2737
2734
سلام دوستان. دو روز بود لکه بینی قهوه ای داشتم دکتر بهم شیاف سیکلوژست داد که دو شبه گذاشتم و استراحت مطلقم. امروز صبح بشدت خونریزی داشتم که خونش هم اینبار قرمز بود و و شدیدا میومد. این ینی سقط؟ اصن هیچ درد و ناراحتی دیگه ای هم ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دوستان دوباره کمک.... من یمدت شیاف و قرص ایزوپرین مصرف کردم ترشحاتم قهوه ای کمرنگ شده بود واقعا. رفتم سونو غربالگری اونجا گفتن هماتومت نیست دیگه جفتت هم خلفی و جاش خوبه، رفتم به دکتر نشون دادم گفت شیافت دیگه بسه. گفتم ترشحات قهوه ای دارم هنوز گفت عیب نداره اون احتمالا ته مونده اون خونریزیاست! گفت تا حدی هم از اون استراحت مطلقت میتونی کم کنی. اقا ما فرداش مجبور شدیم بریم ازمایش خون اونجا هم یا 15تا پله داشت. رفتم و اومدم ظهر دوباره افتادم به خونریزی. یکی دوروز خوب شدم ولی باز الان دارم توی ترشحات بیرنگم رگه های خون میبینم، دیگه واقعا خل شدم. اگه 5 روز پیشبه من گفتن هماتوم رفته. جفت جاش خوبه پس این خونا از کجا میاد
سلام نیوشا جان به نظر من حتما دوباره شیاف بذار و استراحت کن انشاا... خدا نی نی تو سالم نگه می داره منم تو 13 هفته 1 ماه خونریزی و لکه بینی داشتم و با استراحت مطلق جفتم اومد بالا و خونریزی ام بند اومد اگه با اومدن جفتت بالا هنوز هم خونریزی داری مطمئنا باید تا آخر بارداری ات حتی کیف دستی ات و هم بلند نکنی و بیشتر دراز کش باشی موفق باشی عزیزم
به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد