2726
دومین نمایشگاه بازی و اسباب بازی زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان و نو جوانان و شورای نظارت بر اسباب بازی از تاریخ 28 مهر ماه 93 لغایت 2 آبان 93 ساعت 10 صبح تا 8 شب در مرکز همایش های فرهنگی هنری کانون پرورش - سالن حجاب برگزار میگردد. آدرس1: بلوار کشاورز- خیابان حجاب - مرکز همایش های فرهنگی هنری کانون پرورش - سالن حجاب - از پله ها که بالا آمدید، پس از ورود به سالن، مستقیم انتهای سالن غرفه من و مامان آدرس2: خیابان فاطمی غربی - قبل از میدان جهاد (فاطمی) - خ حجاب - مرکز همایش های فرهنگی هنری کانون پرورش - سالن حجاب - از پله ها که بالا آمدید پس از ورود به سالن، مستقیم انتهای سالن، غرفه من و مامان از شما دعوت میشود از غرفه من و مامان دیدن فرمایید و از مشاوره رایگان و نحوه پرورش کودک دو زبانه از مدرسین متخصص ما بهرمند شوید. با حضور مدرس حرفه ایی پرورش کودک دوزبانه بازی و اکتیویتی آقای ترابی امروز دوشنبه 28 مهر 1393 از ساعت 15:00 الی 17:30 مسلط به بازی و اکتیویتی های نوین و مسلط به تدریس زبانهای انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی از بدو تولد امروز تهران، سالن حجاب، نمایشگاه بازی و سرگرمی، غرفه من و مامان با حضور مدرس پرورش کودک دو زبانه مولف بسته آموزشی بازی کنید انگلیسی بیآموزید خانم سحر استاد آقا از شیراز از روز چهارشنبه در تهران غرفه من و مامان آدرس نمایشگاه بازی و سرگرمی: تهران، خیابان حجاب (مابین خیابان های فاطمی و بلوار کشاورز)، سالن حجاب، از پله ها که بالا آمدید و وارد سالن شدید، مستقیم انتهای سالن غرفه من و مامان، از ساعت 10 صبح الی 8 شب، از دوشنبه 28 مهر تا جمعه 2 آبان 1393