2410
2553
یک ماه اخیر فشار و استرس زیادی داشتم والان همش نگران نی نی ام نمی‌دونم چه تاثیری روش گذاشته حرص و جوش‌هایی که خوردم
نگران نباش هرچی بوده تموم شده از الان سعی کن آرامش داشته باشی و حرص استرس گذشته رو نخوری خاله من باردار بود مادرش فوت کرد پسرش هم سالم دنیا اومد همسایه مون با شوهرش تو بارداری دائم دعوا و کتک کاری داشت اونم بچه اش سالم دنیا اومد بهش فکر نکن و از بارداریت لذت ببر
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
الهام جون نمیدونم این حرف من چه قدر جنبه علمی داره؟! ولی شوهره بیشعور من از ماه ششم بارداری خیلی منو حرص و جوش داد خیلی اذیت کرد(خدا ازش نگذره) متاسفانه کیسه آب بچه خیلی رودتر از موقع پاره شد و بچه من نارس شد در ضمن یکبار هم به همین دلایل جنین رو از دست دادم متاسفانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رو شکر اینکه فشار عصبی نداره منم تو 5 ماهگی عصب کشی کردم و دندان درد اذیتم میکرد استرس‌های دیگه‌ای داشتم و دارم مثلا 3هفته پیش پدرم سکته کرده بودن و چند روز تو سی سی یو بودن و حرص و جوش از دست خانواده همسر
2456
خودم هفته پیش مامانم تصادف کرد دو روز قبلش هم عصب کشی دندون داشتم.الان اصلا بهش فکر هم نمیکنم.
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
زایمان زودرس از دلایل استرس است عزیزم و حرفت درسته مشکل من سلامت جسمی و زایمان زودرس نیست که البته ایشالا مساله‌ای پیش نمیاد نگران سلامت روحی و روانی نی نی هستم مثل نگرانی، ترسو بودن، بیقراری و ناآرومی حتی بعضی وقتها چند سال بعد خودش رو بیشتر نشون میده
الهام جون شما که اون شرایطو پشت سر گذاشتی پس هرچی بوده کاریش نمیتونی بکنی.از الان سعی کن آروم باشی
2714
خیلی تلاش می‌کنم راستش وقتی سرم گرم کاره اصلا یاد مشکلات نمیفتم خدا رو شکر سعی می‌کنمخودم رو شاد نگه دارم ولی هنوز یکسری از مشکلاتم حل نشده مسایلی با خانواده همسرم پیش اومده که داره خانواده خودم و حتی همسرم رو اذیت می‌کنه یعنی از این مشکلات بیخودی نیست که یادگرفتم بهشون اهمیت ندم
گاهی وقتا فکر میکنم بارداری هم نیاز به مدیریت داره. از هرچی ناراحتت میکنه تا جایی که میتونی دوری کن توکلت به خدا باشه سوره والعصر هم زیاد بخون
2706