2703
2553
1-از چند سالگی جدا کردین؟ 2-ازچه روشی استفاده کردین؟ 3- دختر من تا صبح 100 بار پتو رو میزنه کنار و میندازم روش بچه شما این کارو نمیکنه؟وقتی جدا میخوابه سرما نمیخوره؟
تورو خدا اگر تجربه ای دارین دریغ نکنین دخترم 3 ماه دیگه 3 سالش میشه میخوام اتاقشو جدا کنم اما خیلی استرس دارم آخه شبها به بهانه های مختلف بیدار میشه مثلا آب یا دستشویی
سلام از 18 ماهگی بعد از شیر گرفتن کنارش میشینم تا بخوابه و قصه میگم و بهش اطمینان میدم تا خوابش ببره پیشش هستم اتاقش هم خوب گرمه و تا صبح بدون پتو باشه سرما نمیخوره
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
وقتی بیدار بشه منو صدا میکنه از اول بهش گفتم منو صدا کن تا بیام نور اتاقش هم جوری هست که بتونه اطراف رو ببینه و نترسه
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
سختیش 3 رز اول بود بعد دیگه اصلا نمیخواست جاش رو عوض کنه،سختیش هم بیدلر شدناش بود اما الان تا صبح میخوابه مگه غذایی بخوره که تشنه بشه و آب بخواد
تا 3سال توی تختش بود توی اتاق ما 3سال اتاقش رو جدا کردم من برای اینکه سرما نخوره چه زمستون چه تاستون که کولر روشنه روی تختش یه پتو نازک می اندازم (تختش نرده داره) بهش میگم برات خونه میسازم
2714
خواهش میکنم،،،یک چراغخواب قشنگ براش بخر و کتاب هایی قصه جدید به این بهانه که دیگه میخواد تو اتاقش بخوابه اینجوری تشویق میشه،بهش بگو تا بخوابه تو هستی و هر وقت صدات کنه میای پیشش
مامان کیانا جون چه بچه خوبی دختر من خوابش خیلی سبکه اصلا هم پتو نمیذاره روش بمونه بس که غلت میزنه مامان وانیا جون میتونه خودش از تختش بیاد پایین؟چراغ خواب روشن میکنی؟
یه دماسنج توی اتاقشه و نمگذارم دمای اتاقش از 23 24 بالاتر بره بیدار هم بشه صدا میزنه مخصوصا برای دستشویی بیدار میشه البته من توی راهرو چراغ روشنه که اتاقش کمی نور داشته باشه ولی چراغ خواب های فانتزی با نور کم هم خوبه
2706