2726
عنوان

اصطلاحات مودبانه

66156 بازدید | 142 پست
سلام بچه ها.... هدف از این تاپیک اینه که سوالایی طرح کنیم که معمولا توی روابط با دوستان و آشنایان تو زندگی روزمره خیلی پر کاربرده...ما هم بهترین و زیباترین رو انتخاب میکنیم و اگه بقیه دوست داشتن میتونن ازش استفاده کنن.... آخه بعضی از ما هستیم که دایره لغات محدودی داریم اما دوست دارم که زیبا و لفظ قلم صحبت کنیم... امیدوارم که خواننده خاموش نباشید و هر چی به ذهنتون میرسه دریغ نکنید و بقیه دوستان رو هم توی این زمینه راهنمایی کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام احوال شما چطوره ؟خوبین؟
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
2728
به نظر من .....بعد از سلام..حالتون چطوره؟..خوب هستین ایشالا؟خیلی دلم میخواست ببینمتون..خوشحالم که میبینمتون..میتونیم احوال آشناهای مشترک رو بپرسیم..یا کسایی که میدونی براش مهم هستن..
بجای خیلی دلم میخواست ببینمتون فکر کنم بهتره بگی مشتاق دیدار
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
موقع خداحافظی: خیلی خوشحال شدم از دیدارتون خدانگهدار
شاد باشی زیاد جا نیفتاده و بیشتر تو تلوزیون دیدیم فک نکنم جالب باشه
رهایی جون بعضی از جاها واقعا لازمه لفظ قلم حرف بزنیم.... مثلا تو اجتماع و توی ادارات و با افراد غریبه که نمیشه عامیانه صحبت کرد...به نظرم باید بتونیم که از هر دو روش خوب استفاده کنیم
2706