2733
2734
وای من تا حالا دوتا دکتر عوض کردم،الان میخوام دکتر مصدانی نیا،خوبه؟؟
خداجونم خودت دادی خودتم مواظبش باش،خیلی دوستت دارم پسرررررررم
کسی نیست از کاشان،خودم بچه گیلانم،ولی اینجام،واقعا از همه چی اینجا خسته شدم،یه چیز درستوحسابی نداره،
خداجونم خودت دادی خودتم مواظبش باش،خیلی دوستت دارم پسرررررررم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من پیش دکتر فهیمی نژاد می رفتم. خیلی دکتر مهربون و مومن و دلسوزیه. ولی نوبت گرفتنش مصیبته!!! وقتایی که میخوام یه جای خلوت برم میرم پیش علینقی پور. اونم خیلی تجربه ش خوبه. ولی در کل دکتر برای آدم هیچ کاری نمیکنه. بخدا یه جای ارزون برو اینقدر بیخود پولت رو حروم نکن. برای زایمان هیچ کدوم نیستن بالا سرت . مگر میلاد بری برا زایمان
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
دوست من که دکتره تعریف دکتر جهانگیر و دکتر صمیمی رو خیلی میکنه. اما من تا حالا نرفتم پیششون
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
من پیش دکتر فهیمی نژاد می رفتم. خیلی دکتر مهربون و مومن و دلسوزیه. ولی نوبت گرفتنش مصیبته!!! وقتایی ...

ادرس فهیم نژادو میدی؟

فردا میخام‌برم

بنظرت نوبت میده بهم یا ن؟

خدا حال همه رو خوب کنه..
2706