مترونيدازول - صفحه 1

موضوع: مترونيدازول + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
آرزو (مامان محيا) پست ها : 2128عضویت:1387/9/13
1388/4/9 - 11:05 صبح
سلام خانوما
دكتر براي عفونت داخل واژن به من يك دوره قرص مترونيدازول داده . با دوز 250 ، 4 تا قرص در روز به مدت 10 روز (البته شايد هم به خاطر نوع ترشحاتم) و كپسول آزيروسين 250 كه اون 6 تا دونه بود و خدارو شكر ديروز تموم شد. من در حال حاضر در حال اقدام براي بارداري هم هستم به خاطر كيستهاي ريز قرص متفورمين هم دارم مصرف مي‌كنم. حالا نمي دونم اين حس وحشتناك بدي كه دارم به خاطر كدومشون هست. ولي خودم با توجه به عوارضي كه از اين قرصها خوندم فكر مي‌كنم مربوط به مترونيدازول باشه. حالت تهوع دارم و از همه مهمتر مزه دهنم خيلي بد شده طوري كه همش بايد يه چيزي بخورم تا مزش از بين بره..
اگه امروز هم قرصم رو بخورم 20 تا مصرف كردم. حالا سوالم اينه كه كسي بوده كه اين قرص رو مصرف كرده باشه ؟ علائمي مشابه من داشته يا نه؟ و اينكه دكترش چندتا و چند روز اين قرص رو بهش داده؟ من واقعا نمي تونم ديگه اين قرص رو مصرف كنم مي‌خوام بدونم اگه ديگه نخورمش مشكلي پيش نمي‌آد؟
ممنون از همراهيتون
فاطي پست ها : 190عضویت:1390/10/13
1390/10/21 - 2:27 صبح
سلام.خسته نباشيد.من امروز يكي از دندونامو كشيدم.برام چندتا دارو تجويز كرده.يكي از داروها هم قرص مترونيد ازول هستش.توي راهنماي استفاده نوشته كه بايد اين قرص رو از واژن استفاده كنم.اين قرص چه خاصيتي داره؟؟اصلا چرا يه دندونپزشك يه همچين دارويي به من تجويز كرده؟؟؟از وقتي اين قرص رو ديدم همش تو فكرم ميگم نكنه اشتباهي پيش اومده ؟؟اخه دندون چه ربطي به واژينال داره؟؟؟ ميشه كمكم كنين؟؟؟؟
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: