موضوع: سزارين با بيهوشي كامل بهتره يا با بيحسي موضعي؟ + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
نسيم شمال پست ها : 1440عضویت:1390/5/11
1390/5/18 - 12:05 صبح
البته ميدونم زايمان طبيعي براي بعضي ها بهترين انتخابه...
اما اگه كسي نتونست طبيعي زايمان كنه و خواست سزارين كنه چه روشي بهتره براش؟
asemane 223 پست ها : 4894عضویت:1389/10/16
1390/5/18 - 12:06 صبح
من خودم بيهوشيه كامل بودم.......وكاملا راضي
روي هر پله اي كه باشي خدا يك پله بالا ترست نه به خاطر اين كه خداست به خاطر اين كه دست تو را بگيرد.
.s .(عسل).مامان .دخمل و پسمل پست ها : 10724عضویت:1387/6/21
1390/5/18 - 12:08 صبح
بيحسي. زودتر به نينيت ميرسي بعدش
به سلامتي سرنوشت كه نميشه اونو از سر نوشت...
الهه (مامان النا كوچولو) پست ها : 34518عضویت:1389/3/23
1390/5/18 - 12:09 صبح
با توجه به گفته دكترا و ماماها بي حسي عوارض كمري داره ..............الان ديگه از امپول هايي استفاده ميكنن كه كمر درد نميگيري ولي اگه سرتو تكون ندي دچار سردرد هم نميشي......ولي بيهوشي مواد بيهوشي روي جنين هم تاثير داره و. همش خواب الود و كسل هست و نميتونه خوب شير بيخوره عوارض ديگه اي هم برا مادر داره .......
خدایا !کسی غیر از تو با من نیست …خیالت از زمین راحت ، که حتی روز روشن نیست …کسی اینجا نمیبینه ، که دنیا زیر چشماته !یه عمره یادمون رفته ، زمین دار مکافاته !فراموشم شده گاهی ، که این پایین چه ها کردم !که روزی باید از اینجا ، بازم پیش تو برگردم !خدایا وقت برگشتن ، یه کم با من مدارا کن !شنیدم گرمه آغوشت ، اگه میشه منم جا کن … .
سولماز پست ها : 838عضویت:1389/1/24
1390/5/18 - 12:10 صبح
من با بي حسي سزارين شدم و زماني كه بلافاصله بعد از زايمان دخترم رو بغل كردم بهترين حسيه كه تا حالا تجربه كردم بعلاوه اينكه بعدش هم خيلي سرحال بودم و عوارض داروي بيهوشي رو نداشتم
ننه نيناز پست ها : 4586عضویت:1388/7/11
1390/5/18 - 12:24 صبح
من بيهوش بودم و عالي بوددددددددددددددددددددددددد
نسيم بانو پست ها : 1655عضویت:1388/10/11
1390/5/18 - 12:31 صبح
من بيهوش كامل بودم و خيلي هم راضي
* مامان ساغر * پست ها : 15391عضویت:1387/2/5
1390/5/18 - 12:32 صبح
من هر دوتاش رو تجربه كردم به نظرم بي حسي بهتره

كمتر گيج مي شي و ميخوابي تو اتاق عمل همه چيز رو مي بيني و از همه مهمتر اينكه بچه ات رو مي بيني .. من براي به هوش اومد بعد از بي هوشي كامل اذيت شدم .. خيلي
من نميدانم چرا حضرت دوست لطف ويژه اي دارد به من ...شكرت اي حضرت دوست
ليلا پست ها : 2766عضویت:1386/3/18
1390/5/18 - 12:33 صبح

بستگي به جسم خودت داره . من و خواهرم كه بي حسي بوديم بعد عمل دجار كمردرد شديم . من كه اصلا قبلش كمر درد نداشتم حتي تو نه ماه . به نظر من بيهوشي بهتره .
بوی آبان می آید ... بوی در آغوش کشیدنت در یک روز بارانی ...
       فقط 3 هفته و 3 روز به تولد ني ني گل باقی مونده !
1390/5/18 - 12:36 صبح
اگر هم نميخواي از اتاق عمل چيزي بفهمي وقتي آمپول بي حسي رو بهت زدن .. يه شربت بهت ميدن ميخوري ميخوابي .... ولي باز بيحسي و بعد از اينكه به هوشاومدي انگار خواب بودي .. تا 3 ساعت بعدش هم پاهات حسشون بر ميگرده

آمپولشم اصلا ترسناك نيست خيلي ضريفه مقل اين سرنگهاي ... انسولين هست ضريف و نازك اصلا حسش نميكني .. فقط حس ميكني كه پاهات داغ شده همين

من فكر ميكردم طول ميكشه تا بي حس بشه همين كه زدن برام گفت دراز بكش شروع به كاركردن خانم دكتر گفتم هنوز حس دارم گفت تا ضد عفوني كنم تو هم بي حسي واقعا همينطوره تا يكمي به تادين به ناحيه عمل زد تيغ رو زد من اصلا هيچي نفهميدم .. اتاق عمل هم مثل تو فيلمها نيست كه هزار تا دستگاه بالاي سرت باشه و جيغ و ويغ كن تازه دكتر بي هوشي بالاي سرت نشسته و باهات حرف ميزنه و همه چيز تحت كنترلشه

من كه خيلي راضي بودم احساس ميكردم با دوستام تو يه اتاقم هههههه
1390/5/18 - 12:37 صبح
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=36256&PageNumber=930
مادر پست ها : 2323عضویت:1389/10/10
1390/5/18 - 1:22 صبح
من هردو زايمانهام بيهوشي موضعي بود كه اولي از سردرد و دومي از كمردرد داشتم مي مردم.بيهوشي كامل بهتره
افسانه //مامان محمدامين//آنلاین پست ها : 4527عضویت:1389/11/13
1390/5/18 - 1:27 صبح
بي حسي غاليههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه همشهریم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه چون چادری نیسن عکس پروفایلمو سیاه می کنم برایه بی ناموسایی که اینقد پشتشون گرمه ک تو صورت دخترایه مردم اسید میپاشن اونم بدون اینکه سرشون کلاه کاسکت باشه یا از چیزی بترسن عکس پروفایلمو سیاه می کنم برایه اعتراض به نیروی انتطامی که خوب بلده چند تا جوون که با یه اهنگ رقصیدنو بگیره ولی سه هفتس نتونسه این کثافتا رو بگیره عکس پروفایلمو سیاه می کنم واسه تاسف واسه مردم شهرم ک دارن صحنه رو میبینن ولی فقط فیلم میگیرن و حتی به این دخترا یکم آبم نمیرسونن تا صورتشون رو بشورن اگ غیرت دارید این روندو ادامه بدید و به اعتراض بپردازیم
مريم پست ها : 2050عضویت:1389/8/1
1390/5/18 - 1:53 صبح
بيهوشي بهتره
نخودي پست ها : 8954عضویت:1389/7/21
1390/5/18 - 3:14 صبح
من خودم بيهوشيه كامل بودم.......وكاملا راضي
تا از اطاق عمل امدم بيرون بهوش امدم...توانستم زود به پسرم شير بدم
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=27815 لباسهای مارکدار از انگلیس
مامان ديانا پست ها : 1657عضویت:1387/12/10
1390/5/18 - 10:06 صبح
من بي حسي بودم و با اينكه آدم خيلي ترسويي بودم اما فوق العاده بود و خيلي خيلي از اين انتخابم راضيم ... برخلاف نظر بقيه تو بيمارستان مجبورم كردن 3 ساعت بعد از عمل راه برم و بهم گفتن راه رفتن باعث ميشه عوارض كمتري داشته باشي ولي بهم گفتن نشينم و دراز بكشم ...
من شب اول حدود 3 ساعت راه رفتم و البته از شياف هم استفاده كردم (به خاطر فشار بالا بهم گفتن نبايد درد رو تحمل كنم و به محض درد داشتن شياف بذارم)
مامان ني ني پست ها : 70عضویت:1389/8/29
1390/5/18 - 6:24 عصر
من بيهوشي كامل بودم خيلي راضيم
رويال پست ها : 2989عضویت:1390/2/20
1390/5/18 - 7:57 عصر
ازيتا جان من اتفاقا با دكترم در اين مورد حرف زدم به من گفتن كه اگه كسي براش امكان زايمان طبيعي هست و هيچ مشكلي اگه نداشته باشه و نترسه در قدم اول طبيعي خوبه اما اگه ترس داشته باشه و يا لگنش و يا وزن بچه زياد باشه و موردهاي ديگه سزارين بهترين گزينه هست اما اينكه كدوم سزارين بهتره هم من باز ازش چون زياد پرس و جو كردم و خيلي سماجت داشتم البته نميخوام جو سازي بشه و خدايي نكرده كسي دچار ترس بشه ولي چون به دكترم اعتقاد دارم و اين دكترها خودشون در اين موردها تجربه هاي زيادي دارن سزارين بي حسي موضعي رو بهتر از سزارين بيهوشي كامل به من معرفي كرد دليلشم اين بود كه در بيهوشي كامل هستن مادراني كه دور از جون مادران به هوش نيومدن و فوت كردن و يا خيلي بد به هوش امدن و بستگي به جنس بدن ادم داره اما در بي حسي خطر كمتره و تازه به هوش هستي و به دنيا امدن بچه ات رو ميبيني و ميتوني بهش شير بدي اما در بيهوشي كامل احتمال به هوش نيومدن وجود داره
سپيده ( مامان دل آرام ) پست ها : 9101عضویت:1390/5/3
1390/5/20 - 11:02 صبح
سلام . خانمهاي محترمي كه بي حسي موضعي براي سزارين انجام دادن آيا تزريق به كمر درد داره تو چه حالتي تزريق انجام ميدن . من خيلي مي ترسم.سوند چطور؟
آدرس سایت فروشگاه گل اندام : golandam.net فروش انواع لباس خواب و لباس زير برندهای معروف و اصل ترکیه : NBB / YENIINCHI / X-LAYDY / BELLADONNA . آدرس کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18606
وفا پست ها : 8447عضویت:1389/8/20
1390/5/22 - 12:09 عصر
سلام .... منم بي حسي بودم .... اول خيلي ناراحت بودم كه بي حسم مي كنن ... اخه قرار بود منو بي هوش كنن ... ولي يك روز مونده بود به جراحيم سرما خوردم و دكتر بي هوشي بهم گفت كه اولا واسه سرمات دوما واسه تيروئيدم كه بعد از جراحي امكان تپش قلب وجود داره و چون من خودم تپش داشتم تپش رو تپش ديگه هيچي .......
ولي وقتي جراحي تموم شد متوجه شدم كه خدا منو دوست داشته كه بي حسم كردن ..............اخه من قبل از جراحي هميشه دعا م يكردم هر راهي كمتر درد داره من زايمان كنم ... اخه من از طبيعي شديدا مي ترسيدم و دكترم هم بهم گفته بود تا 6 فروردين تو نمي توني اين بچه رو تحمل كني و من به پشت خوابيده بودم ... اخه زايمانم 6 فروردين وقتي دكي از سفر برمي گشت بود و خدا خواست تا من اين بچه رو 9 فروردين دنيا بيارم ................و از جراحي راضي بودم ................. وقتي 10 ساعت سرت رو جابه جا نكني و موقع جراحي دكتر بي هوشي وارد داشته باشي هيچ كمر دردي نداري ... البته يه خورده رو داري ها .......تا از ريكاوري بيارنت تو بخش و مرفين تزريق كنن دردش خيلي زياده و مي خوايي خدا 100 بار تو رو بكشه ............ولي همين كه مرفين زدن اروم مي گيري
خداي خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست مي کنم که "هيچ مادري رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: