2410
2553
چه جوری میشه با بچه کوچیک که نوپاس تو خونه بخاری گذاشت.شما چی کار کردین؟اگه نوک انگشتش هم بهش بگیره....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من خونم شومینه داره که هنوز روشنش نکردم و این شده نگرانی که باید چیکار کنم ولی چون خونه بزرگه شومینه جواب نمیده یک بخاری کوچیک هم تو اتاق خودمون گذاشتیم که پاتختی گذاشتم جلوش و بغلش هم میز توالت نمیتونه بره ولی همش از لای اونا سرک میکشه شعله رو میبینه میخواد بره طرفش باید با یک چیزی جلوشو بگیری اکه بخاری تو پذیرایی مبل یا میز وسط بزار جلوش
دختر من سال قبل 5-6ماهه بود ک بخاری رو نصب کردیم چند بار بش گفتم بخاری داغه ولی پیش خودم گفتم خودتو بذار جای اون! وقتی درکی از داغی نداره خب نمیفهمه! واسه همین وقتی بخاری یکم گرم بود جوری ک کمی بسوزه گذاشتم دست بزنه این شد ک منم میرفتم نزدیک بخاری میترسید بسوزم! و دیگه طرف بخاری نرفت امسال هم ک شده 1سال و 5ماه میرم سمت بخاری میگه داغ:-)
درد اگر سینه شکافد نفسی بانگ مزن
من هم روش سایه جون رو داشتم البته من ابتدا در مورد چای داغ و ...امتحان کردم و همزمان وقتی دستش رو بهش میزذم(البته نه اونقدری داغ که دستش زیاد بسوزه) چند بار واژه داغو تکرار کردم.هم فهمید داغی چیه و هم دستشو سمتش نمیبرد.بعد از اونم وقتی گفتم بخاری داغه هرگز طرفش نرفت. ضمنا اگر واژه رو تکرار کنید دامنه لغاتشون هم افزایش پیدا میکنه
دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ.
ای هیچ، زبهز هیچ....
بر هیچ مپیچ!!!