نی نی سایت > تبادل نظر > پيش از بارداري > ناباروري، تجربيات درماني، مشكلات روحي و رواني ناشي از ناباروري > کساني که آندومتريوز دارن و يا درمان کردن و دارن براي ني ني اقدام مي کنن بياين يه بار ديگه دور هم جمع شيم

موضوع: کساني که آندومتريوز دارن و يا درمان کردن و دارن براي ني ني اقدام مي کنن بياين يه بار ديگه دور هم جمع شيم + اظهار نظر

صفحه 7 از 501 اول قبلی  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 2 مهمان
انسي پست ها : 153عضویت:1389/2/19
1389/2/27 - 7:33 عصر
زهراي عزيزم
سلام
مگه چي شده عزيزم كه تو اينقدر نااميد مايوسي ؟ جواب پاپ اسميرت چيه ؟ ببين عزيزم دردهاي آندو انقدر زياده كه اگه تو هم بخواي اينقدر به خودت استرس وارد كني شرايط برات سخت تر ميشه پس منو چي مي گي كه بعد از ده سال هنوزبه خاطر جراحي هاي پشت سرهم يعني سالي يك بار !!!!!!!!!!!!حتي يك بار هم نتونستم امتحان كنم براي بارداري . زهراي عزيز مگه ما كه الان بزرگ شديم و بچه هاي پدر ومادرمون هستيم چي كار براشون مي كنيم كه بچه هاي ما قراره انجام بدن باوركن خوشبختي در لحظه است . لحظه هات را از دست نده و اينقدر غصه نخور . داشتن يك بچه ممكن زندگي را شيرين كنه و به همون اندازه هم مسئوليت داره براي هر پدر و مادري .
زهراي عزيزم از اول بشريت آدماي زيادي به اين كره خاكي اومدن و رفتن ماهم يكي از اونهاييم باوركن داشتن بچه و يا نداشتن نمي تونه زندگيتو خراب كنه اگه خودت نخواي.
زهراي عزيزم كمي تحمل كن و به خدا توكل كن . مطمئن باش هرچيزي زماني داره و اگه وقتش برسه خودش مثل يك مهمون ناخونده مياد !!!!!!!!!!!! عزيزم بعضي وقتا بعضي چيزا در صلاح آدما نيست يك كم به خدا توكل كن .شايد صلاح در اينه كه ما سعادت اينو داشته باشيم كه بچه اي كه احتياج به محبت ما داره و ما هم احتياج به اون داريم را بزرگ كنيم تا شايد باقيات و صالحاتي برامون باشه . يك كم به خدا توكل كن هرچند آدما گاهي اوقات كم طاقتند ولي خدا صبرش زياده .
زهراي عزيزم گريه نكن درست فكر كن وتصميم بگير . من هم مثل تو با اين بيماري درگيرم . من هم مثل تو دوست دارم كه مادر بشم ولي نمي تونم زندگيمو متوقف كنم . پس زندگي كن
عزيزم هيچ كس و هيچ چيز مهمتر ازخودت وسلامتي ات نيست پس اول از خدا سلامتي بخواه وبعد چيزهاي ديگه . مواظب خودت باش
قربانت انسي
1389/2/27 - 7:42 عصر
صباي عزيزيي
سلام

خيلي خوشحالم كه تو و همسرت با داشتن نورا خوشبختين . من خيلي دوست دارم بچه اي غير از بچه خودم را بزرگ كنم . چون فكر مي كنم حس خوبي بهم ميده!!!!!!
راستش فكر كنم دوباره بايد برم بيمارستان صارم چون من اونجا پرونده دارم . ممنون از اينكه گفتي دكتر صارمي چه روزايي ويزيت مي كنه . گوش شيطون كر من تا به حال كه سه بار عمل كردم عوارض بيهوشيم خيلي حاد نبوده .من فكر كردم به خاطر طولاني بودن زمان عمل تو اينقددرد داشتي !!!!!!!!!!! اميدوارم هر چه زودتر خوب شي .
مامان زهرا پست ها : 1488عضویت:1387/9/6
1389/2/27 - 10:10 عصر
سلام انسي جان صبا جان نانا جان ممنون از دلداري شما دوستان گلم

البته من ذاتا شخصيت استرسي هستم قيافه ام خيلي خيلي ارومه و برعكس درونم .
نوشته صبا رو كه خوندم يه احساسي پشت حرفهاش بود كه گريه ا م گرفت نمي دونم يه حس خاصي بهم داد
من الان زياد هم به فكر بچه نيستم 8 سال با مصلحت خدا جنگيدم ولي حالا ديگه تسليم شدم
قبلاهيچ وقت دلم نمي امد از ته دلم بگم خدايا راضيم به رضايت اگه صلاحم نيست بچه نده بلكه مي گفتم خدايا كاش مصلحت منو در بچه دارشدنم قرار بدي ولي از امسال ديگه اين حرفو نمي زنم
ديگه سپردم به خدا راستش كمي هم برام بي تفاوت شده خدا رو شكر شوهر خيلي خوبي دارم كه از همه چيز برام بااهميت تره
درمان مي كنم چون مامور به وظيفه ايم نه نتيجه تا خواست خدا نباشه نمي شه واقعا ااااااانمي شه
تو اين سايت من خيلي ها رو ديدم با زور ميكرو و... حامله شدن يكي سه ماه يكي 4 ماه يكي 6 ماه بعد سقط كردن به زور نبايد از خدا خواست
يه خبر خوب بهتون بدم اخيرا تو كلوب ميكرو از 4 نفر كه تو اين ماه حامله شدن 3 تاشون بار اولشون بوده و دو نفر دوقلو شده هرچند انشاله مال شما به ميكرو نمي كشه
صبا جان زيفت خيلي سخته ميكرو راحتتره من ميكرو نكردم ولي شنيدم زيفت من بالاي يك ساعت بيهوشي داشت بعدش هم درد گردن و كتف البته من فرداشم مجبور شدم برگردم شهرمون اونم 900 كياومتر با ماشين خودمون رسيدم خونه پدرم در اومده بود
ولي ميكرو راحتتره گويا بيهوشي خيلي خفيف داره اونم چند دقيقه- زيفت احتمال خارج رحمي حامله شدن بيشتره ولي خوب احتمال حامله شدن 40 درصده ولي برا ميكرو سي درصد
انسي جان چند ماه اول بعد عمل اندومتريوز درصد حامله شدن خيلي بالا ميره انشاله مال شما هم به كارهاي ديگه نمي كشه يه خانمي بود به اسم ندا اونم دو بار عمل كرده بود فروردين طبيعي حامله شد

صبايي به دلم افتاده بچه ات پسر مي شه نورا رو ببوس
نانا جان اين هفته ميري سونو ؟ شما چي مي خواهي طبيعي اقدام كني يا ميكرو مي كني؟
خدا رو شكر كه دوستان به اين خوبي دارم مواظب خودتون باشيد در تاپيك ما هم قراره بزودي همه مامان بشوند انشاله
nana پست ها : 396عضویت:1389/1/25
1389/2/27 - 11:29 عصر
سلام زهرا جان و همه دوستان عزيز
زهرا جون وقتي ميام و نوشته هاي قشنگتو مي خونم خيلي احساس آرامش پيدا مي كنم شما واقعاً روح بزرگ ولطيفي داري كه مي توني الگوي خوبي براي همه دوستان باشي. من ديشت نذر داشتم به نيت تمام دوستان گلم كه مشكل دارن نذر كردم و خرما دادم مسجد اميدوارم به پهلوي شكسته فاطمه زهرا (س) خدا حاجت هممون رو بده.
زهرا جونم آره من قراره اين هفته سونو بدم دكتر بهم گفته اگر جواب سونو خوب بود بايد طبيعي اقدام كنم چون من اصلاً براي بارداري اقدام نكرده بودم كه فهميدم كيست دارم فقط نگرانم كه با خوردن قرص هاي ضدبارداري تخمدانهام از كار نيفتاده باشن. نمي دونم آخرش چي ميشه ولي راضيم به رضاي خداوند. مواظب خودت باش عزيزم دوست دارم.
ساحل ف پست ها : 260عضویت:1388/1/27
1389/2/28 - 4:15 عصر
سلام زهرا جان خوبي؟؟؟؟ مرسي از دلداريت ولي من اين 2بار رو خدارو شكر طبيعي حامله شدم ولي خوب انگار كه قسمتم نبود مادر بشم حالا اين بار نميدونم طبيعي بشه يا نه برام خيييييييييييلي دعا كنيد همش نگرانم اگه هم حامله بشم تازه اول استرسهامه همش استرس دارم بمونه يا نمونه . قبل از سقط دومم نميدونستم اندو دارم تازه چند ماهيه حدود 9ماهه كه فهميدم اين مرضو دارم بيشتر نگرانم ولي باز درآخرميدونم هرچي خدا بخواد همون ميشه . خوشحالم باشماها كه مثل خودميد درددل ميكنم .
1389/2/28 - 4:21 عصر
سلام تلماي گل .حالت خوبه؟؟؟؟ تلما جان من آزمايش ca125در كمال تعجب نرمال بود ولي خوب چه فرقي ميكنه؟؟ در لاپراسكوپي كاملا مشهود بود اندو دارم ويه كيست 5سانتي پرخون درتخمدان چپم داشتم +زخمهاي اندو كه كوتر شد البته من مهر ماه لاپرا كردم وبعد از اونم از ترسم ديگه سونو ندادم نميدونم الان اون تو چه خبره . الانم 2ماهه اقدام كردم ولي فعلا كه پري خانوم اومده تا ببينيم خدا چي ميخواد . من 4ساله منتظر نيني ام و2بار دراين مدت سقط داشتم .2ماهه و3ماهه. برام دعا كن ومنو از حالت بي خبر نذار
1389/2/28 - 4:24 عصر
صبا جان سلام ممنونم از همدرديت واقعا خوشحالم با امثال خودم ميتونم حرف بزنم ودردردل كنم فقط ماها دردهمو ميفهميم خوشحالم كه بچه آوردي وخودتو از اينهمه استرس راحت كردي منم مايل به اين كار هستم ولي شوهرم نههههههههههههههه . راضي نميشه
Sahar(تلما) پست ها : 1955عضویت:1388/6/18
1389/2/28 - 6:50 عصر
سلام. بچه ها اميد وارم كه خوب باشيد. زهرا جون ساحل عزيز و انسي و ناناي گل و ... ميشه يه روزي ما هم مامان بشيم؟؟؟؟؟//
عاقبت در يک شب از شب هاي نزديک/کودک من پا به دنيا مينهد/آن زمان برمن خداي مهربان/نام شور انگيز " مادر " مي نهد.
1389/2/28 - 6:52 عصر
صبا جون واقعا دل بزرگي داري هم تو وهم شوشو . ان شائ الله هرچي خواستي خدا بهت بده.راستي شما شاغلي؟
عاقبت در يک شب از شب هاي نزديک/کودک من پا به دنيا مينهد/آن زمان برمن خداي مهربان/نام شور انگيز " مادر " مي نهد.
1389/2/28 - 8:21 عصر
سلام
ساحل عزيز
ميشه بپرسم تو پيش كي لاپاراسكوپي كردي ؟ و آيا دردهات آروم شد يا نه ؟ يه چيز ديگه چقدر هزينه كردي ؟ آيا راضي بودي ؟ اميدوارم زودتر مامان بشي تا بفهمي كه مامان بودن خيلي هم آسون نيست !!!!!!!!!!!!!!

1389/2/28 - 8:25 عصر
سلام به همه دوستان خوبم
صباي عزيزم سلام دخترت گلت راببوس . زهراي عزيزم تو چطوري ؟ از حال خودت ما را بي خبر نذار . من بهت فكر مي كنم به اينكه حالا حالت چطوره ؟
1389/2/29 - 11:01 صبح
سلام. دوستاي خبم. يه روزه كه پري تموم شده ولي امروز اصلا حالم خوب نيست و ب ي ر و ن ر و ي دارم. دو تا تخمدانمم درد ميكنه. تنممم كوفته است.
1389/2/29 - 11:03 صبح
كسي نيست؟؟؟؟؟؟؟؟/// دلم خيلي گرفتههههههههههههههههه
1389/2/29 - 12:17 عصر
سلام
نلما ي عزيز
چرا دلت گرفته ؟ چي شده ؟
1389/2/29 - 2:24 عصر
سلام به همه
تلما جان شايد از اين بيماريهاي ويروسي گرفتي اينقدر بدنت درد مي كنه بهتر دكتر م بري؟تب كه نداري؟

من از ديروز اينترنتم قطع شده دير دير مي تونم بيام تا وصل شه
بوووووووووووووس به همه
1389/2/30 - 9:36 صبح
زهراي عزيزم
سلام
حالت خوبه ؟ بهتر شدي ؟ يه خبري بده
1389/2/30 - 3:21 عصر
سلام به همه
خوب غير از اندومتريوز ديگه چه خبر ؟ انسي جان رفتي صارم؟ نانا صبا ساحل تلما جان خوبين

من چند ماه قبل تو اينترنت يه سايت پيدا كرده بودم در مورد اندومتريوز و رزيم غذايي بود ولي اونقدر سخت بود كه يه روزم رعايت نكردم بعدشم فكر كردم بيخوده اگه تاثير مهمي داشت تو كتابها مي نوشتند ويا دكترامون مي گفتند براي جلوگيري از درد نوشته بود لبنيات (پنير و ماست و..) نخوريد چربي گوشت قرمز هم مطلقا ممنوع بود و خيلي چيزهاي ديگه كه يادم نمونده -
راستي ورزش مي كنين من اخيرا خيلي چاق شدم شايد ماه ديگه برم ائروبيك
فعلا باي دوست جونا
نيوشا پست ها : 41عضویت:1389/2/25
1389/3/1 - 12:54 صبح
سلام دوستان عزيزم.من تازه عضو اين سايت شده ام(از اصفهان).از سردرگمي خسته شدم.من مشكل ناباروري دارم.كيست آندومتريوز شديد دارم.چند بار هم عمل باز و لاپارسكوپي انجام دادم ولي باز عود كرده .يكبار IVFو يكبار هم ميكرو انجام داده اما نتيجه نگرفته ام .اين بار رفتم تهران پيش دكتر شروين گفت بايد عمل لاپاراسكوپي انجام بدي و كيستهارو در بياري. بعد رفتم يزد پيش دكتر افلاطوني ولي اون گفت اصلا نبايد عمل كني چون چند بار عمل كردي و تخمدانهات خيلي آسيب ديده و اگر دوباره دستكاري بشه امكان بارداريت خيلي خيلي كم ميشه و حالا فعلا بايد IVF كني و بهم آمپول ديفرلين و HMG داده .حالا من نمي دونم كدومشون درست مي گن.و آيا هر كدوم بخاطر گرفتن پولهاي هنگفت چيزي رو كه به نفع خودشون هست رو ميگن يا به منفع منه. شما ها كدومتون مشكل منو داشتيد يا داريد.ميخوام بدونم آيا با وجود آندومتريوز شديد من IVF فايده اي داره يا نه .لطفا كمكم كنيد......ممنون
نيوشا پست ها : 41عضویت:1389/2/25
1389/3/1 - 1:02 صبح
سلام دوستان عزيزم.من تازه عضو اين سايت شده ام(از اصفهان).از سردرگمي خسته شدم.من مشكل ناباروري دارم.كيست آندومتريوز شديد دارم.چند بار هم عمل باز و لاپارسكوپي انجام دادم ولي باز عود كرده .يكبار هم IVF و يكبار ميكرو انجام داده ام اما نتيجه نگرفتم .اين بار رفتم تهران پيش دكتر شروين گفت بايد عمل لاپاراسكوپي انجام بدي و كيستهارو در بياري. بعد رفتم يزد پيش دكتر افلاطوني ولي اون گفت اصلا نبايد عمل كني چون چند بار عمل كردي و تخمدانهات خيلي آسيب ديده و اگر دوباره دستكاري بشه امكان بارداريت خيلي خيلي كم ميشه و حالا فعلا بايد IVF كني و بهم آمپول ديفرلين و HMG داده .حالا من نمي دونم كدومشون درست مي گن.و آيا هر كدوم بخاطر گرفتن پولهاي هنگفت چيزي رو كه به نفع خودشون هست رو ميگن يا به منفع منه. شما ها كدومتون مشكل منو داشتيد يا داريد.ميخوام بدونم آيا با وجود آندومتريوز شديد من IVF فايده اي داره يا نه .كدوم يك از شماها IVF كرده و نتيجه گرقته .لطفا كمكم كنيد......ممنون.
1389/3/1 - 1:58 عصر
زهراي عزيزم
سلام
مرسي از احوالپرسيت . خوبم نه عزيزم هنوز نرفتم صارم من شاغلم و اصلا" وقت سرخاراندن ندارم . شغلم هم خيلي پردردسره . من حسابدارم . هنوز نرفتم ولي بايد يه روز وقتمو خالي كنم برم .
راستش من قبلا ورزش مي رفتم خيلي هم توي روحيه آدم تاثير داره و حتي توي بيماري . ولي چون محل كارم را عوض كردم و ساعت كارم عوض شد متاسفانه فعلا"يك سالي ميشه كه ديگه ورزش نكردم !!!!!!!!!!!!!
ولي خيلي دلم تنگ ميشه براي ورزش چون وقتي بهش عادت كردي خيلي برات سخته بذاريش كنار . زهراي عزيز من به خاطر جراحي ها پشت هم نمي تونستم رژيم غذايي درستي داشته بنابراين خيلي اضافه وزن پيدا كردم ولي باورزش كلي وزن كم كرد!!!!!!!!!!! ورزش خيلي خوبه حتما" برو
صفحه 7 از 501 اول قبلی  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: