2703
2553
عنوان

کودک خود را شاداب نگهداری کنیم

1197 بازدید | 20 پست
چطور پوشک بچه را عوض کنیم. قبل از اینکه کودک من به دنیا بیاید من سوالات زیادی در مورد پوشک داشتم : چه پوشکی را انتخاب کنم؟ چطور آن را عوض کنم؟، چند وقت یک بار و کی پوشک را عوض کنم و اگر بیرون باشیم چطور؟؟ در مورد انتخاب نوع و لطافت پوشک چطور؟ من خوش شانس بودم که چند مادر با تجربه به من کمک کردند. و من به سرعت اینکار را یاد گرفتم. همیشه در هنگام تعویض پوشک نوزادم با او صحبت می کردم، آواز می خواندم و بعد از مدتی من یک مخاطب خاص داشتم که مشتاق شنیدن داستانهای من در حین تعویض پوشک بود.
چطور پوشک را عوض کنید عوض کردن پوشک می تواند در ابتدا دشوار باشد اما شما باید خیلی زود آن را یاد بگیرید. اول مکان عوض کردن او را مشخص کنید و مطمئن شوید که هر چه را می خواهید در دسترس شما و دور از دسترس کودک است. بهتر است پیش از شروع کار، دست هایتان را بشویید و خشک کنید. وسایل لازم مانند پوشک تمیز، دستمال خشک و مرطوب، پماد و پلاستیک برای قرار دادن پوشک کثیف را در دسترس بگذارید تا لازم نباشد در میان کار با دست های آلوده، در کمد یا کابینت را باز کنید و باعث انتشار آلودگی در خانه شوید. پوشک تمیز را باز کنید و آن را در کناری بگذارید. کودکتان را در مکان مورد نظر بگذارید. مطمئن شوید که نوزاد در وضعیتی پایداری قرار دارد و یک دستتان را روی او می گذارید تا محافظت شود. و همه چیز را دور از دسترس او قرار دهید تا از اتفاقات و خرابکاری جلوگیری کنید. کفش ها و جوراب هایش را در بیاورید و مطمئن شوید که همه ی لباس هایش بالا هستند و پایین نمی آیند. پوشک کثیف را باز کنید و کودک را به آرامی در حالیکه او را از قوزک پاهایش گرفته اید بلند کنید. به آهستگی با یک دستمال با کیفیت قسمت تناسلی را از جلو به عقب پاک کنید این امر بخصوص در مورد دختر بچه ها بسیار اهمیت دارد که بدن آنها را همیشه از جهت جلو به عقب پاک کنید تا از عفونت پیشگیری کنید.
کی پوشک را عوض کنید یک قانون خوب که باید بیاموزید این است که پوشک کودکتان را تقریبا هر دو ساعت یکبار عوض کنید. که باید شامل دقیقا قبل و بعد از هر بار تغذیه، قبل از خواب و وقتی باشد که بچه بیدار می شود. این می تواند در ابتدا استرس آور باشد اما شما خیلی زود یک متخصص تعویض پوشک خواهید شد و تجاربتان را در اختیار دیگران خواهید گذاشت. فقط بیاد داشته باشید : این ها سه چیز هستند که باید در یک پوشک خوب به دنبال آن ها باشید: 1. پوشکی که با دور نگه داشتن خیسی پوست کودک را خشک نگه می دارد، 2. لبه های خیلی انعطاف پذیر داشته باشد تا وقتی که کودک حرکت می کند راحت باشد، 3. مهمتر از همه اینکه با داشتن لایه تنفسی به پوست کودک اجازه ی تنفس می دهد و راحت و امن است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمئن شوید که همه ی چین خوردگی های پوست را پاک کرده اید. دوباره با دقت کودک را از قوزک پاهایش بلند کنید و پوشک جدید را زیرش بگذارید. پوشک را به درستی بگذارید. سپس، قسمت جلویی پوشک را روی شکم نوزاد قرار دهید. دقت کنید که پوشک روی شکم خیلی شل یا سفت نباشد. شما باید قادر باشید که دو انگشت را در داخل پوشک ببرید تا مطمئن شوید که فرزند کوچکتان برای نفس کشیدن و حرکت آزادانه فضا دارد. این پوشک مرسی دو لبه ی انعطاف پذیر دارد و چسب های قابل تنظیم مجدد دارد تا بتوانید چند بار آن را باز و بسته کنید. همچنین لبه های آن به گونه ای هستند که فضای مناسبی از پاها را در بر میگیرند. پوشک قبلی را با تا زدن لبه های آن روی هم دیگر به نحوی که کثیفی در داخل آن قرار بگیرد دور بیندازید و از قسمت های چسب دار برای بستن آن استفاده کنید. لباس کودکتان را بپوشانید و هر دو دستتان را بشویید. کار شما تمام شده است.
2456
شاید هرگز در هیچ مرحله ای از زندگی خودمان فرصتی پیش نیاید که روزانه با کودکمان خلوت کنیم .در ابتدای تعویض به کودک بگویید که میخواهید او را برای تعویض آماده کنید. با زدن این حرف او یاد میگیرد که قبل از انجام هر کاری شما را در جریان کارها قرار دهد.هنگام تعویض کودک یهترین فرصت است با نگاه کردن عمیق با او ارتباط مستقیمی پیدا کنید و به او این اطمینان را بدهید که همیشه در کنارش هستید . کلی حرفهای مانده که همیشه آرزو داشتیم با او بزنیم ،بهترین زمان است با او زده شود . از همین امروز شروع کنید تا تغییرات را در خودتون و صورت زیبای او ببینید .متوجه میشوید که با چه دقتی به حرفهای شما گوش میکند . موزیک آرام همیشه فضا را خیلی شیرین و جذابتر خواهد کرد. این لحظات شیرین تکرار شدنی نیستند گاهی اوقات لحظه هایی هستند که در دوران کوتاهی از زندگی ما اتفاق میافتند ،لذت بردن از این لحظه ها و استفاده کردن از آنها باعث یادآوری خاطرات زیبا خواهد شد.
همیشه به یاد داشته باش: درست زمانی که از وضعیت زندگیت شکایت میکنی، مردمانی هم هستند که برای داشتن زندگی مثل تو و بودن به جای تو حاضرند به هر کاری دست بزنند …
2714
سلام ... نمونه کارهامون را میتونید در فیسبوک یا اینیستاگرام به آدرس FunnyBunnycp ببینید. تمام امور مربوط به برگزاری یک جشن ویژه از طراحی و اجرای دکوراسیون تولد - عمو موسیقی - تهیه غذای ویژه کودک و مادر به همراه عوامل مکمل مانند شعبده باز - گریمور - پرنسس ها- شخصیتهای مورد علاقه کودکان و .... را با بهترین کیفیت برای آسایش مادران و پدران حساس و باسلیقه گردهم آورده ایم.
هنر ما ساختن لحظاتی درخشان و زیبا برای بیاد ماندنی ترین روزهای کودکان شماست. "آدرس فیس بوک یا اینیستاگرام FunnyBunnycp" مؤسسه فانی بانی ۰۹۱۲۱۹۰۸۹۲۴ - ۲۲۷۰۲۷۱۹
2706