2726
عنوان

درد شدید پهلو در هفته 4 بارداری

3732 بازدید | 24 پست
سلام خانوما. من دیشب خوابیدم صبح که از جام بلند شدمدرد شدید پهلوی راست دارم. خیلی نگرانم. کسی تجربه ای داره؟
اگر بعد از هر لبخندی خدا را شکر نمیکنید حق نخواهید داشت بعد از هر اشکی از او گله مند باشید.
اگه سابقه سقط نداری. چیزی نیست گرم بگیر پهلوت رو هر دردی که نشا ن از سقط نیست حتما فاصله شب تا صبح پهلوت سردش شده . گرمش کن ببین بهتر میشه.
این سنم واقعی  نیست لطفا در خصوصی نپرسید .
شاید ربطی به بارداریت نداشته باشه.مثلا در طول شب جابجا نشدی بدنت کوفته شده اما اگه دردت زیاد میشه و دائمیه بهتره بری دکتر یا با یه ماما مشورت کنی
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
احتمالا سردت شده.خوب لباس بپوش که این دورانه حساس را مثله من سرما نخوری
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
ممنون بچه ها . نه سابقه سقط ندارم. دردای پری هم که اوایل داشتم دیگه از بین رفته.لکبینی و اینا هم خدا روشکر اصلا نداشتم. فقط این درد پهلوم گاهی به کشاله رونم هم میزنه.
اگر بعد از هر لبخندی خدا را شکر نمیکنید حق نخواهید داشت بعد از هر اشکی از او گله مند باشید.
اگه به کشاله ران میکشه مربوط به تغییرات فیزیک بدنت هست که داره شکم حا باز میکنه برای حجم بچه .چیزی نیست ولی گرم بگیر پهلوت رو بای
این سنم واقعی  نیست لطفا در خصوصی نپرسید .
من او اوایل پادرد داشتم الان درد پهلو دارم صبحا نمیتونم از درد از جام بلند بشم
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
ایشاله همه مامانها نی نی هاشونو صحیح و سالم دنیا بیارن
مرضیه جون خوش به حالت گلم دیگه کم مونده بارت رو زمین بذاری . ایشالا از استرس دیگه راحت میشی . برا منم دعا کن.
صبا جون دقیقا منم الن نمیتونستم از جام بلند شم . الان که نشتم رو کاناپه اصلا درد ندارم. ولی وقتی پا میشم و راه میرم همش دستم رو پهلومه.
مامان فایزه منم این درد پهلو رو داشتم دقیقا پهلوی راستم طبیعیه نگران نباش تو بارداری دردای عجیب و غریب زیاد پیش میاد انشاله به سلامت روزای قشنگ بارداری رو بگذرونی و نی نی نازت رو بغل بگیری
خدایا! تو عشق هستی! بر من ببار و زندگیم را آباد کن! آمین!
2706