه ماه شير داشتم همون يه ذره سينه هم داشتم غيب شد از دكتر سوال كردم گفت فقط جراحي ولي دردناكه و من ميترسم شما در مورد تزريق ژل چيزي ميدونيد يعني كسي هست كه تزريق كرده ياشه و راضي باشه
قرص هم شايد عوارض داشته باشه به قول معروف بخوايم ابرو رو درست كنيم بزنيم چشم رو هم كور كنيم
1388/7/22 - 12:30 عصر
يعني خودتون كه استفاده كرديد تاثير داشته ؟ واقعا بزرگ شده آخه منم قبلا از كرم استفاده ميكردم ميگفتن از جلبك و گياهي و لي هيچ تاثيري نداشت اگه خوبه منم بگيرم
غزاله پست ها : 84عضویت:1387/11/25
1388/7/22 - 10:55 عصر
مامان توپولي عزيز اين قرص رو از كجا ميشه تهيه كرد
پسر ايرووني پست ها : 1651عضویت:1387/8/8
1388/7/24 - 2:58 صبح
دو تا مطلب راجع به شينگايا پيدا كردم ( يكي تو سايت بدنسازي ائي كه عضوم و بچه ها مي خواستند ، به انواع آزاد كننده هورمون زشد استفاده كنند كه مورد موافقت آنها قرار نگرفت ( چون با افزايش استروژن باعث بزرگ شدن نوك سينه و عارضه ژينكوماستي در بدنسازان مرد مي شود ) و ديگري راجع به تبليغات و فروش اين قرص
( راستي اينو بگم ، خيلي چيزها مي تونند استروژن رو تو بدن زياد كنند )

مطلب اول :
آزاد كننده هورمون رشد شينگايا
زندگي طولاني تر، احساس جوانتر بودن، فزوني انرژي شما

فرمولاسيون افزايش طول عمر، پيش ماده هورمون رشد انساني
آزاد كننده هورمون رشد شينگايا اين محصول آشكارا در ارتقاء و بهبود زندگي شما تاثير مي گذارد.
آزاد كننده هورمون رشد شينگايا تماما" طبيعي، 100%قابل اعتماد، كاملا" موثر و بي خطر مي باشد.

? پايين آمدن فشارخون بالا ? كاهش وزن بدون رژيم و ورزش
? افزايش دهنده تمايلات **** ? افزايش سطح انرژي،
? خواب آرامتر و راحت تر ? احساس جواني و به نظر جوانتر بودن
? ارتقاء سطح كليه احساسات و خلق فردي ? كاهش چروكها و تقويت قوام پوست
? تقويت سيستم ايمني ? افزايش توده عضلاني بدن

هورمون رشد شينگايا، گستره اي از فوائد فيزيكي و رواني مهيا مي سازد، مانند متابوليسم افزايش يافته، كاهش وزن سريع، رشد عضلاني، تقويت سيستم ايمني، ارتقاء عملكرد مغز و انرژي فيزيكي بيشتر.

Shingaya HGH دقيقا چيست ؟
هورمون رشد انساني، فراوانترين هورمون توليد شده توسط غده هيپوفيز مي باشد. اين غده در بخش مركزي مغز انسان جاي گرفته است. هورموني بسيار پيچيده، متشكل از 191 اسيد آمينه است كه يك هورمون نسبتا بزرگ بحساب آمده و درحقيقت بزرگترين پروتئيني است كه توسط غده هيپوفيز توليد مي گردد.
چرا شما به HGH شينگايا نياز داريد؟
هيپوفيز هورمون رشد انساني را ترشح مي كند كه به مجموعهاي از كاركردها ي سلامتي بدن انسان، كمك مي نمايد.در طي دوره بلوغ، ترشح اين هورمون به بالاترين سطح خود مي رسد كه از طريق تحريك رشد بدن، محسوس مي باشد. بعد از سن 25 سالگي، تا 85%، ميزان هورمون رشد انساني كاهش مي يابد. بسياري از پزشكان معتقدند كه اين افت سطح هورمون رشد، باعث مشكلات سلامتي متعدد و بيماريهاي مرتبط با افزايش و كبر سن ميشود. از جمله اين مشكلات، افزايش وزن، كاهش انرژي، كاهش توده عضلاني، چين و چروك تضعيف سطح درك و هوشياري، سيستم ايمني ضعيف شده، مشكلات بينايي و غيره مي باشد. Shingaya HGH Releaser از طريق تحريك موثر و بي خطر، غده هيپوفيز، جهت توليد و آزاد سازي هورمون رشد با سطحي معادل دوران جواني درسطح كل بدن، به حل اين مشكلات كه همگي با افت هورمون در ارتباط هستند، كمك مينمايد.
مزايا و فوائد HGH شينگايا چيست؟
هورمون رشد در ترميم بافتي رشد عضلاني، بهبود زخم، كاركرد مغز، سلامت جسمي و رواني، مقاومت استخوانها افزايش متابوليسم و انرژي، نقش حساسي دارد. به اختصار، HGH ، بطور مطلق، براي سلامتي كامل و احساس خوب بودن كاملا حياتي است.
ميزان مصرف و توضيحات:
? هر بطري فرمولاسيون افزايش طول عمر، پيش ماده هورمون رشد انساني، حاوي 90 كپسول و براي مصرف يكماه مي باشد. سه بار در روز، هربار يك قرص ميل شود. براي حصول نتيجه بهتر، تا يك ساعت بعد ا ز خوردن قرص غذا ميل نكنيد.
? در صورت بارداري يا در دوران شيردهي استفاده از اين محصول ممنوع مي باشد.

? اين محصول به منظور درمان، تشخيص، بهبود يا پيشگيري از بيماري خاصي توصيه نمي گردد. پيش از مصرف اين فرآورده يا هر مكمل غذايي ديگر با مركز درماني تخصصي خود مشاوره فرماييد .

? توسط FDA بررسي نگرديده است.

? در مكان خشك و خنك و دو از دسترس اطفال نگهداري شود.

? در صورتيكه پوشش داخلي مفقود يا شكسته باشد، از استفاده خودداري نمائيد.
چه چيز HGH Releaser شينگايا را بهترين تركيب جايگزين هورمون رشد مي نمايد؟

علل بسياري دال براين هستند كه HGH Releaser شينگايا، بهترين انتخاب براي افزايش سطح هورمون رشد و بهبود كيفيت كلي زندگي مي باشد. در اينجا، به ذكر چند دليل بسنده مي شود:

? استفاده سريع و راحت - تنها خوردن 3 قرص سهل البلع در روز. عدم نياز به تزريقهاي دردناك و مشكل دار و اسپري هاي غير موثر و بد مزه.

? متكي بر هورمون رشد طبيعي. بر خلاف نوع تزريقي و سنتتيك، HGH Releaser شينگايا، غده هيپوفيز را تحريك به توليد و ترشح هورمون رشد طبيعي خود بدن مي نمايد.

? موثر و 100% بدون عوارض جانبي HGH Releaser شينگايا، بدن را در جهت توليد هورمون رشد كمك مي كند بنابراين، موثرتر و بي خطر تر از انواع سنتينك مي باشد.

? محصول ارزان. در مقايسه با نوع تزريقي كه مي تواند چندين هزار دلار قيمت داشته باشد، يا ساير روشها كه كاملا بي تاثير هستند، اين محصول، امروزه نتايج واقعي را نشان داده و آشكارا برترين ارزش جايگزيني هورمون رشد را نمايان مي سازد.

? عدم نياز به تجويز از جانب پزشك. از آنجا كه اين محصول، يك تركيب اختصاصي از گياهان طبيعي است، نيازي به تجويز از جانب پزشك نداشته و اين، محصول فوق الذكر را محلولي سهل الوصول براي همگان مي نمايد.

? فرمولاسيون برتر و كيفيت محتويات. HGH Releaser شينگايا، در يك آزمايشگاه تحت نظارت و تضمين FDA، توليد و فرموله شده است كه در واقع بالاترين تضمين براي يك آزمايشگاه مي تواند باشد. بنابراين از برترين سطح كيفيت و سلامت، حصول اطمينان خواهيد نمود.

? نتايج اثبات شده حاكي از آن است كه HGH Releaser شينگايا، بطور مستقل، بهترين و موثرترين محلول جايگزين هورمون رشد انساني قابل دسترس در همه جا، شناخته شده است.
تركيب گياهي شينگايا 2200 ميلي گرم و شامل:
ال-گلوتامين، گليسين، ال-آرژنين هيدرو كلرايد، ال-ارنيتين هيدرو كلرايد، پپسين ? پپتيد. ساير تركيبات: دي كلسيم فسفات، سلولز ميكرو كريستال، Sodium Croscarmellose، اسيد استئاريك، استئارات منيزيوم و لعاب فارماكولوژيك.
مطلب دوم :
مكمل غذايي گياهي شينگايا (سفت و بزرگ كننده سينه SBE/E)

سيستم SBE/E يك راه سالم، طبيعي و ملايم براي افزايش سايز و سفتي سينه خانمها،

تنها 2 كپسول 2 بار در روز

1.نحوه اثر SBE/E چگونه است؟

اين رژيم مكمل گياهي متشكل از تركيب مواد طبيعي است كه ثابت شده در طول زمان و در محيط هاي مختلف موثر واقع ميگردد. چيزي به عنوان قرص معجزه گر كه سريعاً و بصورت اتوماتيك سينه هاي بزرگتر بوجود آورند، وجود ندارد. روش داروئي مدرن، داروهاي قوي با دوز بالا كه گاهي اوقات بطور مصنوعي از منابع باكتريايي و يا حيواني توليد مي شود را تجويز مي نمايند. SBE/E از فلسفه بهداشت طبيعي تبعيت كرده و بر روشهاي گياه درماني متكي است. بجاي دوزهاي بالا با درصدهاي زياد مواد مصنوعي، اين محصول از عوامل گياهي طبيعي با درصد پائين تشكيل شده كه اثرات آن روي بدن زنان مثل استروژن و ديگر عوامل شيميايي طبيعي بدن مي باشد. اين محصول به نحو ويژه اي طراحي شده كه سينه هاي بزرگتر و سفت تر بوجود آورند. با گذشت زمان اين روش به بدن شما اجازه مي دهد كه با پروسه هاي طبيعي بدن تا رسيدن به نتايج دلخواه سازگاري و كمك نمايد.

2. آيا سيستم SBE/E سالم (Safe) است؟

اين محصول كاملاً سالم (Safe) و بدون ضرر است. انواع مختلفي از اين محصول از سالها قبل بدون ايجاد عوارض جانبي در بازار وجود داشته است. بعضي از اين محصولات توسط پزشكان گياه درمان، طي قرنها استفاده مي شده است.

3. آيا استفاده از سيستم SBE/E باعث افزايش وزن ميشود؟

اين محصول مستقيماً و منحصراً روي پستان اثر كرده و باعث افزايش وزن در ساير نواحي نمي شود.

4. آيا اين محصول عوارض جانبي دارد؟

خير تاكنون هيچ عارضه جانبي منفي گزارش نشده است. در واقع بسياري از مواد گياهي طبيعي اين محصول بطور موثري در سراسر تاريخ براي مقاصدي همچون گردش خون، تنظيم دوره قاعدگي، آرامش اعصاب و ساير موارد بكار رفته است. بسياري از مصرف كنندگان افزايش ميل در رضايت جنسي را گزارش گرده اند و بدين طريق باعث افزايش اعتماد به نفس در افراد شده است.

5. چه مدت زماني براي حصول به نتيجه لازم است؟

بطور متوسط 3 تا 4 هفته براي رسيدن به نتايج اوليه لازم است. بعد از دو ماه اكثر مصرف كنندگان تا ? سايز كاسه كرست، افزايش اندازه پستان داشته اند. اين رشد تا اندازه خاصي كه بدن تنظيم مي كند، ادامه خواهد يافت.

6. آيا بعد از 2 ماه، ادامه مصرف لازم است؟

اين بستگي به نظر مصرف كننده دارد. درصورتيكه مصرف كننده از سايز و يا سفتي راضي باشد، مصرف مكمل غذائي را قطع مي كند، اما در صورتيكه مايل به افزايش بزرگي و يا سفتي باشد مصرف مكمل غذائي را تا رسيدن به نتيجه مطلوب و دلخواه ادامه مي دهد. در بعضي از مصرف كنندگان قطع مصرف مكمل غذائي، بدون كاهش سايز و سفتي پستان است اما در اكثر افراد، براي نگهداري اين نتيجه مطلوب بايستي مصرف مكمل غذائي را با دوز پائين تر) 2 كپسول در روز يا يك روز درميان 2 كپسول و يا يك روز در ميان 1 كپسول) ادامه دهند.

7. بهترين روش مصرف براي بهترين تاثير چيست؟

2 كپسول صبح، 2كپسول شب بهترين روش است.

http://namayeshgah.com/files/7872/product14204.htm
اطلاعاتي هم درباره عوارض پروتز :
http://fa.articlesnatch.com/Article/Breast-Implant-Complications/718514
1388/7/25 - 12:27 صبح
مطلب رو اينجا مي زارم ، بي جهت نيست كه خدا مي گه ، زن رو جهت آرامش مرد آفريده ...
10 دقيقه در روز زل زدن 5 سال عمر بيشتر! بر اساس تحقيقات آلماني ها افرادي كه در اين تحقيق روزي چند دقيقه به سينه زنان زل ميزدن نسبت به افراد ديگر تا 50% كمتر دچار حملات قلبي مي شوند و به افراد بالاي 40 سال توصيه شده حد اقل روزي 10 دقيقه به سينه هاي بزرگ زل بزنن!
Looking at Breasts is Healthy

10 Minutes Of Staring at Breasts Daily Prolongs Man's Life by 5 Years

According to German research published in New England Journal of Medicine, men staring at women's breasts in fact prolong their lives with years.
"Just 10 minutes of looking at the charms of a well-endowed females is equivalent to a 30-minute aerobics work-out," said author Dr. Karen Weatherby, a gerontologist.
The team led by Weatherby was made up of researchers at three hospitals in Frankfurt, Germany, and found this results after monitoring for 5 years the health of 200 male subjects, half of whom were asked to look at busty females daily, while the other half had to abstain from doing so.
For five years, the breasts oglers presented a lower blood pressure, slower resting pulse rates and decreased risk of coronary artery disease.
"Sexual excitement gets the heart pumping and improves blood circulation. There's no question: Gazing at large breasts makes men healthier. Our study indicates that engaging in this activity a few minutes daily cuts the risk of stroke and heart attack in half." said Weatherby, who even recommends that men aged over 40 should spend at least 10 minutes daily admiring breasts sized "D-cup" or larger
1388/7/26 - 7:13 عصر
تو ايران هم مي فروشند ، شايد بتونيد ارزون تر گير بيارين .... جالبه توش ال گلوتامين و آرژنين هم داره ، كه بدنسازها ازش استفاده مي كنند .
belfi پست ها : 1190عضویت:1387/7/29
1388/7/26 - 11:57 عصر
ماه نو خان ممنون از راهنمايي اي كاملتون
به نظر شما اين هورمون براي اوونايي كه ريزش مو خورموني دارند خوبه يا بده؟
1388/7/27 - 1:13 صبح
با عرض سلام خدمت خانم بلفي ، راستش من چيزي در اين رابطه نمي دونم ، اما در مورد بدنسازها HGH خوراكي ، اسپري و..... ( به غير از آمپولش ) ، ابداً جواب نداده و يك محصول تبليغاتي بوده ، اما به نظر اين محصول ، سر و صداي زيادي به راه انداخته ، تا ببنيم واقعاً جواب مي ده يا نه ( اگر تنها تو شادابي و سرحال تاثير داشت و تو رشد اون ناحيه خاص ، علتش به گلوتامين ، آرژنين ، گليسين و پپتايد و.. اين جور چيزخهاست ، كه خيلي وقته ، در بدنسازي جواب داده اند )
به هر حال كمپانيش مدعي اين شده ، كه كمك به سطح هورمون ها مي كنه ( همون كاري كه T-BOMB II در بدنسازي يا استفاده سر خود براي مردان انجام مي دهد ) و بايد ديد ادعاشون واقعاً عملي هست يا يك محصول صرفاً تبليغاتي درست كرده اند ، و بهتره شما ببينيد ديگران جواب مي گيرند يا نه ....
در مورد ريزش موي هورموني ، شايد بايد ببنيد ، علت ريزش موي شما كمبود يا افزايش كدوم هورمون ( مثلاً DHT و ... ) مي باشد ، در آن صورت با مشورت پزشك يا راهنمائي ديگران ، اقدام كنيد ...
1388/8/5 - 9:16 صبح
سلام مامان توبولي؟
ميشه بياد از نتيجه اين قرص بگيد آخه منم ميخوام استفاده كنم گفتم اگه موثر تهيه كنم راستي من يه جا خوندم گفته بودن برگشت بذيره يعني وقتي قرص برازي كنار باز بر ميگرده مثل قبل بعد يه سوال ديگه هر بسته اش چند تا توش هست
ممنون ميشم جواب بديد
ترنم باران پست ها : 1876عضویت:1388/8/27
1388/10/7 - 8:49 صبح
سلام
خوردن موز،رازيانه ،كرفس،توت فرنگي كمك ميكنه
تنهام ..... ولي خدارو دارم.....خدایا دخیل می بندم... نه اینکه گره بگشایی... می بندم که رهایم نکنی.....
1388/11/1 - 2:52 عصر
سلام مامان توبولي
ميخواستم بدونم از قرص نتيجه گرفتيد چون منم ميخواستم بخرم ولي شك دارم جالا اگه لطف بگيد از نتيجه اش بگيد ممنون ميشم
narges پست ها : 27عضویت:1388/6/16
1388/12/3 - 12:28 صبح
سلام مامان توپولي عزيز . الان چند وقته كه شما از قرص شينگايا استفاده مي كنيد؟ اگه اثر كرده لطفا به من هم بگيد تا تهيه كنم چون با اين موضوع خيلي مشكل دارم. لطفا به ايميلم جواب بديد. خيلي خيلي ممنون اگه جواب بديد.
1388/12/5 - 1:09 صبح
ديدم كسي جواب تون رو نمي ده ، خودم مي دهم ..... بعضي به مامان توپولي ايراد گرفتند ، كه نكنه پسر باشه ، اون هم رفت .... در ضمن تا اونجا كه مي دونم ، استروژن در بعضي داروها ، ممكنه به اين فرآيند كمك كنند ....
مارال پست ها : 2عضویت:1388/12/9
1388/12/9 - 1:42 عصر
سلام مامان توپولي ميشه از اون قرص ها واسه من بگيري
مارال پست ها : 2عضویت:1388/12/9
1388/12/17 - 9:13 صبح
سلام مي خواستم بدونم از كجا ميشه اين قر صهاي شينگايا را تهيه كرد؟ و اينكه به غير از مامان توپو لي كس ديگه اي استفاده كرده ؟
نازك پست ها : 1عضویت:1389/5/16
1389/5/16 - 12:02 عصر
دوستان عزيز در مورد جراحي سينه بايد بگم كه هرگز اين جراحي رو در صورتي كه خيلي پولدار نيستيد انجام نديد. من خودم دو و نيم دادم سينه ام رو جراحي كردم و چند سايز بزرگتر شد اما هنوز يكسال نشده با وجود اينكه نه فعاليت بدني آنچناني داشتم و با توجه به اينكه ازدواج نكردم سكس هم نداشتم ولي بعد از نه ماه پروتزها به طرز چشمگيري كوچيك و شلتر شدن! سونوگرافي دادم ديدم كه پاره نشدن بلكه كلا بعد از يه مدت حجمشون كمتر ميشه .ضمنا بعد از سه سال اكثرا يا ميتركن يا شل و بد تركيب ميشن. نهايت عمرشونهم دوازده ساله كه بعدش حتما بايد تعويض شن. يعني در بهترين جاهاي دنيا هم عمل كني مادام العمر نيستن و باز بعد از ده دوازده سال بري دوباره كلي پول بدي.

ضمنا بعد از عمل به محض به هوش اومدن درد وحشتناكي داشتم.و انگار با وجود ورم زياد بعد از عمل دو وزنه سنگين روي سينم بود.تا دو هفته جاي بخيه ها وحشتناك ميسوخت و يك هفته هم دو دلن كه مثل دو تا سرم توسط دو سوزن به دو طرف سينه ها وصلن تا خونابه ها داخلشون بريزه و اين سوزنهايي كه از كنار سينه به بدنت فرو رفتن بعلاوه اون درد وحشتناك بعد از عمل تا يك هفته زندگي رو برات جهنم ميكنه . تازه من فكر ميكردم اينا حداقل سي سالي باقي ميمونن ولي هنوز يك سال نشده كوچيك و بدقواره شدن.. به هر حال از من گفتن كار بيهوده ايه اگه پول داريد دوباره و سه باره عمل كنيد بسم الله
مرجي پست ها : 3564عضویت:1387/9/11
1389/5/16 - 1:35 عصر
وا چه وحشتناك نازك !! نميدونستم اينقدر فجيعه!
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: