2703
2553
سلام، من 30 سالمه و باردارم، الان 13 هفته تموم شده و تو هفته 14 هستم، هفته گذشته سونو ان تی و آزمایش خون غربالگری رو انجام دادم و نتیجه اش خوب بود و low risk شد، و وقتی بردم پیش دکترم گفت خوبه و حتی گفت چون low risk شده نیازی به غربالگری سه ماهه دوم ( آزمایش خون کواد مارک) نیست
خوب خدا رو شکر همه چی خوب بوده نیازی به مرحله دوم نداره عزیزم امنیو واسه کسانیه که ریسکشون بالاست و جوابشون مثبته خانمی . منم مرحله اول منفی بود واسه همین دکتر تا الان هفته 34 هستم دیگه واسم ننوشت
شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
تا اینجاش همه چی خوب بوده، تا اینکه دیشب یه خانومی اومد و تو سایت گفت که خواهرش با وجودی که تست غربالگریش خوب بوده بچه اش سندرم داون گرفته و حتی فامیل هم نبودن و هیچ موردی هم تو فامیلشون نبوده، حالا من چه خاکی به سرم بریزم؟ منم مثل خواهرش 30 سالمه و بچه اولمه، با شوهرم هم نسبت فامیلی نداریم و هیچ سابقه ای نبوده تا حالا، ولی از دیشب تا حالا دارم کابوس میبینم، از اینکه خیلی نمی تونم غذا بخورم ناراحتم، از اینکه به سرنوشت خواهر این خانوم دچار بشم نگرانم، تو رو خدا کمکک کنید، چه خاکی به سرم کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ گریه.............. همش شده استرس و گریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
منتظر جان دکترواسه منم گفتش که غربالگری 3ماهه دوم دیگه لازم نیست نگران نباش شاید این حانم جای معتبری نرفته بودش
اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<
2714
این استرس بیخودی که به خودت وارد کردی از همه چی بدتره دوست من فکر کردم خدایی نکرده یه چیزی تشخیص دادن اگه اینطوری بود که همه بچه ها ما مشکل داشتن تازه ماها که هیچی!! اون زمان که هیچ ازمایشی نبوده
خوب عزیزم اینکه توضیح داده بچش تو هفته های بعدی وزن هم اضافه نکرده و این هم یکی از علائم که دکتر بهش توجه نکرده شما که جنینت تا حالا همچین مشکلی نداشته پس نگرانیت از چیه؟
خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیریم آنچه را که نمی توانیم تغییر دهیم شهامتی ده تا تغییر دهیم آنچه را که می توانیم و دانشی که تفاوت این دو را بدانیم
نفس این چه حرفیه میزنی؟؟؟ یه کم محکم باش، منم ٣٢ سالمه بچه اولمم هست، ماها که سنمون بیشتر باید مامانای مقاومتری باشیم، طفلک نی نیت گناه داره، الکی استرس گرفتی، تازه اونایی که غربالگریشون مشکل داشته عموما نی نیشون سالمه، تو که خداروشکر همه چی خوب بوده، استثنا وجود داره ولی ١ در ١٠٠٠٠٠٠ شایدم صفراش بیشتره، الکی زندگی رو بخودتو اون کوچولو تلخ نکن
عزیزم منم 33 سالمه و بچه اولمه . این فکرا چیه آخه ؟ خوبه که تست هات خوب بوده و مشکلی نبوده هزار بار خوشحال باش . موضوع مهم اینه که باید حواستو پرت کنی و هی نشینی فکر و خیال کنی و اصلا مطالب منفی که توی این سایت هست نخونی . منم چند وقت میخوندم همه ی بیماری ها و مشکلات مختلف رو فکر میکردم یا خودم دارم یا بچه ام خواهد داشت . اینطوری نیست اطراف خودتو نگاه کن بیشتر بچه ها و حاملگی ها سالم و خوبه و اون اتفاق ها بندرت پیش میاد . خودتو مشغول کن و از حاملگیت لذت ببر
2706