2703
2553
سلام نمیدونم چه کنم دخترم شب تا صبح به من چسبیده سیر نمیشه میخوام فوتبال بهش بدم نمیدونم مامان ر درستیه یا نه
نه خیلی زوده با دکترش مشورت کن، ولی زوده
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از نظر زمان هیچ اشکالی نداره عزیزم ولی با فرنی نه با لعاب برنج شروع کن با. میزان خیلی کم مثلا با روزی نصف قاشق چای خوری هر روز نصف قاشق اضافه کن بعد یک هفته میتونی فرنی سبک شروع کنی بعد هفته بعد تر حریره با شیره بادوم وبعد حریره بادوم و بعد هم سوپ سبک
تسلیت
2720
2714
آکادمی کودکان اروپا، کانادا، استرالیا و آمریکا که کشورهای پیشرفته‌ ای هستند و سطح سواد در خانواده ‌های این کشورها بالاست و از نظر مالی نیز در حد بالایی قرار دارند باز هم تاکید دارند که تا پایان 6 ماهگی غذای کمکی آغاز نشود زیرا مواد مغذی و ریزمغذی ‌هایی که در شیر مادر است آن قدر کافی و لازم است که در خانواده‌ های غنی و فقیر یک غذای ایده ‌آل محسوب می‌ شود و دلیلی ندارد که غذای ایده‌ آل را کنار بگذاریم و یک غذای بسیار پایین ‌تر از نظر مرتبه را جایگزین شیر کنیم. چه‌ بسا خانواده‌ های باسواد و متمکن به دلیل مطالعاتی که دارند بیشتر از شیر استفاده می ‌کنند تا بی‌ خود فرزندشان را در معرض غذای دست دوم و غذای کمکی قرار ندهند. تاکید ما فقط علاوه بر شیر مادر روی ویتامینD است. ویتامین D اگر در کشوری مانند کشور ما به صورت جداگانه وجود نداشته باشد به صورت مولتی ‌ویتامین یا ویتامین A+D تجویز می ‌شود. غیر از این موارد، مطالعات نشان داده شیرخواران زیر 6 ماه نیاز به هیچ ماده غذایی دیگری ندارند.
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
عزیزم این سایت رو ببین و تا آخر صفحه مطالعه کن http://koodakan.akairan.com/koodak/taghzieh1/20135831824.html
من فعل حاضر ایرانم ولی دخترم سویسس دنیا اومد منم از چهار ماه غذا دادم بهش لعاب برنج یک مقداری برنج رو بشور و خیسش کن یک شب البته بدون نمک بعدم بذا بپزه وبرنج باز بشه بعد صافش کن یا میکس کن نصف قاشق از آبش بده نوش جون کنه
تسلیت
مهدیه جان من خودم پزشکم و زمان دنیا اومدن دخترم ایران نبودم با این حال که شما میگی پزشک اطفال دخترم گفت از چهار ماه غذا شروع میشه حتی غذا های آماده چهار ماه رو هم تو فروشگاه هامیفروشن
تسلیت
2706