2726
من تو ماه چهارم هستم خونمون 100 واحدیه چند هفته پیش از طرف یه شرکت اومدن همه ی واحدا رو سم پاشی کردن چون سم رو تو چاه میریختن من فکر نمیکردم مشکلی داشته باشه اما بعد از سم پاشی همه خونه بوی سم گرفته بود...........خیلی نگرانم.......یعنی بچم مشکل پیدا میکنه؟ تو رو خدا اگه کسی تجربه و یا اطلاعاتی داره بگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بعضی وقتا کامن میزدم بوش میخورد به دماغم خدارو شکر نینی مشکلی نداشت بهتره به دکترتون بگین ایشالا که چیزی نیست
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
به دخترم شیر میدادم......راستش نمیدونم عزیزم....ایشالا که چیزی نیس به دلت بد راه نده
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706