موضوع: مزاج شناسي و گياه درماني + اظهار نظر

صفحه 14 از 89 اول قبلی  9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
~حسنا~ پست ها : 18320عضویت:1389/5/21
1390/8/19 - 2:54 عصر

در كنار داروهاي گياهي مثل ( تخم هويج _ كاسني و .... ) ميشه داروهاي تحريك تخمدان مثل ( كلومفين و لتروزل ) رو مصرف كرد

خواهش مي كنم خيلييييييييييييي خيليييييييييييييي زود راهنماييم كن چيكار كنم (( خيلي برام مهمه ))

بله ميشه گلم ...
افسوس روزي خواهد آمد كه بي ديني، نمادروشن فكري است!(دكتر علي شريعتي )
1390/8/19 - 2:55 عصر
سلام ،مي‌شه بگيد سياهدانه و عسل براي چي‌ خوبه؟و اينكه بايد چه مقدار از هر كدوم بايد با هم قاطي‌ بشه و چه مقدار خورده بشه
__

ضد پوكي استخوان .. سرشار از كلسيم ...

ضد دردهاي گوارشي ... و مشكلات گوارشي ...

ضد سودا ...

مقوي اعصاب ...

سياهدونه به اكسير جواني معروفه ...

مقوي كليه .. و مثانه ...

خيلي خاصيت داره ...

1390/8/19 - 3:04 عصر
/براي خارش شديد ( خارش تا حد خون اومدن )پوست سر و چرب شدن و ريزش مو چه كار ميشه كرد از كلوترمازول و يهترين شامپو هم استفاده كرده ولي تاثيري نداشت /////////////////////// با سركه ي طبيعي انگور 20 دقيقه قبل از حمام ماساژ بديد كف سر رو .... و قبل از شامپو تو حموم از صابون NG قهوه اي استفاده كنيد و حسابي سر رو ماساژ بده ... اين خارش در اثر بخارات مغزه .... جاي نگراني نيست ... سركه عالي جواب ميده ...

2/براي رويش مجدد مو كه تا الان هيچ دليلي براي ريزش پيدا نشده ميشه كاري كرد و پر پشت شدن ابرو /////////// مو رو گفتم همين چند پست بالاتر ... ابرو هم قبلا گفتم بازم ميگم ... روغن هاي گياهي چند گياه تو عطاري ... من خودمم استفاده ميكنم

3/براي پف زير چشم منظور م گوشه ي بيروني چشم نه كيست زير چشم مثل بازيگر نقش روبه روي جمشبد مشايخي تو ستايش افاي گلهداري هههههههههههههه ///////////////// من اين سريال رو نميبينم ... اگر مشكلت مادرزادي نيست ، با خواب خوب و ماساژ دادن با روغن زيتون و سالم نگه داشتن كليه مشكل حل ميشه ... پف زير چشم ميتونه از نشونه هاي مشكلات كليوي باشه ... يا خوني ... يا خواب كم و چشمان ضعيف ...

4/جوشهاي ريز و زير پوستي و غير ملتهب روي بازو و كتف و پا كه واقعا اعصابمو بهم ريخته //////////// شما بنظر مياد بدنت خيلي گرم شده ... |!! اگر آره پس كاسني و شاه تره و بيد قاطي كن بخور ...

5/و نرم شدن موها و رفع وزززززي الان كراتينه كردم البته جلوشو بهتره ولي پشته موهام زبر و خشن هست توي علم گياهي كراتين با پروتئين طببعي وجود داره ؟ /////////// روغن زيتون ... بهترين دواست براي وز مو ... ولي چون كف سرت چربه فقط ريشه ي موهاتو بزن ...

6/سندرم كف دست (ترنوكارپال)كه منجر به بيحسي دستها ميشه درماني هست دكترم گفته بيا كرتون تزريق كنم ولي دلم راضي نيست خيلي سوال كردم ارزوي ما لبخند توست حسنا جان ///////////// حركات دست مربوط به يوگارو انجام بده ....

موفق باشي
1390/8/19 - 3:11 عصر
حسنا جون من تمام مطالبتو براي خودم ك?ي كردم تو سيستمم ممنون از زحماتت
من كتاب 15روز تاسلامتي خدادادي رو خريدم
من يه مشكل دارم من صفراوي- دموي هستم واصلا حوصله كاري رو ندارم و احساس مي كنم بدنم به يك پاكسازي احتياج داره
با اينكه خيلي سركارفعالم ولي تو خونه كه مي ام خيلي احساس خستگي مي كنم
چه چيزي بخورم كه سرحال تر بشم
مشكل بعدي اينكه براي تقويت رحمم چي بخورم

وديگه اينكه شوهرم هم صفراوي و تيروئد داره وقرص مصرف مي كنه و امپرازول هم براي معده اش مي خوره حالا سوالم براي تقويت معده اش هست كه چي مصرف كنه تا بتونه اين قرص روكناربزاره تا نفخ كمتري كنه و كمتر اذيت بشه در ضمن قرص دايمتيكن بعد غذا هم ميخوره
حالا با اين اوصاف اون هم كسل هست واضافه وزن هم داره
مي خوام خواهش كنم براي معده اش و يه درموني براي اضافه وزنش با توجه به ناراحتي معده اش بهم بگي ممنونم
خيلي لطف مي كني

درضمن شوهرم يه مشكل ديگه هم داره يهو خيس عرق مي شه و عرق ميريزه حتي تو زمستون و تپش قلب هم داره

عزيزم ..

زنجبيل رو فراموش نكن ... حجامت هم همينطور ...

براي تقويت رحم ... قبلا خيلييييييييي توضيح دادم ... خيلي مفصل ...

براي نفخش : عرق زنيان + آويشن+شيرين بيان ...

براي تقويت معده ... جوشونده ي گزنه ... بابونه ... براشون عاليههههههههه

عسل بخورن ... سياهدونه + عسل بخورن ...

ماست و چاي نخورن ...

خام و پخته رو با هم نخورن ...

ترشي نخورن ...

جفتتون ورزش كنيد بي زحمتتتتتتتتتتتتتت .... اين بدن نياز به رسيدگي داره ...

تپش قلب از غلبه ي بلغمه ...

زنجبيل براي حالات جفتتون عاليه ...

زنجبيل تازه هست الان .. دم كنيد با عسل بخوريد .. يا پودرشو تو تمام جوشونده ها و غذاهاتون بريزيد ...

شير هم براشون بده ...

سعي كنن ميوه هاي راحت الهضم بخورن با كمپوتي كنن ...

براتون انار خيلي مفيده ...

مشكلاتتون حل ميشه انشاالله ...

ضمنا عرق ريختن همسرت به خاطر اينه كه بدنشون نياز به پاكسازي داره و خب اضافه وزن هم دارن و بدن مجبوره ضايعات رو اينجوري دفع كنه ...

يكم بيشتر در غذاهاتون دقت كنيد بعد از مدتي خوب ميشه ...

الان كه شروع كرديد به خوردن غذاهاي خوب ، يعد از مدتي جواب ميگيرد ... شايد طول بكشه ولي طاقت بيار ببين چي ميشههههههههههههه

معدشم خوب ميشه ...

بوووووووووووووس

1390/8/19 - 3:54 عصر
سلام حسنا جون ميگن گوشت گاو مرض آيا گوشت گوساله هم همينطوره و بايد ازش دوري كرد؟ و اينكه حس مي كنم ذهنم دچار رخوت شده و اصلا حوصله درس خوندن ندارم و زود خسته ميشم بااينكه از سرديها هم دوري مي كنم و چاي و دوغ و ماست را چند هفته اي يكبار شايد بخورم .....ممنون

بله ... جفتش بده ... زنجبيل و گرمي بخوريد ... ماست و چاي و شير وترشي نخوريد ....

براي تقويت قواي ذهني قبلا دارو دادم :

سركه طبيعي و خوردن چهار مغز .كشمش ، مويز ...

مويز- كنجد - انجير-كندر

معجون تقويت حافظه :

از كتاب مجربات باقر ... تو گوگل سرچ كنيد كتاب مجربات باقر ميتونيد ببينيد و بخريد ...

از تمام موادي كه ميگم يك مثقال فقط سياهدونه يك مثقاله ...

سعد كوفي

زعفران كوبيده

مصطكي

سياهدانه

سناءمكي ( چون مسهله اگر مشكل داريد باهاش ميتونيد از مر مكي more makki استفاده كنيد )

تميز كنيد و بكوبيد و با عسل طبيعي مخلوط كنيد و ظهر و شب يك نخود بزرگ بخوريد ( تو كتاب توشته يك فندق ... ولي اگر گرميتون ميشه يك نخود بزرگ ... بخوريد ... )

من اينو تست كردم ... و به همه پيشنهاددددددددد ميكنم ...

1390/8/20 - 8:11 صبح

1-همسر من خيلي نفخ ميكنه همه جور قرصيم خورده اما جواب نميده.معدش حساسه سريع مسموم ميشه.به خدا ديگه نميدونم چيكار كنم.همش در حال نالست.ميشه راهكار بهم بدي؟

2-من كم كاري تيروئيد دارم.خواهرامم دارن.اون رژيمي كه بچه ها اجرا كردن رو هرچي گشتم پيدا نكردم.ميشه به منم بديش.

رازيانه + زيره + نبات رو پودر كنيد بعد از هر وعده ي غذايي يك قاشق مرباخوري بخوريد ... يا ميتونيد قاطي كمي آب كنيد بخوريد ....

عرق زنيان + آويشن + شيرين بيان ... قاطي كنيد براي نفخ خوبه ... رازيانه و زيره و نبات هم براي نفخ خوبه ...

در مورد تيروئيد ... كمي بگردي پيدا ميكني ... تو همين تاپيك هست ...
1390/8/20 - 8:12 صبح
راستي حسنا جون روغن حيواني ضرر داره خوردنش؟

بهتره از روغن زيتون استفاده شه ... و روغن حيواني خوب هم عاليه .. منتها بايد فعاليت هم در كنارش داشته باشيد ...
1390/8/20 - 8:15 صبح
حسنا جان من احساس ميكنم نزديك پري تپش قلب ميگيرم و نفس تنگي ...
اصلا مثل كسيكه مضطربه هر چند وقت يكبار اينطور ميشم تا يكي دو هفته اينطوريم
مشكل قلب ندارم ... ولي كم خوني دارم و دكتر قلبم گفت ذخيره خونت كمه ...
ميتونه تپش قلب و نفس تنگيم علتش اين باشه؟؟؟
استرسي ندارم آخه الان .

هر وقت نزديك پريوديت شد از يك هفته 10 روز قبل پريودي در اصل ، جوشونده ي پونه ي كوهي + آويشن شيرازي ... بخور ...

با كمي زنجبيل + عسل ...

اين حالات بهش ميگن سندرم پيش از قاعدگي ... هر كسي يه جوريه ... يكي باد ميكنه ، يكي زانو درد ميگيره ... و ... هر كسي يه جوريه ...

استرس هم جزئشه ...

خرما حتما 3 بار درروز بخور ...

جگر بخور ...

قرص ويتامينه فارماتون خيلي خوبه ... امتحان كن حتما ...

ماست و چاي و ترشي رو ترك كن تا آهن بدنت درست شه ..

50 گرم پسته ي خام + آب + عسل ميكس كن هرروز بخور ... براي آهن عاليهههههههه

به خودت برس خلاصه ... انشاالله خوب ميشي ...

1390/8/20 - 8:17 صبح
حسنا جان واسه چاقي صورت چيكار كنيم؟

يه سوال ديگه سياه دانه و عسل رو به چه ميزان قاطي كنيم؟ روزي چندبار بخوريم؟

تو عطاريا پودر سنجد كه با هسته پودر شده هست ... بگيريد و بخوريد ... تو آب ميريزن معمولا و ميخورن ...

سياه دانه رو نيم كوب كنيد ... و مثلا به ازاي هر يك قاشق چاي خوري سياهدانه يك قاشق غذاخوري عسل بريزيد ... روزي 2 تا 3 قاشق مربا خوري كفايت ميكنه ...

1390/8/20 - 8:42 صبح
همسر من در طول روز مدام (با عرض شرمندگي) آروغ مي زنه. خيلي زياد. حتي صبح ناشتا. البته هر زماني كه مايعات ميخوره بلافاصله شروع ميكنه به آروغ زدن.
در صورتي كه مزاج پايه اش اصلا بلغم نيست و دموي هست. همچنين هميشه احساس كوفتگي در ناحيه كتف و شانه و پشت داره و دوست داره ماساژش بدم.
به نظرتون دچار غلبه خلط بلغم شده؟ يا ممكنه غلبه خلط ديگري باشد؟ ///////// بله از نشانه هاي سردي معده ست ... بهترين درمانش صبح ناشتا يك قاشق عسله .. و خوردن زنجبيل و فلفل سياه و كلا ضد بلغم هاست ...

اگه بلغم غلبه كرده، علتش چي بوده و نظرتون در مورد مصرف منضج و يا اسفند براي دفع آن چيست؟ //// اينهايي كه گفتم كفايت ميكنه ... چاي و ماست و شير و ترشي مصرف نكنن ...

نكته مهم اينكه ما خيلي خيلي كم، (يا حتي مي تونم بگم اصلا) غذاي سرد مصرف مي كنيم و تمام غذاهاي غالب ما گرمه. به طوري كه من مدام جوش ميزنم و گرميم ميشه.
روغن فقط روغن هاي گرم، گوشت فقط گوشت هاي گرم (و بسيار كم)، برنج بسيار بسيار كم، لبنيات فقط كره حيواني و شايد 10 روزي يك بار پنير و گردو، چاي اصلا و مصرف مدام كشمش و انجير و ساير خشكبار.

ممنون مي شم راهنماييم كنيد. و درمان خاصي رو پيشنهاد كنين.

2- خاصيت قدومه شيرازي و تخم شربتي چيه؟ /////////// قدومه ي شيرازي گرم و تره ... عين خاكشيره قيافشم همينطور منتها درشت تر و سرخ تره ... و مقويه كبد و ملينه .... /// تخم شربتي خنكه ....

خاصيت هاي تخم شربتي ( بالنگو هم همين خاصيت ها رو داره ) ... :

يك - كم كردن وزن بدون گرسنگي كشيدن

تخم شربتي بدليل حالت ژلاتيني خود انسان را تا مدتها سير نگهميدارد. چون دانه هاي ژلاتيني آن از آب درست شده، هيچ كالري ندارد و چون آب آن به مدت طولاني داخل دانه ها حتي درون بدن باقي ميماند، باعث ميشود كه بدن احساس سيري كند. پس به جاي خوردن داروهاي زيان آور براي كم كردن اشتها، چرا از تخم شربتي استفاده نشود

دوم -نگهداشتن فشار خون متعادل

فشار خون انسان ممكن است بعد از غذا بخصوص اگر غذاهاي پر نشاسته خورده شود، بالا ميرود و باعث احساس خستگي و كمبود انرژي ميگردد. با متعادل نگهداشتن فشار خون، نه تنها شانس مبتلا شدن به بيماري ديابت كم ميشود، بلكه انسان در طول روز انرژي متعادلي خواهد داشت. اگر شما تخم شربتي را با غذاي خود بنوشيد، خاصيت ژله بودن آن، باعث ميشود كه مواد نشاسته اي به تدريج شكر موجود در خود را آزاد كنند و به اين ترتيب شما به طور تدريجي انرژي متعادل در طول روز خواهيد داشت

سوم - از ورم معده و ديگر ناراحتي هاي معده جلوگيري ميكند

چهارم - داراي مقدار فراواني روغن اومگا۳ ميباشد. بنابراين آنهائيكه ماهي ميخورند براي اومگا ۳، ميتوانند به جاي ماهي تخم شربتي بخورند كه زيان هاي ماهي را هم ندارد

چهارم - تخم شربتي به شما انرژي فراواني ميبخشد براي تمام طول روز

پنجم - تخم شربتي داراي مقدار زيادي آنتي اكسيدانت ميباشد كه شما را جوان نگهميدارد

ششم - تخم شربتي داراي مقدار فراواني پروتئين ميباشد

هفتم - تخم شربتي داراي مقدار زيادي كلسيم ميباشد

هشتم - داراي يك ماده معدني ميباشد به نام بورون كه باعث ميشود انتقال كلسيم به استخوانها ميشود

نهم -داراي مقدار زيادي پتاسيم ميباشد

دهم -داراي مقدار زيادي آهن ميباشد

و

خم شربتي كه به نام هاي تخم جوك –تخم ريحان كوهي نيز ناميده مي شود، داراي طبع گرم و خشك است.

موارد استفاده:

تخم شربتي داراي خاصيت ضد نفخ – عرق آور – نشاط آور – زياد كننده ادرار – عطسه آور – سنگ آور – افزايش دهنده ي شير مادر و ملين مي باشد. همچنين از آن در مواردي مانند : تنگي نفس – تقويت نيروي جنسي – ناراحتي هاي مثانه – ورم پروستات – عدم امكان دفع ادرار – مسموميت – ناراحتي هاي كبد – انسداد كبد و غش نيز استفاده مي نمايند.

http://www.shafagar.com/farsi/index.php?option=com_content&view=article&id=90:1388-09-30-13-56-20&catid=40:1388-09-17-15-54-52&Itemid=66

براي يلغمي ها خوبه ... و مقويه كبده ..

3- براي ريزش مو كه گفته بوديد دم كرده شلتوك (چلتوك) برنج، دكتر روازاده توي سايت و كتابش نوشته �خانم ها مصرف نكنند�!! چرا؟ دليلش چيه؟ آيا تمام خانم ها منظورش بوده يا مثلا خانم هاي باردار؟ پس اگه ممنوعه خانمهايي كه ريزش موي شديد دارن چي كار كنن؟ /////// به دليل خنك بودنشه ... ولي بهتره برنج رو حتما هم خانمها و هم آقايون با شلتوك بخورن ...
در مورد مواد خوب واسه مو گفتم قبلا ... تو همين چند پست بالاترتو بخون متوجه ميشي ...

باتشكر

1390/8/20 - 8:43 صبح
سلام حسنا جونم من تازه مامان شدم 2 ماهمه خيلي گرمي دوست دارم مخصوصا حلوا هاي گرم چقدر در روز ميتونم بخورم؟

خرما بخور .. حلوا بخور .. عيبي نداره .... اتفاقا سه ماه اول بدن مادر به سمت بلغم ميره كه خوبه برات ...

زعفرون و كنجد رو فقط زياد نخور ... و يا اصلا نخور ...

طوري نيست ...

مباركت باشه عزيزم ...

بووووووووس
1390/8/20 - 8:49 صبح
سلام حسنا جون
چي رو با چي ميشه دم كرد و خورد
چي اثري داره
مثل گل گاو زبان با نعنا با چاي سبز با زيره با دارچين زنجفيل و ..ميشه همه رو قاطي كرد و خورد چجوري دم كنيم و بخوريم يا دم نوشاي ديگه

مثلا گل گاوزبون با سنبل الطيب با چاي كوهي با چاي ورون با ليموعماني ...

زنجبيل خودش كافيه با عسل يا خرما بخوريد ...

دارچين با سيب ... بسياااااار خوشمزه ميشه ...

بيشتر اينا تجربيه ...
1390/8/20 - 8:51 صبح

سلام حسنا جون
يه سوال داشتم.من الان هفته ي 16 بارداري هستم و متاسفانه گلودرد و سرماخوردگي دارم .چهارروزه كه سفالكسين 500 مصرف كردم ولي كمي بهتر شدم...مرتب شلغم و آب شلغم و شير و سوپ و آبميوه ميخورم...ميخوام بدونم شلغم كه طبعش گرمه واسه نيني ضرر نداره؟ آخه من سابقه ي سقط هم دارم...توروخدا جواب منو بده خيلي خيلي نگرانممممممم

پونه و آويشن دم كن قرقره كن مدام ...

جوشونده ي گل نسترن بخور .. البته اگر فشارت پايينه بايه چيز شيرين بخور ...

شلغم ليموشيرين كيوي انار شيرين... بخور برات خوبه ...

1390/8/20 - 8:52 صبح
من يه سئوال ديگه هم داشتم در مورد دوستم كه باردار هست و در بارداري قبليش خيلي وزن اضافه كرد اين بار مي خواد اضافه وزن طبيعي داشته باشه ولي ميگه اشتهاش خيلي زياده آيا داروي گياهي هست كه اشتها ي زيادي رو در دوران بارداري كاهش بده و واسه جنين خطر نداشته باشه ممنون ميشم جوابمو بدي خانمي بووووووووس...

زنجبيل بخوره ... آب خنك + عسل + ليموترش تازه + زنجبيل ...

خانم باردار در روز ميتونه يك قاشق چاي خوري زنجبيل مصرف كنه ...

وسعي كنه ميوه و سبزي بيشتر بخوره ...

كاريش نميشه كرد ...

1390/8/20 - 8:55 صبح

حالا نظر شما چيه؟
1- هنوز به درمان هاي گياهي ادامه بدم؟ /// بله ادامه بده ....
2-اين درمان ها چه قدر طول ميشكه؟ /// حداكثر سه ماهه بايد جواب بده ...
3- گياهان ديگه مد نظرتون هست كه تجويز كنيد؟ //////// عرق فراسيون روزي يك ليوان ... بهتره شب قبل خواب خورده شه .... و روزي 21 عدد اسفند بشور با آب قورت بده ... همون دونه هاي كوچيك و سياه اسفند ..
4- بالكل درمان گياهي رو رها كنم و برم سراغ درمان شيميايي؟ (كه از عوارض ناشي از اون بسيار ميترسم) /// يكم ديگه صبر كن ...
5- نظرتون در مورد هميوپاتي چيه؟ //// حتما برو سراغ يه متخصص و امتحان كن ...

(حسنا جان خواهشا به اين يك سوال حتما جواب بده):

6- مصرف همزمان قرص هاي LD يا HD براي برطرف شدن كيست با پيازدرماني مشكل دارد؟ درست است كه قرص ها مانع تخمك گذاري شده و پياز موجب تخمك گذاري مي شود؟ در حقيقت ميخوام ببينم براي اينكه سريع تر به نتيجه برسم، مي تونم همزما از قرص و پياز و رازيانه و ... استفاده كنم؟ //// برو سراغ هميوپاتي و خبرشو بهم بده ...

1390/8/20 - 8:55 صبح
سلام حسنا جون من دكتر رفتم. البته بدن دارو خدا را شكر شب 12 سيكلم پاك شدم و روز 14 رفتم سونوگرافي و گفت همه چي نرماله و يه فوليكول 18 داري. من سع ميكنم رازيانه هم بخورم. راستي اگه اومدي لطفا بگو چي بخورم كه فوليكولم رشد كنه و آزاد بشه....؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر چيزي كه هورمون زنانه داره ....

رازيانه فراسيون مريم گلي ...
1390/8/20 - 8:56 صبح
مي خواستم بدونم آيا راهي وجود دارد كه با استفاده از داروهاي گياهي صاحب ني ني هاي دوقلو شد؟؟؟

شايد كساني تونسته باشن ... ولي اين قضيه صددرصدي نيست كه رو همه جواب بده ...
1390/8/20 - 8:57 صبح
من 4 ماهي هست كه براي بارداري اقدام كردم كه هنوز موفق نشدم از ماه پيش پريودم يكي دو روز جلوتر ميافته اين ماه 27 روزه بود كه امروز 13 سيكلم هستم ولي كيت گذاشتم از ديروز و پريروز هم كمرنگ تر شده و علائم ديگه اي هم ندارم به نظرتون اين ماه تخمك گداري ندارم يا ديرتر انجام مممكنه بشه به نظرتون چيكار كنم كمكم كنيد زياد وقت ندارم

اگر به مقدار يكساني جلو يا عقب ميندازي عيبي نداره ... كلا موقع اقدام به بارداري كمي تغيير ايجاد ميشه براي رحم ...

بلفي پست ها : 1033عضویت:1387/11/17
1390/8/23 - 8:00 صبح
بلفي جان كجا؟ من تهرانم نيست كه . بازار داره؟ واسه كدون نوع تيروئيد ه؟

حسنا جان ممنون ازت

فقط اين فارماتون واسه كم خونيه ؟ من مولتي ويتامين wellwoman داشتم يه بار استفاده كردم
يعني اينبار فارماتون بخرم؟
چه جوري بخورم؟

ويتامين welloman بهتر از فارماتو است.
در ضمن كدوم شهري براي عرق بولاغ اوتي ميگم؟
1390/10/2 - 2:13 عصر
سلام حسناي عزيز.من خيلي وقته نوشته هاتونو ميخونم... تو تاپيك قبليتونم مزاحمتون بودم.....
عزيزم همسر من ازواسپرمه.تو بيوپسي ميكرو تسه هم چيزي پيدا نشد....يبارم اهدايي گرفتم و اي وي اف كردم اما نشد.....ميخواستم ببينم ايا ميشه اميدوار بود يه روزي ديگه همسرم ازو نباشه...مثلا دارويي چيزي......البته نه شيميايي
دوم اينكه: .بهم ميگن بريم هميوپاتي.....دقيق نميدونم چيه........بنظرتون خوبه.........بريم.....

سلام عزيزم ...

هميوپاتي خوبه اگر بري پيش كسي كه واقعا وارد باشه ... چون هم ميتونه خيلي مضر باشه هم خيلي مفيد ...

در مورد همسرتون ... اگر اسپرم صفر باشه نميشه كاري كرد ... اما اگه توانائي اسپرم سازي هر چند بسيار كم رو دارند ممكنه بشه يه كارايي كرد عزيزم ...
صفحه 14 از 89 اول قبلی  9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: