موضوع: احتمال بارداري بعد از 50 روز ؟! + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
ali005 پست ها : 3عضویت:1390/4/3
1390/4/3 - 4:38 عصر
سلام خدمت همه اساتيد

من با دوست دخترم در تاريخ 10 ارديبهشت ماه يعني چند روز بعد از پريودش باهاش آميزش داشتم ، فورا قرص اورژانسي براش گرفتم كه مصرف كند و "طبق گفته خودش" هر دو نوبت رو مصرف كرد و به دليل مصرف قرص مجدد پريود شد ، "اينرو هم بگم كه متاسفانه اصلا به حرفهاش اطمينان ندارم و ممكن است دروغ گفته باشد"

طبق گفته خودش با 4 روز تاخيير در ماه بعد يعني حدود 15 خرداد پريود شد ، من ازش در تاريخ 16 خرداد ماه تست بيبي چك گرفتم كه منفي بود ، اما به دليل نگراني دوباره در تاريخ 2 تير ماه ، يعني پس از 50 روز از آميزش ، تست خون گرفتم ازش كه ميزان بتا 1 بود ،

متاسفانه دوسن دخترم عاشق من شده و من هم علاقه چنداني بهشون ندارم و ميترسم بخواد باردار بشه و همه چيز رو دروغ گفته باشه ...

با فرض دروغ بودن ادعاهاي ايشان و با توجه به شرايط بالا احتمال بارداري چقدر است ؟

از همه دوستان به جهت راهنمايي تشكر مي كنم
ثنا59 پست ها : 5601عضویت:1388/12/26
1390/4/3 - 4:58 عصر
علي اقااولا كه ايشون باردارنيستن چون هم تستش _شده هم ازمايشش درثاني وقتي شمابهشون علاقه نداري چراباهاش رابطه برقرارميكني وبااحساستش بازي ميكني جداازهمه اينا شماداري بدبختش ميكني درسته اون دخترم تقصير داره اما اون فكرميكنه اگه باشما ارتباط برقراركنه شمابهش علاقه مند ميشيد چون اون عاشقتونه چشمشو رو همه چي بسته اما شما كه ازاحساس خودتون خبرداريد وميدونيد اخرسرم ولش ميكنيد حداقل ازنظر جنسي كاريش نداشته باشيد وازنظرعاطفي سعي كنيد يواش يواش اونوازخودتون دل زده كنيدتاضربه روحي نخوره
خداوندا....درگلويم ابركوچكي است كه خيال بارش ندارد......ميشودمرا بغل كني.......؟؟
مهرو پست ها : 814عضویت:1389/7/4
1390/4/3 - 5:33 عصر
احتمال بارداريشون كه خيلي كمه(نميگم اصلااااا نيست، چون شايد 0.5 درصد باشه)
در مورد دوستتون هم با ثنا موافقم. من با رابطه تون كاري ندارم، اما خب اگه عاشقتونه ضربه بدي ميخوره، بهتره همين حالا تكليفشو روشن كنين با خودتون
1390/4/3 - 5:42 عصر
من بهش گفتم كه دوستش ندارم ، ديگه نميدونم چيكار بايد بكنم ،

به يكي بگي دوستش نداري و بازهم عاشقت باشه چيكار بايد كرد ؟!

اينكه ميگيد %0.5 احتمال داره باردار باشه ، براي چي هست ؟ تست خون كه بعد از 50 روز منفي بوده ... البته من اطلاعات كاملي در اين زمينه ندارم اما جدا از همه اين ها ، به نظر شما آيا دختري مياد به هر دليل يك همچين كاري بكنه ؟
محيا پست ها : 2094عضویت:1388/6/23
1390/4/3 - 5:58 عصر
فقط ميتونم بگم برا دوتاتون متاسفم.من نميدونم اگه فقط يك در صد هم احتمال بدين كه شب اول قبري هست و سوال جوابي شما ها چي ميخواين جواب بدين كه اينقدر كار حرام و خلاف عقل و شرع ميكنين و بعدش هم توش مييمونين......بهتر نيست يه كم به خودتون بياين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.....حالم به هم خورد.
1390/4/3 - 6:06 عصر
اينكه كار درستي نيست رو خود من هم قبول دارم و واقعا پشيمون هستم ، اما لطفا بحث رو منحرف نكنيد و از لحاظ پزشكي پاسخ بديد ...

ضمنا ما حدود 2 سال نامزد بوديم و به دلايل مسائلي قصد دارم از ايشون جدا بشم و با وجود اينكه بارها قبل و بعد از اينكه با هم رابطه داشته باشيم بهش گفتم كه علاقه اي بهش ندارم حواسم هست و هيچ وقت احساسات يك دختر رو از بين نميبرم ... پس با كمال احترام لطفا توصيه اخلاقي نفرماييد ، همه چيز به اين سادگي كه شما نگاه مي كنيد نيست
شقايق و ني ني پست ها : 988عضویت:1390/3/25
1390/4/4 - 12:51 صبح
باردار نيست
نازنين پست ها : 1052عضویت:1389/9/5
1390/4/4 - 12:58 صبح
آزمايش خون اصولا اشتباه نميشه و اگه باردار بود نشون ميداد. اگه منفي بوده باردار نيست.
آيا کسي مرا، از ساحل ِ سپيده ي شب ها صدا نزد؟!
       مبارک باشه :)
آيدا (مامان آرينا) پست ها : 2893عضویت:1390/1/14
1390/4/4 - 1:45 صبح
آزمايش خون تا نود و نه درصد هيچ وقت اشتباه نميگه ولي هميشه يك درصد خطا وجود داره چون خاله شوهرم بعد از شصت روز تو آزمايش خون بارداريش مشخص شد. پس هميشه درصد خطا هست. براي دوست دخترت هم خيلي متاسفم كه اينطوري به بازي گرفته شده و اميدوارم كه اون خوشبخت بشه و خيلي زود فراموشت كنه
يوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به اميد او حتي به سوي درهاي بسته دويد و تمام درهاي بسته برايش بازشد... "اگر تمام درهاي دنيا هم برويت بسته شدند دنبال درهاي بسته بدو چون خداي تو و يوسف يكيست"
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: