2726
سلام بچه ها جون دخترم دو ماهشه هنوز دکتر نداره ، اوایل میبردمش پیش دکتر بابک امیدوار خیلی راضی بودم تا اینکه بچه ١٠ روزه رو فرستاد اکو اونم الکی که وقتی بردمش یه دکتر دیگه ( دکتر نیکوبخت) گفت مگه بچه تو این سنو میبرن اکو همه بچه ها توی ناحیه دهلیز سوراخ دارن که ٩٠ درصد تا سه ماهگی بر طرف میشه ، برای همین خیلی دل چرکین شدم ، این دکتر نیکوبختم دکتر خیلی خوبیه ولی خیلی حرف نمیزنه احساس میکنم کم حوصله اس ، نکته دیگه اینکه مطب هر دو تا ترافیکش خیلی بالاس حالا خواهشا اگه دکتر خوب میشناسین تو این منطقه بهم معرفی کنین بووووووس
سلام عزیزم من دخترم بیمارستان بهمن به دنیا اومد دکترش هم همونجاست الان دخترم ٢ سال و نیمش هست خیلییی از دکترش راضیم اسمش یاریگر روش هست یکی از دوستام که دو تا بچه بزرگ داره بهم معرفیش کرد و گفت که از اول بچه هاشو پیشش میبرده همیشه هم جواب تلفن و سوالات رو میده بسیار دلسوز و مهربونه و الکی دارو به بچه نمیده از همه مهمتر تشخیصش فوق العاده ست من که خیلی دوسش دارم برای ویزیت هم هر روز هفته بجز ٥ شنبه ها بیمارستان هست باید صبح قبل از ٩ زنک بزنی وقت بگیری اینم شماره وقت دهی بیمارستان 021 8249 9666
در آغوشم که میگیری.... آنقدر آرام میشوم که فراموش میکنم باید نفس بکشم***

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم یه دکتر منصف و خداشناس میشناسم اسمش دکتر میر عرب هست روبروی اریکه طبقه بالای داروخانه من بچم رو سالها اونجا میبردم و راضی بودم
ما به دنیا آمده ایم که زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه به هر قیمتی زندگی کنیم