نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > نوشتن نامه به فرشته ها

موضوع: نوشتن نامه به فرشته ها + اظهار نظر

1   2   3   4   5   6   7   8   9  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
"الما" پست ها : 6216عضویت:1390/3/31
1390/11/11 - 12:35 عصر
http://thewitch150.blogfa.com/cat-76.aspx
اينجا رو دقيق بخون سميرا جان خودت متوجه ميشي
بيا با هم رفت و آمد نکنيم!مثلا وقتي مي آيي ،نرو...
مهسا پست ها : 3986عضویت:1390/3/20
1390/11/14 - 10:34 عصر
سلام
من نوشتم الان چند روزه
اما هنوز جواب نگرفتم
ميشه يه نفر كه جواب گرفته براي من هم بنويسه؟
مهتاب پست ها : 227عضویت:1390/10/27
1390/11/14 - 11:22 عصر
با عرض پوزش : اولا هيچ قانون مشخصي نيس بجز اينكه صادقانه با هر لحني كه دوست بأزيد اون خواسته تون رو درخواست كنيد فقط نام فرشته رو عنوان كنيد : مثلا : فرشته سفر ، فرشته سلامتي ، فرشته خريد خانه . و ....... نه مجبوريد ١٥ بار بنويسيد نه ٧ بار نه اينكه اتش بزنيد . فقط به نوشتن آدامه بديد تا به خواسته تونبرسيد. من نسخه اصلي اين كتابو دارم نسخه خيلي قديميشو كه مادربزرگ همسرم وقتي كه نامزد بوديم بهم هديه داد . مادربزرگ همسرم ليسانس تاريخ بود و ادم باسوادي بود . واسه همين من از همون اول با اعتقاد به اين كتاب نگاه كردم . من خيلي چيزا ازش ديدم ، حتي اگه همه اينا نتيجه تلقين و باور زياد ما باشه بازم من دوستش دارم ، خيلي وقتا دلم ميخواد به كسايي كه دوستشون دارم بگم اينجوري نامه بنويسن ولي ميدونم باور نميكنن . ولي بنويسيد ، بدون اسم خدا ، اصلا نياز نيست اسم خدا بياد ، مطمئنم جواب ميگيريد
مهتاب پست ها : 227عضویت:1390/10/27
1390/11/14 - 11:22 عصر
با عرض پوزش : اولا هيچ قانون مشخصي نيس بجز اينكه صادقانه با هر لحني كه دوست بأزيد اون خواسته تون رو درخواست كنيد فقط نام فرشته رو عنوان كنيد : مثلا : فرشته سفر ، فرشته سلامتي ، فرشته خريد خانه . و ....... نه مجبوريد ١٥ بار بنويسيد نه ٧ بار نه اينكه اتش بزنيد . فقط به نوشتن آدامه بديد تا به خواسته تونبرسيد. من نسخه اصلي اين كتابو دارم نسخه خيلي قديميشو كه مادربزرگ همسرم وقتي كه نامزد بوديم بهم هديه داد . مادربزرگ همسرم ليسانس تاريخ بود و ادم باسوادي بود . واسه همين من از همون اول با اعتقاد به اين كتاب نگاه كردم . من خيلي چيزا ازش ديدم ، حتي اگه همه اينا نتيجه تلقين و باور زياد ما باشه بازم من دوستش دارم ، خيلي وقتا دلم ميخواد به كسايي كه دوستشون دارم بگم اينجوري نامه بنويسن ولي ميدونم باور نميكنن . ولي بنويسيد ، بدون اسم خدا ، اصلا نياز نيست اسم خدا بياد ، مطمئنم جواب ميگيريد
مهسا پست ها : 3986عضویت:1390/3/20
1390/11/17 - 1:35 عصر
مرسي عزيزم
*پريناز * پست ها : 7590عضویت:1390/8/6
1390/11/17 - 7:26 عصر
مهتا بجان ممنونم ازت اميدوارتر شدم
خيلي دوست دارم بدونم نهايتش تا چند وقت بايد نامه بنويسيم (1 سال - 2 سال )(5 ماه - 6 ماه و...........) كمتر بيشتر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مي شه بگي نهايتا چه مدت طول كشيده تا به آرزوت برسي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
*****لطفابريدتو وبلاگم مطمئنم خوشتون مياد ****** http://mofidtypik.blogfa.com/
نوگل من       فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !
"الما" پست ها : 6216عضویت:1390/3/31
1390/11/18 - 12:32 عصر
اگه شما هم سوالي به ذهنتون ميرسه ميتونيد مطرح كنيد تا بپرسم
بيا با هم رفت و آمد نکنيم!مثلا وقتي مي آيي ،نرو...
مهرآفرين پست ها : 14106عضویت:1390/8/1
1390/11/18 - 4:18 عصر
شاه ماهي جون خيلي كار بدي كردي كه اين چيزايي كه پرسيدي رو اينجا هم گذاشتي

شما اگر اعتقاد نداري يا شك داري يا هر چيز ديگه خوب نكن!!زورت كه نكردن

چرا ميخوايي نظر بقيه رو عوض بكني؟

آقايون بسيار محترمي كه ازشون سوال فرمودي دارن ميگن اين كار سحر و جادوئه. ولي آيا واقعا اين طوره؟؟؟؟؟؟؟

و از همه بدتر اينكه آيا براي اينكه لينك اين صفحه رو در اختيار آقايون قرار بدي از صاحب تايپيك اجازه گرفتي؟
من پسته، بادوم، گردو، شکلات زرورق پیچ، گوهر توی صدف، صندلی پایه شکسته و ... نیستم. من یه انسانم! انسان!
موني پست ها : 14870عضویت:1389/7/2
1390/11/18 - 6:45 عصر
شاه ماهي جان پس نظرت در مورد كساني كه از ايمه چيزي مي خوان چيه؟
من خودم به طور دروني فقط مي تونم با خداي خودم ارتباط برقرار كنم. ولي خب برام جالبه كساني كه توسل براشون ملموسه چرا اين براشون ملموس نيست؟

راستي چه خبر از تاپيك انگليسي صحبت كردن.. هنوز فعالين؟ ديگه نمي بينمش...
از تغییرات کوچک شروع کن.
1390/11/18 - 8:33 عصر
شاه ماهي جون ما هم از فرشته ها مي خوايم كه به اذن خدا كارهاي ما رو - رو به راه كنن
من بعضي وقتها از فرشته ها مي خوام برام دعا كنن
يا وقتي دعايي رو به تنهايي مي خونم ازشون مي خوام بيان و با هم بخونيم حس خوبي به من دست مي ده

چون فرشته ها هم دعا و استغفار مي كنند براي همه
1390/11/18 - 11:10 عصر
روايتي كه از امام هفتم (عليه‏السلام) بود اين‏طور داشت: �مَنْ دَعَا لِإِخْوَانِهِ مِنَ الْمُؤْمِنِينَ وَ الْمُؤْمِنَاتِ وَ الْمُسْلِمِينَ وَ الْمُسْلِمَاتِ وَكَّلَ اللَّهُ بِهِ عَنْ كُلِّ مُؤْمِنٍ مَلَكاً يَدْعُو لَه‏�.9 هركس كه براي برادران و خواهران ايماني‏ و اسلامي‏اش دعا كند، خداوند به ازاي هر مؤمن، يك فرشته براي او مي‏گمارد كه برايش دعا كند. يعني آن فرشته‏ها هم براي دعاكننده، از خدا درخواست مي‏كنند
1390/11/19 - 8:28 صبح
شاه ماهي
صاحب تايپيك توي يه تايپيك ديگه وقتي من و اون داشتيم با هم درباره اين موضوع صحبت ميكرديم به فكر افتاد كه درباره نوشتن نامه به فرشته ها يه تايپيك جدا راه بندازه. براي همين من به خودم اجازه ميدم هم به جاي خودم و هم به جاي اون از شما انتقاد كنم

هزار بار هم گفتم كه اگر فكر ميكني اين كار شركه خوب نكن! ديگه چه اصراري داري به همه اينو ثابت بكني؟

اگر صدا كردن يه موجود فرازمين و درخواست كمك كردن از اون شركه پس توسل به آدم زميني و دخيل بستن به ضريحش و ... كه صد درجه بدتر از شركه!!!!!

شما از ريشه اين موضوع رو بد متوجه شدي. حالا هم اصرار بي جا داري كه به همه بگي اين كار اله و بله و فلان و فيساره

خوب نكن. موسي به دين خويش عيسي هم به دين خويش
من پسته، بادوم، گردو، شکلات زرورق پیچ، گوهر توی صدف، صندلی پایه شکسته و ... نیستم. من یه انسانم! انسان!
1390/11/19 - 12:22 عصر
هر كسي آزاده تو اين تايپيك نظرش رو بده
چون منم تجربه اي در مورد نامه نوشتن ندارم و نمي دونم صحت داره يا نه
$ مامان اينده $ پست ها : 6913عضویت:1389/4/1
1390/11/19 - 1:24 عصر
سلام.من تاپيك رو همون روزي كه ايجاد شد خوندم.حدود يه هفته پيش اتفاق بدي برام افتاد و مشكل بزرگي برام پيش اومد.من دراوج نااميدي به فكر نامه نوشتن افتادم.البته عرروز دعا ميكردم و ازخدا ميخواستم مشكلم رو حل كنه.
15تا نامه نوشتم وآخرهرنامه ازفرشته و ازخدا تشكركردم كه خواسته ام رو عملي ميكنند ولي بعد زنگ زدم به شخص مومني كه اطلاعات دينيش خيلي بالاست.اونم ازاين روش آگاه بود ولي گفت سوزاندن كاغذي كه اسم خدا توش نوشته شده باشه اشكال داره و نبايد انجام بشه.منم اومدم كلمه خداوند رو درهمه نامه ها پاك كردم.فرداش همه رو سوزوندم.
والان ميتونم بگم 90% مشكل حل شده.همين چنددقيقه پيش و يه هويي.نميدونم چطوري توضيح بدم.

فقط خواستم تجربه ام رو بگم ولي من هرروز مستقيما ازخدا هم ميخواستم كه مشكلم رو حل كنه.
نيما يوشيج در جشن يک سالگي فرزندش نوشت:پسرم!يک بهار،يک تابستان،يک پاييز و يک زمستان را ديدي!از اين پس همه چيز جهان تکراريست جز مهرباني...
1390/11/19 - 1:25 عصر
موقع نوشتن نامه ها احساس ميكردم مشكلم برام كوچكترو كمرنگتر ميشه.نميدونم اين حس من بود.
نيما يوشيج در جشن يک سالگي فرزندش نوشت:پسرم!يک بهار،يک تابستان،يک پاييز و يک زمستان را ديدي!از اين پس همه چيز جهان تکراريست جز مهرباني...
1390/11/19 - 3:08 عصر
خوشحالم كه مشكلت حل شده مامان آينده عزيز
بهترين ها رو از خدا برات ميخوام:))
1390/11/19 - 3:08 عصر
خوشحالم كه مشكلت حل شده مامان آينده عزيز
بهترين ها رو از خدا برات ميخوام:))
مينياتور پست ها : 1223عضویت:1390/5/7
1390/11/19 - 3:16 عصر
سلام

بچه ها من يه سوال دارم

معمولا كساني كه وبلاگ مينويسن يه جائي مشخصات خودشونو هم ميگن در قالب: نويسنده وبلاگ

چيزي كه خيلي برام عجيبه نويسنده اين وبلاگ كمترين مشخصاتي از خودش به جا نگذاشته

همه جا مرموزانه نوشته... به سوالاتي هم كه مطرح شده پاسخ نداده....

شما چيزي ميدونين؟؟؟
مطالبش هم يه جورائيه... به نظم عجيب مياد نكنه اصلا آدم نيست يه موجود ماورائيه؟؟؟!!!
.
.
.

حالا قضيه نامه به فرشته ها يه مسئله ديگه است
1390/11/19 - 4:40 عصر
مينياتور اسم و مشخصاتش كه هست!!!!

بهار(زهرا) حقيقي.همسر افشين سنگ چاپ. يه دختر كوچولو به اسم حورا هم دارن
كلي هم كلاس تفكر مثبت و اين چيزا داره
توي سايت باشگاه ايرانيان هم هست
1390/11/19 - 7:26 عصر
مهرآفرين و شاه ماهي عزيز ازتون ممنونم.منم براي شما آرزوي شادي و خوشبختي وعاقبت بخيري دارم.
1   2   3   4   5   6   7   8   9  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: