2726
دختر من تازه 7 ماهش تموم شده من بهش فرنی و بیسکوییت مادر و اب مرغ میدم اما خیلی کم میخوره . نی نی شما چقدر غذا میخوره ؟ کی به دنیا اومده ؟ دختر من 26 اسفند بیا از این به بعد کارایی که بچه هامون میکننو به هم بگیم و با ه در تارتباط باشیم از طریق سایت من دنبال یکی میگشتم که نی نیش هم سن دخترم باشه
سلام قاصدک جون .. دخترمن متولد 10 فروردینه ...
خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت
دخملکم 10 فروردین همزمان با اذان ظهر وارد زندگیمون شد و شیرینی زندگیمون رو با قدمش هزاران برابر کرد.....خدا جونم بازم شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من به دخترم فرنی، حریره بادوم، سوپ، بیسکوئیت مادر میدم.. آب سیب هم گاهی میدم.. یه مدت هم سرما خورده بود آب لیمو شیرین میدادم
دخملکم 10 فروردین همزمان با اذان ظهر وارد زندگیمون شد و شیرینی زندگیمون رو با قدمش هزاران برابر کرد.....خدا جونم بازم شکرت

حریره بادوم رو بهتر از فرنی میخوره ... سوپ هم اوایل زیاد نمیخورد اما الان براش با لیمو ترش مزه دارش میکنم یکم هم روغن زیتون میزنم بهتر میخوره

منم معمولا دو تا اونم اگه بدم دست خودش یکم میخوره یکم میریزه ولی گاهی با شیر و کره نرمش میکنم میدم بخوره

2706