2726
من شش هفته و یک روزمه. اگه میشه از علایمتون بگید. اگه تونستید عدد بتاتونم بنویسید.
خدایا زبانم از شکر این لطف بی نهایتت قاصر است، اما ساده بگویم ازت ممنونم.
بله عزیزم از حالا گرمی زیاد بخور تا روز انتقال و آب سیب هم از همین الان شروع کن مربای به رو هم شروع کن. اما بعد از انتقال مربای به و روزی یک قاشق نشاسته تو آب سرد حل کن بخور اما دیگه گرمی نخور. انشاءا... بدردت بخوره و بیای خبر مامان شدنتو بدی من برات دعا میکنم. تو هم اگه تونستی برام دعا کن همه چیز خوب پیش بره. ممنون میشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون بله سونو رفتم از بعد آز حالت تهوع شروع شده و کماکان و بشدت ادامه داره و خابم هم کم شده نمیتونم بخابم
خداجون همه چی رو ب خودت سپردم...(خدا رو شکر دخترای نازم 15هفته شدن)
سلام به همگی. من امروز رفتم سونو دو تا نی نی دارم. صدای قلبشونم شنیدم. اگه میشه برای نی نیام دعا کنید. دعا گوی همتون هستم. ممنونم
سلام دوستان حامى جون و پرنسس عزیز بهتون تبریک میگم، ایشالاااا باردارى خوبی داشته باشید و نى نى هاتون رو بسلامت بغل بگیرید. منم میکرو کردم و خدا رو شکر مثبت شده، روز هفت آبان میرم براى سونوى قلب. دوستان براى منم دعا کنید.
توکل یعنی : اجازه بدهی خداوند خودش تصمیم بگیرد ! تو فقط دعا کن و پیشاپیش شاد باش و ایمان داشته باش که خداوند… دعایـت را بــــــــــــــــــزودی مســــــــتجاب میکند !!! چون خداوند … نه به اندازه آرزویت ، که به اندازه امــــــــــــــید و اطـــــــــمینان توست ، که میبخشد…
سلام. حامی جان ممنونم. دلچه جان ممنونم حتماً عزیزم من مطمئنم هفت آبان خوشحالترینی. بچه‌ها برای نی نی های منم اگه تونستید دعا کنید ممنون