موضوع: اسم كودكان + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
حورسا پست ها : 162عضویت:1390/6/17
1390/7/21 - 2:02 عصر
سلام بچه ها دخترم اسم خفيف كودكان داره ومرتب مريض ميشه ميتونيد اطلاعاتي راجع به اين بيماري وداروهاياون به من بديد مريض كه ميشه دكترش كو اموكسي كلاو ميده كه اثري نداره دفعه قبل بعد ازتجويز انتي بيوتيك وامپول اريترومايسين كه خوب نشد دكترش روعوض كردم كه اون تشخيص اسمداد وبا اسپري خوب شد بعداز3روز بازمريض شدكهدكترقبلي باز كواموكسي داد اگه تجربه اي داريد ممنون ميشم
ترنج پست ها : 4792عضویت:1388/10/10
1390/7/21 - 2:37 عصر
عزيزم
من پسرم رو پيش دكتر ابولحسن بيدارمغز تو بيمارستان لاله مي برم
به تشخيصش خيلي اعتقاد دارم
دكتر حاذقيه و وسواس زيادي رو معاينه مريض نشون مي ده
ضرر نداره كه پيش ايشون هم بيري دخمليتو
به هر قيمتي پادشاه باش حتي اگر قلمروات به اندازه عرض شانه هايت باشد.
آزي (مامان عرفان و ماهان) پست ها : 2847عضویت:1390/2/7
1390/7/21 - 2:44 عصر
خانمي من درمورد پسرم دوسال پيش كه 4 ساله بود يه مشكلي برام پيش اومد كه الان كه مشكل تو رو خوندم يادخودم وپسرم اوفتادم.
حكايت ما اينجوري بود كه پسرم سرما خورد و مداوم سرفه ميكرد بخصوص شبا اين جريان حدود 20 روز طول كشيد دكترش هم بهش هر دارويي از كوآموكسي كلاو گرفته تا .. داد ولي اصلا فايده نداشت خلاصه مارو به دكتر عطارد معرفي كردند كه متخصص شش و مجاري تنفسي بود رفتيم ايشون ازش تست هوايي گرفت و كلي جريان و گفت آسم داره و بهش اسپري داد كه براش ميزاشتم.
خلاصه تصور كن اين جريان كل زمستون اون سال مارو درگير كرد
يه دكتر گفت خونتون رطوبت داره يكي ميگفت جاشو و رختخوابشه و...

تا بلاخره به توصيه يكي از آشناياين پسرم رو بردم پيش يه دكتر اطفال نزديك خونمون.
اون دكتر كه خدا خيرش بده وقتي كل جريان رو بهش گفتم كلي ناراحت شد . فقط بهم گفت اول اينكه بچه شما ازاينكه شما براي مريضي و سرفه اش نگرانين ، اونم نگران ميشه و ميفهمه و اين مشكلش رو حادتر ميكنه پس اول از همه به مريضي اش مثل يك بيماري ساده نگاه كن و هروقت سرفه ميكنه زياد توجه نداشته باش.
دوم اينكه پسر من خساسيت سينوس داره و هروقت سرما ميخوره بهش عقونت ميكرده و ميريخته تو گلوش و سرفه طولاني ميشده.
الان هم فقط كو آموكسي كلاو بهش بده.
باورت نميشه الان دوسال داره ميگذره و پسرم بارها سرما خورده ولي ديگه نه اونجوري سرفه ميكنه و نه اصلا از اولش آسم داشت.

سرتو درد اوردم ولي گفتم تجربه ات رو بگم شايد به دردت بخوره
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: