2703
2553
خواهش میکنم هرکی نظری داشت بگه من میام سرمیزنم میخوانم.بچه ها داغون داغونم دوتادکتررفتم گفتن بایدجفت لوله هات بسته شه بعدآی وی اف شی وای خدای من هیچ وقت به این جاهافکرنمیکردم دوست ندارم لوله هام بسته باشه توروخداکسی اگه تجربه داره منو راهنمایی کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ازاینکه دوستام کسی این مشکل رونداشته خوشحالم امما ازاینکه من چطورگرفتاراین موضوع شدم درعجبم من دکترهای خوبی میرم امامتاسفانه دکترخودم دکترععباسی توبیمارستان لاله منو به اینجا رسونده بیشعورمن نه ماه پیشش میرفتم منویه معاینه ساده نکرد بعد چندوقت چون خودش مشافرت بودمیخواستم جوابسونومو نشان بدم رفتم پیش کس دیگه گفت بخواب معاینه کنم همین تادیدگفت زخمت ووسیعه خیلی که دوباره رفتم پیش خودش عباسی خررومیگم گفت آرهشدید زخم داری حتمابایدفریزبشی که فریزم کرد نمیدونم چیکارمکرده الان توعکس رنگی گفتن هم چسبندگی شدید پیداکردی هم هیدروسالپنکس شده یعنی لوله هات پوسیده بایدجفتشوببندیم تابعدآی وی اف شی آخه چجوری دلم بیادجفت لوله هاموببندم من 26سالمه خداخیرش نده دکترقنبرعباسی روببخشیدزیادحرف زدم داغونم داغون
2456
فاطمه جون پاسخ به سوالت در توانایی من نیست. از سایت خانم دکتر معصومه یونسی، فوق تخصص نازایی و جراح لاپارسکوپی بپرس. در قسمت پرسش و پاسخ. زود جوابت میده. http://www.dryounesi.com چرا فریز کردی، خودش عامل ایجاد مشکل میشه. معمولا متخصصین زنان، فریز می کنن ولی فوق تخصص نازایی با فریز به دلیل ایجاد چسبندگی، مخالفند. البته تا جایی که من خوندم.
2714
منم مشکلم عین شماست...هر دو شرا بستم ..این ماه میرم ای وی اف... ولی دکترکاویان منش نظر دیگری داشت
بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
راستی اگه تونستی بیا روز اول محرم را کنار بقیه باش و روزه بگیر. ای=نم تاپیکش عزیزم: http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=998586&postID=39070887
بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
عزیزم من از سال 90 متوجه شدم هیدروسالپنکسم...یه طرفه بود دکتر متخصص بهم گفت مهم نیست..بعد پارسال فهمیدم دوطرف شده... وضعشون خ وخیم بود...باید ببینی ضایعه چقدره... دکتر کاویانمنش دکتر عمومیه متخصص طب سنتی..بهم گفت نبندم فقط دو ما همصرف فولیک اسید را قطع کنم ... چون من با اسیدفولیک مسموم شده ام.
ولی به نظر من حرفش ریسک بود.. چون ایشون وضعیت لوله های من را که ندیده بود.. من لاپاراسکوپی شده بودم ... چند تا دکتر لوله های من را دیده بودند.. ولی شما 26 سالته ... هنوز وقت داری..به دکترای دیگه هم مراجعه کن و ازحمله کاویان منش... و لی پیش هر دکتر نازایی که بری میگه ببند...هیچ کی راه دیگه نداره.. ایا لاپارا هم شده ای
سلام نگارجون مرسی که جوابمودادی خداخیرت بده .من حدودیک ماهه متوجه شدم چندتادکترفوق تخصص گفتند بایدلاپاراشی ببندی بعدآی وی اف کنی البته خوددکتذهامم گفتن چون سنت پایینه دلمون نمیاد این کارو کنیم اما چاره ای نیست حالاآخرماه میخوام برم پیش افلاطونیان اگراونم نظرش همین بودکه دیگه تسلیمم یعنی واقعا درمانی نداره؟الان که شما لوله هاتوبستی عوارضی نداره؟شماپیش کدوم دکتررفتی.بدبختی یکی دوتاهم نیست ازیه طرف مریضی ازطرف دیگه هزینه های بالا
نمی دونم چرااین طوری شده من خودم انقدروسواسم روبهداشتم اصلا لباس زیرموبدون اتوکشی نمیپوشم وخیلی کارای دیگه امامتاسفانه زخم گرفتم که اونوفریز کردم ظاهرابعدازاون اینجوری شدم
2706