2726
عنوان

دوستان امروز یه کاری کردممممم

843 بازدید | 25 پست
سلام دوستای گلم ی خانمه تو شهرمونه که از رو قران همه چی رو بهت میگه و میگه چکار کنین بیشتر 1سری ایات معرفی میکنه که بگو و حتی بعضی از اسامی رو میگه تجربه 9سالش نشون داده همه 1جورایی بهش اعتقاد دارن من با همکارم رفتیم از سر کنجکاوی و جالب بود دقیقا کتابو که باز کرد نیتمو گفت و حتی اینکه هم محصلی و هم کارمند و حتی اسم یکی از خواستگارام که گفت خوب نیست و حتی اینکه عفونت کلیه داری حتما تجویز دکترو انجام بده..و ی سری ایات داد که اینا رو انجام بده تا خواستت اجابت بشه ..بچه ها موندم انجامشون بدم یا نه اخه ابجیم ترسوندم که خوب نیست این کارا
با چنان عشقی زندگی کن ..که حتی اگر بنا به تصادف به دوزخ افتادی..خود شیطان تو را به بهشت باز گرداند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قران خودندن ایرادی نداره اما ایراد اونجاست که بارفتارت داری قران رو نهی میکنی! توی قران اومده که قدرتی بالاتر از خدا نیست و هیچ کس جز خدا از آینده و عالم غیب خبر نداره پس اگه هم به علم اون زن اعتقاد داری و هم قران رو به نیت گفته اون میخونی،باید بگم که اون قران خوندن نیست،رو خونی از یه سری نوشته هاست که خودتم بهش ایمان نداری هنوز یک هفته نشده که شبکه سه و برنامه شک انواع و اقسام این رمالها رو نشون داد و اینکه چطور از ساده لوحی مردم و مشکل دار بودنشون برای خودشون دکون باز کردند
سال ۹۶،سال مادر شدن من،خدایا ازت ممنونم بخاطر همه خوشبختیهایی که به من عطا کردی
تلفنی جواب نمیده؟ راهکار قرآنی که ایرادی نداره!
اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم http://razavitv.aqr.ir/index/ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ با فنجانی چای هم میتوان مست شد....اگر کسی که باید... باشد
2706