2410
2553
سلام خانم ها من میخام انشالا اگه بتونم طبیعی زایمان کنم ولی نمیدونم کدوم بیمارستان خوبه میخام انشالا مامای خصوصی هم بگیرم اما هرکسی یک چیزی میگه خودم به دلیلی یکبار یک چندساعتی در ایزدی بودم اصلا راضی نبودم خیلی شلوغ بود میخاستم نظرتون را در مورد ولیعصر بدونم خواهرانه کمک ام کنید
خدایا بخاطر داده ها و نداده هایت شکر❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومی ولیعصر شنیدم که واقعا بی ادب هستند و پرسنلش برخورد افتضاحی دارند اخه اصل کارشون سزارینه حالا اگه واسه طبیعی بری بد برخورد می کنند موقع درد کشیدن البته همه این ها بستگی به شیفت پرستارها هم داره بالاخره ممکنه تو هر بیمارستانی این حالت ایجاد بشه که شیفت خوبی موقع زایمان شما سر کار نیاد یا بیاد
2720
پسر من تو ولیعصر بدنیا اومو مامای خصوصی داشتم.امکاناتش خیلی معمولی بود دخترم بیماریتان خرمی بدنیا اومد اینبارم ماما داشتم ولی میتونم بگم امکاناتش بهتر بود.و تمیزتر
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
سلام دوستای خوبم منم مشکل انتخاب بیمارستان دارم اصلا کلا احساس می کنم تو قم برای زایمان طبیعی بیمارستان درست و حسابی وجود نداره خیلی دلم میخواست میتونستم برم تهران اما نمی دونم میشه یا نه که آدم موقعی که دردش میگیره پاشه بره تهران؟تازه ما که فامیل نزدیکی هم اونجا نداریم.
29 مهر مصادف با روز تولدم و شروع شش ماهگی دخترم اولین پستم رو تو نی نی سایت نوشتم.
آخه من کلاس بارداری میرم مامای اونجا خیلی از ولیعصر تعریف میکنه منم موندم چکار کنم دوس داشتم میرفتم ایزدی ولی اونجا مامای خصوصی راه نمیدن بیمارستان علی بن ابی طالب کجاست دوست عزیز ؟
2714
راضیه جان از نظر من بهتر بود تخت اتاق زایمان ولیعصر ازین تختای معاینه بود که باریک هستن ، اتاق هیچ تجهیزاتی نداشت غیر از لوازم استریل .... ولی خرمی تختای مخصوص زایمان داشت،دستگاه گرمکن داشت که بچرو زیرش کذاشتن خرمی بهتر بود البته من سه سال قبل ولیعصر رفتم الانو نمیدونم چطوری شده
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
دوستان کاش این تاپیک فعال بود من خیلی دوست دارم بیشتر درباره بیمارستان امام رضا بدونم برا زایمان طبیعی کسی نیست که اطلاعات بیشتری داشته باشه
29 مهر مصادف با روز تولدم و شروع شش ماهگی دخترم اولین پستم رو تو نی نی سایت نوشتم.
سلام.مهیاجان یکی ازآشناهای ماامام رضا زایمان کردمیگفت پرسنل مرد میامدن داخل اتاق زایمان وقتی داشتن اپیدورال بهش تزریق میکردن..یکی دیگه هم میگفت امکانات خوبه هاولی رسیدگی بده..بعدم اونجادوره..قبلشم بایدبری پرونده روببری اگه اورژانسی بری قبول نمیکنن..
ولوج خانم خودت کجا زایمان کردی خانمی مهیا جان چرا ایزدی نمیری ؟ من از امام رضا ضد و نقیض زیاد شنیدم یکی میگه خوبه یکی میگه بده خلاصه آدم گیج میشه بدتر
2706