2726
عنوان

'کمک برا گریه شدید تو خواب

380 بازدید | 18 پست
سلام .دخترم چنذ شبه تو خواب گریه میکنه به شدت انقدر که من میترسم و هرکاری میکنم اصلا چشماشو باز نمیکنه انگار که کابوس میبینه خیلی بد هق هق میکنه دلم کباب میه .هرچی نوازشش میکنم لالایی میخونم براش اروم نمیششه میچرخونمش یکم اب میدم و در نهایت اروم که میشه شیر میخوره میخوابه نمیدونم مشکلش چیه فقط هم شبا اینجوری میکنه 6ماهشه. یه سوال دیگه اینکه کمکی رو شروع کردم و حریره و فرنی و سوپ خورده تا حالا اما خیلی وزن نمیگیره الان 6300 هست تولدش 2900 بوده به نظرتون سرلاک و شیرخشک بدم؟ چه مدلایی؟
Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هستی پسر منم یکماهی هست که هکش تو خواب غلت میزنه و به شدت بد میخوابه.دارم دیونه میشک.هق هق هم میکنه

"ایران از امروز وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شد با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"
دکترش گفت اشکال نداره.جفتش بخواب.هراس جداییی از مادر داره.پیششم خوابیدم.هیییییچ تاثیری نداشت

"ایران از امروز وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شد با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"
وای خدایا کاش دندون اینم دربیاد.دارم میمیرم از بی خوابی.داغونم

2706