موضوع: خونريزي در هفته هاي بارداري + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
صدف پست ها : 1عضویت:1390/8/15
1390/8/15 - 3:20 عصر
سلام به همگي
من در بارداري اولم در هفته 36 دچارمرگ جنين شدم بدون هيچ علتي نه فشار داشتم و نه ديابت در كالبدشكافي هم همه چيز طبيعي بود و مشكلي ديده نشد در نهايت گفتند مرگ بي دليل من كه قانع نشدم حالا بعد از يك سال در بارداري دوم دكترم را عوض كردم و مشكلاتي دارم كه در حاملگي اول نداشتم
در دو ماه آخر، پريودم نامنظم شده بود و حتي با كيت هاي تخمك گذاري تا روز 20 تخمگذاري نشان داده نشده بود من هم به بارداري فكر نمي كردم از نظرم ديگه براي بارداري تو اين ماه دير بود ولي پريودم عقب افتاد آزمايش خون دادم و مثبت شد حالا دكتر در هفته پنجم بارداري ( از نظر خودم و فقط 4 روز از تاريخي كه بايد پريود مي شدم گذشته بود) با سونوواژينال مي گه كه يه ساك كوچك ديده مي شه بايد 2 هفته ديگه مراجعه كني
تو اين بارداري مشكلاتم زياده گاهي خونابه مي بينم و گاهي با دستمال كمي خون تازه ديده مي شود كمر دردهم دارم بهم 20 تا شياف مقعدي داد ولي چون مشكل گوارشي داشتم 2 تا آمپول با فاصله يك هفته هم داد چون ترشح زياد و رقيق و زرد داشتم 3 تا شياف واژينال هم داده كه الان اسمشون در دسترسم نيست البته از 2 ماه قبل هم آسپرين مي خوردم هنوز هم گفت ادامه بدم
كسي مثل بوده ؟ نظر شما در مورد دارو ها و درمان من چيه فكر مي كنيد جنين مي مونه اگه هم بمونه سالم مي مونه با اين همه دوا و درمان لازم دكترم رو عوض كنم دكتر قديمي و معروفيه ولي!!!!!
من استرس زيادي دارم به خاطر حاملگي اولم تو رو خدا منو زياد منتظر جواب نزاريد خواهش مي كنم
برام خيلي دعا كنيد – خانمهاي سادات تو رو خدا روز عيد غدير برام خيلي دعا كنيد
Mitra.A پست ها : 762عضویت:1388/2/2
1390/8/15 - 3:43 عصر
صدف جون اصلا نگران نباش منم ماه اول اينطوري بودم يه موقع ها به قدري زياد بود كه از نوار بهداشتي استفاده ميكردم

دكتر بهم كلي شياف سيكلوژست داد تا چند هفته اونارو مصرف ميكردم تا بالاخره لك بينيم از بين رفت

ني نيمم صحيح و سالم و تپل و مپل به دنيا اومد خدا رو شكر

واسه باداريه اولت متاسفم ولي ديگه بد به دلت راه نده و توكلت به خدا باشه

سعي كن بيشتر استراحت كني و كار سنگين نكن انشالله نينيت صحيح و سالم به دنيا بياد
شيده پست ها : 1932عضویت:1388/5/14
1390/8/15 - 3:45 عصر
سلام عزيزم
خيلي متاسفم از مرگ ني ني اولت ناراحت كننده اس

ولي در اين بارداري كه اميدورام به سلامتي به پايان برسوني ايشالله ، من كه ميگم نگران نباش منم تو هفته 6 لك بيني داشتم كه با شياف و قرص برطرف شد فقط بايد سعي كني استراحت كني اينو هم بدون كه خدا اگه مصلحت بدونه كه بمونه و سالم بمونه ايشالله حتما همينطوري ميشه بسپارش به خدا و از خودش بخواه سالم و صالح به بغلت برسونه
homa 0w0d پست ها : 4704عضویت:1389/1/17
1390/8/15 - 4:12 عصر
عزيزم بد به دلت راه نده منم از هفته 6 به لك افتادم تا 3 ماه كامل .فقط استرس رو از خودت دور كن و كارايي كه دكتر ميگه انجام بده و استراحت كامل بكن.
واسه نيني اول هم متاسفم ولي حتما خيري توش بوده .به خدا توكل كن.
Rosa* پست ها : 4270عضویت:1389/7/3
1390/8/15 - 4:28 عصر
دكترت كيه اينبار؟

ببين من دولاره بچه از دست دادم يبار هفته 15 يبار هفته 6. هردوبارم مجبور به كورتاژ شدم. اينابار بعد 3سال و نيم باردار شدم. هفته 8 به خونريزي افتادم كه بيا و ببين. . دوباره بازم هفته 9 تكرار شد. اما الان هفته 25 هستم و تا اينجاي كار بخير گذشته چون به دكترم (دكترپاكروش) اعتماد 100% دارم. بهم يه سرم خاصي داد كه تا 8 هفته مي زدم براي خونريزيم. و الان روزي يك عالم دارو مصرف مي كنم. كلي آمپول پروژسترون و هپارين زدم و قرصاي جور واجور خوردم و مي خورم. الان هم دارم آ اس آ مي خورم - هپارين مي زنم و......
براي بارداري قبليت خيلي خيلي متاسفم . اين دغدغه هرروز منه. اما اگه به دكترت اطمينان داري به حرفش گوش كن. داروهاتو بخور . شيافاتو استفاده كن و به خدا توكل كن. اگه قرار باشه بمونه دكتر وسيله اس و مي مونه. استراحت كن. دولا راست نشو و نزديكي اصلا نداشته باش عزيزم
كلاْ افرادي كه ازدواج ميكنند دو دسته اند . آنهايي كه از جانشان سير شدند و آنهايي كه قصد جان ديگري را دارند
مامان آرين پست ها : 1741عضویت:1388/3/20
1390/8/15 - 5:25 عصر
من توي از هفته 13 تا هفته 20 باردراريم خونريزي شديد داشتم كه هيچ كس ميد نداشت بچه بمونه اما موند و خدا رو شكر الان نزديك دو سالشه
خداوندا! پناهم باش و يارم باش... جهان تاريکي محض است ميترسم ! کنارم باش!
maman aria پست ها : 805عضویت:1390/3/5
1390/8/16 - 3:09 صبح
به دكترت بگوسونو دهانه سرويكس برات بنويسه شايد احتياج به سركلاژ داشته باشى
من دكترم خيلى خوب بوداگه شمارش مىخواى بهم ايميل بده
http:/www.aryacenter.persianblog.ir فروش ويژه لباس كودك وكيف زنانه
مرضيه (مامان هليا) پست ها : 6899عضویت:1389/11/6
1390/8/16 - 1:54 عصر
سلام عزيزم منم از اول بارداري تا ماه نهم فقط خونريزي داشتم هر روز اورژانسي ميرفتم بيمارستان دكترا ميگفتن چيزي نيست طبيعي هست الان يك دختر دو ساله دارم اميدت به خدا باشه
عشقم خدااااا. و همسرم. و دخترم. دوستتون دارم
ملوس پست ها : 3805عضویت:1388/6/19
1390/8/16 - 2:00 عصر
پشمالوجان اسم سرمت يادت نيست؟؟؟؟اگر ليست كامل داروهاتو برام بنويسي يه دنياااااااااااا ممنونت ميشم...
خدا داره نگات ميکنه!بهش لبخند بزن!
الي پست ها : 32عضویت:1390/4/13
1390/8/17 - 12:41 عصر
سلام دوستان من الان توي هفته 8 بارداري هستم از هفته 6 خون ريزي داشتم رفتم دكتر بهم شياف واژينال و اسپرين داد الن 7تاي ديگه از شيافم مونده خون ريزيم از ديروز ديگه نيست . هفته پيش رفتم سونوگرافي و صداي قلب بچه ام رو شنيدم خدا رو شكر سالم بود ولي ترس من تموم نشده همش نگرانم حتي با شوهرم ديگه نزديكي نميكنيم كه خدايي نكرده به بچه صدمه نزنيم تازگي ها يبوست شديدي پيدا كردم و حالت تهوع كه صبح تا شب ادامه داره كه خيلي اذيتم ميكنه ترو خدا يه راه جلو پام بزارين تا اين مشكلاتم كمتر اذيتم كنه و ترسم كمتر شه.
sarayi پست ها : 7عضویت:1390/2/7
1392/4/30 - 11:34 عصر
با عرض سلام.در سال 2010 من باردار شدم ودرماه اول دچار خونریزی خفیف وبعد لکه بینی درماه اول.ولی متأسفانه درماه سوم وقتی برای کنترل جنین رفتم، جنین ایست قلبی کرده بودوکورتاژ شدم.در سال 2011 من باردار شدم ولی در ماه اول خونریزی و درد داشتم اول تشخیص جنین توخالی دادند وکورتاژ شدم.ولی بعد ازیک هفته دردم بیشتر شد و بیمارتان رفتم دیدند وتست خون بارداری رانشان میدادولی درسونوگرافی هیچی ندیدند.دکتر گفت جراحی کوچکی میکند که ببیندچه خبر است که دیدند خارج ازرحم حاملگی دارم و لوله سمت چب رحمم رااز دست دادم و سه کیسه خون هم به من دادند.سال 2012خدا دخترم را به من دادکه البته همراه با حاملگی تشخیص کیست یک سانتی دادند ولی بعد از سزارین به من گفتند که کیستی را ندیدند.و امسال هم که باردار شدم زمان بریودیم لکه بینی داشتم تا سه روز بعد قطع شد ودرد شدیددرناحیه زیر دلم داشتم.دکتر رفتم معاینه داخلی همراه با سونوکرد درهفته ششم وگفت یک هفته دیگه دوباره بروم که ببینند جنین قلب دارد یانه.و گفت حاملگی خارج از رحم نیست. ولی متأسفانه سه روز بعد از معاینه یک باره خونریزی شدیدی داشتم که لخته خون هم دفع کردم و سه نوبت دریک روز خون شفاف از دست دادم.شب بیمارستان رفتم همه فکر کردند که بچه ام را از دست دادم ولی وقتی سونوی داخلی کردند دیدند جنین قلب داردولی در رحم تشخیص کیست سه سانتی دادند.ولی متأسفانه اینجا در اروبا در کشوری که من زندگی میکنم هیچوقت دارونمیدهند وهیچ وقت کمک نمیکنندواعتقادداردندبگذاریدهمه چیزنرمال به بیش برود.
الان نزدیک نافم احساس درد دارم و هر روزلکه بینی دارم که شبیه روزهای آخر بریودی میباشد.میخواستم از شما سوال کنم کسی شرایطی مثل من داشته.من احساس میکنم این خونریزی که دیدم یا مربوط به کیست است یا در ماه اول بریود شده ام.چون دردش و الآن لکه بینی مثل بریودی است.
1392/4/30 - 11:35 عصر
با عرض سلام.در سال 2010 من باردار شدم ودرماه اول دچار خونریزی خفیف وبعد لکه بینی درماه اول.ولی متأسفانه درماه سوم وقتی برای کنترل جنین رفتم، جنین ایست قلبی کرده بودوکورتاژ شدم.در سال 2011 من باردار شدم ولی در ماه اول خونریزی و درد داشتم اول تشخیص جنین توخالی دادند وکورتاژ شدم.ولی بعد ازیک هفته دردم بیشتر شد و بیمارتان رفتم دیدند وتست خون بارداری رانشان میدادولی درسونوگرافی هیچی ندیدند.دکتر گفت جراحی کوچکی میکند که ببیندچه خبر است که دیدند خارج ازرحم حاملگی دارم و لوله سمت چب رحمم رااز دست دادم و سه کیسه خون هم به من دادند.سال 2012خدا دخترم را به من دادکه البته همراه با حاملگی تشخیص کیست یک سانتی دادند ولی بعد از سزارین به من گفتند که کیستی را ندیدند.و امسال هم که باردار شدم زمان بریودیم لکه بینی داشتم تا سه روز بعد قطع شد ودرد شدیددرناحیه زیر دلم داشتم.دکتر رفتم معاینه داخلی همراه با سونوکرد درهفته ششم وگفت یک هفته دیگه دوباره بروم که ببینند جنین قلب دارد یانه.و گفت حاملگی خارج از رحم نیست. ولی متأسفانه سه روز بعد از معاینه یک باره خونریزی شدیدی داشتم که لخته خون هم دفع کردم و سه نوبت دریک روز خون شفاف از دست دادم.شب بیمارستان رفتم همه فکر کردند که بچه ام را از دست دادم ولی وقتی سونوی داخلی کردند دیدند جنین قلب داردولی در رحم تشخیص کیست سه سانتی دادند.ولی متأسفانه اینجا در اروبا در کشوری که من زندگی میکنم هیچوقت دارونمیدهند وهیچ وقت کمک نمیکنندواعتقادداردندبگذاریدهمه چیزنرمال به بیش برود.
الان نزدیک نافم احساس درد دارم و هر روزلکه بینی دارم که شبیه روزهای آخر بریودی میباشد.میخواستم از شما سوال کنم کسی شرایطی مثل من داشته.من احساس میکنم این خونریزی که دیدم یا مربوط به کیست است یا در ماه اول بریود شده ام.چون دردش و الآن لکه بینی مثل بریودی است.
1392/4/30 - 11:36 عصر
1392/4/30 - 11:37 عصر
آیاکسی بوده که وضعیت من را داشته باشد یا نه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: