2726
سلام دوست جونا دختر من هفت ماهش تموم شده . از همون اول شیر خیلی کم میخورد از اول تا حالا از بس دکتر بردم و فایده نداشته دیگه خسته شدم. ماه پنجم اصلا وزن اضاف نکرد غذای کمکی همون فرنی و حریره بادام رو از اول ماه 6 یعنی موقعی که پنج ماهش بود شروع کردم با قاشق زیاد دوست نداشت کمی رقیق تر داخل شیشه بهش میدادم یکماهی علاقه داشت و خوب میخورد الان یکماهه دیگه هرکاری میکنم نمیخوره .سوپ هم یک هفته ای خورد و دیگه به کل پس زد حالا دیگه نه فرنی نه حریره نه سوپ نه پوره هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییچی نمی خوره دهنش رو محکم میبنده و روشو برمیگردونه دیگه واقعا کلافه شدم . کسی بچه این مدلی داشته ؟
الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصلا من شدم کارگر هی یه غذا درست کنم هزارو یک راه امتحان کنم خانوم نخوره من بریزم دور کلی اعصابم داغونه سر این قضیه موندم چکار کنم؟؟
راستی ریفلاکس معده هم داره و هرچی دکتر بردم و دارو عوض کردم فایده نداشته که دیگه گفتن باید بری پیش متخصص گوارش اطفال که هنوز موفق نشدم برم.
سلام ناز بانو جان عزیزم دختر منم تمام حالات دختر شما رو داره و 7 ماهشه و رفلاکس شدید داره دیدم نوشتی حتی تو خواب هم تف میکنه دقیقا مثل دخترم. دو ماه هم هست وزن نگرفته دختر من حساسیت هم داره و هنوز نتونستم غذا بهش بدم. خواستم بهت بگم مطمئن باش اگه رفلاکسش رو درمان کنی اشتهاش بر میگرده. پس حتما پیگر درمان رفلاکسش باش.
به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز
لیلا جان آخه مشکل همین جاست که ریفلاکس همه بچه ها با همین آنتی ریفلاکسا خوب میشه اما دختر من با هیچ کدوم خوب نشد. 3250 گرم به دنیا اومد حالا بعد از هفت ماه تازه شده 7 کیلو
2706