2733
2734
یه دکتر عالی واسه سزارین میخوام دوست جونا... بیمارستان مهر بره
وقتی تو در کنارمی تکیه گاهی چون کوه دارم... نفس هایم پیشکش قلب مهربانت همسر عزیزم...
من نسرین بهلول روخیلی قبولش دارم ازنظرمن بهترینه اما سینا وموسی ابن جعفرمیره
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
دکترهما اسکوییان -فاطمه هاشمیان ومرضیه لطفعلی زاده وعطیه منصوری ومنیره پورجواد وشهنازشیبانی وقدسیه علوی هم جزو بهترینها هستن
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دکتر زهرا تختی. خودم بیمارش بودم و هستم کار سزارینش عالیه هر کی منو میبینه باور نمیکنه سز شدم جای عملم ایند خوب و ظریف کار کرده که اصلا نشون نمیده... خودمم از کارش راضیم و 10 تا بچه دیگه بیارم فقط و فقط تختی...... تو بیمارستان مهر و مهرگان و موسی بن جعفر و پاستور هم سز میکنه و طبیعی.
نبض زندگی ما آیلین جونم.
2731
خود دانی عزیزم.. ما فقط اسم دکترای خوب رو گفتیم... البته من تجربه کار این دکتر رو تو سزارین رو دارم که میگم.... ولی خودت باید تصمیم گیرنده باشی.. اینجا همه میان نظر شخصی خودشونو میدن همه نظرات هم با هم فرق میکنه
نبض زندگی ما آیلین جونم.
2738
خود دانی عزیزم.. ما فقط اسم دکترای خوب رو گفتیم... البته من تجربه کار این دکتر رو تو سزارین رو دارم که میگم.... ولی خودت باید تصمیم گیرنده باشی.. اینجا همه میان نظر شخصی خودشونو میدن همه نظرات هم با هم فرق میکنه
نبض زندگی ما آیلین جونم.
ولی خوب میتونی از بیمارستان مهر در مورد خانم دکتر زهرا تختی سوال بپرسی که دکتر خوبی هست یا نه... من به دو نفر تو همین نی نی سایت آدرس دکترمو دادم . به دوستام هم که الان میرن پیشش هم دادم راضی هستن خدا رو شکر... به شما هم گفتم ولی اصرار نمیکنم... شاید شما راضی از آب در نیاین و نمیخوام کسی از دستم برنجه.. من فقط راهنمایی کردم... موفق باشید انشاله پیش هر دکتری میری کارتو خوب انجام بده... راستی دختر خاله شوهرمم فرستادم پیش دکترم واسه سزارین خیلی راضی بود
نبض زندگی ما آیلین جونم.
2706