نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > عاصي هم تموم شد

موضوع: عاصي هم تموم شد + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
پوپك پست ها : 217عضویت:1389/5/13
1390/5/9 - 11:32 عصر
بدجوري به همشون عادت كرده بودم
گل مريم * پست ها : 1628عضویت:1389/4/17
1390/5/9 - 11:43 عصر
اره سريال قشنگي بود
من رويايي دارم روياي آزادي روياي يك رقصه بي وقفه از شادي من رويايي دارم روياي رنگانگ روياي دنيايي سبز و بدون جنگ
لي لي (مامان آريو كوچولو) پست ها : 1599عضویت:1389/11/17
1390/5/9 - 11:44 عصر
كاش تو زندگي واقعي هم هميشه همه چيز به خوبي تموم مي شد....
قصه گو نيستم اما هزار ويك شب چشمانت شهرزادم مي كند...
كيانا بانو پست ها : 678عضویت:1387/10/29
1390/5/10 - 12:28 صبح
بچه ها اون اخرش من نفهميدم چي شد؟وقتي اسيا همه شهر را با چوبش روشن كرد.چي ميخواست بگه.حتي همه خانواده مشعل دستشون بود.من نفهميدم.ولي خيلي قشنگ بود...
مهديه-مامان ستاره پست ها : 813عضویت:1388/5/18
1390/5/10 - 12:57 صبح
من ومامانم هم خيلي دوست داشتيم اين سريال رو.قسمت آخرش همه خستگي اين مدت رو از تنمون در آوورد.ولي
فكر ميكنم خيلي ها مثل خود من دوست داشتن اين محبتها بين همه اعضاي خانواده و فاميل باشه.سريال عاصي يه سريال خونوادگي بود كه عشق و محبت رو خوب نشون ميداد.از لحاظ رسم و رسوم هم خيلي به ما شبيه بودن.مثلا توي همون قسمت آماده كردن جهاز براي اصلان و ... و يا اعتقاد به نفرين كه توي يه قسمت پدر امير ظفر رو برد به مسجد تا با دعا نفرينشو پس بگيره.و يا اون قسمت مربوط به مراسم خاكسپاري ملك.ولي خوب در كنار همه اينها همه چي رنگي.رنگ لباساشون و دكوراسيون خونه و از همه مهمتر فضاي بيرون و مزرعه و بعد هم كه توي چند صحنه زيباييهاي استامبول رو نشون ميداد.به اميد روزي كه مملكت ما هم روي خوشي و رنگي و شادي رو ببينه.اميدوارم يه روزي بشه كه بجاي اين سريالهايي مثل ستايش كه همش بدبختي و گريه و دادگاه و پوشش رنگهاي سياه رو نشون ميده سريالهايي خوش آبو رنگ و عاشقانه اي مثل عاصي شاهد باشيم.
دريا (مامان شهرزاد) پست ها : 4169عضویت:1390/2/1
1390/5/10 - 2:01 صبح
آره من هم بدجوري بهش عادت كرده بودم. البته آخرش رو رضا عطاراني تموم كرده بود. يه جشن عروسي و بزن و بكوب و همه دخترا شوهر كردن و عاقبت به خير شدن...
با اين حال قشنگ بود. من كه عاشق بازيگر نقش عاصي شدم خيلي خوشگله. موسيقي سريال هم به نظرم عالي بود مخصوصاً يك آهنگ تركي بود كه توي اين قسمت آخر هم يه تيكه شو گذاشت...
درين مقام مجازي بجز پياله مگير...درين سراچه بازيچه غير عشق مباز
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: