2703
2553
بچه ها من خیلی دوس دارم بدونم جنسیت بچم چیه اگه دختر باشه خودم و شوهرم خیلی دوست داریم و اگه پسر باشه خانواده شوهرم خیلی خوشحال میشن واسه همین زیاد برام فرقی نمیکنه....ولی بازم خیلی کنجکاوم حالا میشه به این دوتا سوال من جواب بدید میگن کسایی که پسر دارن تو چشم راستشون یه رگ شبیه v دارن؟؟پسر دارا دارید؟؟؟ دختر دارا شما تو چشم چپتون باید داشته باشید درسته؟؟؟ حالا در مورد رشد موی پا... رشد موی پای دختر دارا کم شده یا مثل قبل هست؟؟؟برای پسر دارا زیاد شده رشد موهاشون؟؟ توروخدا جواب بدید ممنوووووووووووووووووووون
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
گریهههههههههههههههههههه هیچکس کمک نمیکنه
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
به این ها ربطی نداره مثلا من حرف وی در پشم چپم هست در مورد رشد موی پاهام خیلی متوجه چیزی نشدم و سونو گفته پسره درضمن بچه اولم هم پسر بود و کاملا از مزاج و علاقه و قیافه ام حتی با الان تفاوت داشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چه جالب........مرسی هستی جون هستی واسه بعدی هم اقدام میکنی؟
مامان حناس دقیقا منم همینطوریم شما احیانا از اوایل بارداری تنگی نفس نداشتی؟؟
عزیزم من اون V رو که میگی تو چشم چپم دیدم... سینه چپم هم کاملا معلوم بود بزرگتر شده.. رشد موهای پام هم خیلی کند شده بود... ولی ویار و حالت تهوع هیچی نداشتم.. هوس هیچی هم نکردم!!!!! قبل اینکه برم سونو 80% میگفتم دختره.. به شوهرمم همش میگفتم دختره.... ولی بعضی وقتام میگفتم اگه پسر بود چی!!!! الانم نی نی دخمله... ایشالا نی نی به سلامتی بیاد تو بغلت گلم..
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
هستی لابد خانواده شوهرت خیلی خوشحالن ولی خودت دختر نمیخوای؟
2714
وای ادری خوش بحالت... ممنون عزیزم همچنین برای خودت
من هنوز سونو تعیین جنسیت نرفتم اما تا اینجا همه گفتن پسره. ویار نداشتم تنگی نفس داشتم سینه راستمم بزرگتره
الا بذکر الله تطمئن القلوب... پسرم نفسم... دخترم آرامش قلبم ...همسرم سایه سرم  
من مادرشوهرم دختر دوست داشت.. پدر شوهرم پسر.. باهم شرط بسته بودن.. بهش که گفتیم دختره رفت واسم گوشی موبایل خرید!!!! این وسط من خوشبحالم شد!!! ولی کلا دختر و پسر که فرقی نداره .. مخصوصا نی نی اولم باشه..
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706