2733
2734
آخه امروز اصلا سینه ها نه درد میکنه نه حساسه خیلی مضطربم
خدایا
بگذار دست یابم به هر آنچه دلم با او آرام می گیرد و مگذار
تو را قسم به خداییت مگذار گناه کنم.
تو ماه 5 که خوبه میتونی بری پیش ماما صدای قلبشو بشنوی بعدشم اصلا خودتو واسه این علائم نگران نکن
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
اگه هر کسی حس و حال منو درک میکنة کمکم کنه خدا خیرتون بدة دیگة. نمی تونم برم سونو تا حالا 5 دفعه رفتم
خدایا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شازده جون سونو چرا؟؟؟؟ اونم این همه؟؟؟؟ این دستگاهی که صدای قلب رو میشنون برا نی نی بی ضرره میتونی هر هفته بری صدای قلبشو چک کنی
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2728
نمیدونم چرا نتونست بشنوه ببین الان سینه هام چرا خودشو ول کرده شل شده قلبم میاد تا فردا تو دهنم
خدایا
دختر خوب انقدر خودتو نی نی رو اذیت نکن.استرس رو بذار کنار توکلت به خدا باشه فقط.برا این چیزا نگران نباش.بارداری پر از چیزهای پیش بینی نشده است اون مواقع میخوای چیکار کنی؟ قرآن بخون و آیت الکرسی و سوره والعصر. به همسرت بگو گوشش رو بذاره رو شکمت یه صداهایی میشنوه که مال نی نیه.خیالت راحت میشه. دیگه هم تا دکتر نگفته سونو نده
2738
سینه هاتو بیخیال شو.تو بارداری ان بار تغییر شکل میدن.یعنی فکر میکنی با یه شل شدن سینه قراره چی بشه. فکر و خیال الکی رو بریز دور.همه ما که بارداریم روزهای تو رو پشت سر گذاشتیم.تا چند هفته دیگه صدای قلب رو میتونی پیش ماما بشنوی.خونسرد باش عزیزم
پس من الان باید خودمو هلاک کنم که چرا سینه هام بزرگ نشدن! بدن هرکس به بارداری یه جور واکنش نشون میده شما هم دیگه تا سونوآنومالیت چیزی نمونده یه وقت به سرت نزنه دوباره سونو بدی بسه دیگه شایدم ماما مهارت نداشته من خودم یه بار 3-4 دقیقه طول کشید تا تونست قلبشو پیدا کنه
شازده جون آروم باش و خونسرد.مامان شدن سخته دیگه.ولی باید همیشه آرامشتو حفظ کنی. دستت رو بذار رو دلت و آیت الکرسی بخون تا آروم بشی