2737
2739
عنوان

لطفا کسایی که رژیم یا دستوری برای پسر دار شدن دارن کمک کنند.

| مشاهده متن کامل بحث + 4750 بازدید | 29 پست
صبا جون یعنی از 6 ماه که گذشت سن بالاتر رو وارد کنیم؟ خدا حفظش کنه زیبی جان.
الهی به امید تو. خدایا نی نی مو دو دستی سپردم به خودت. خیلی مواظبش باش. برای سلامتی و حفظ همه نی نی ها و نی نی من صلوات بفرستید لطفا.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

1. تاریخ تخمک گذاری . 2 . نخوردن لبنیات 3 . خوردن گرمیجات و چهار مغز توسط همسر
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
2731
مرجان به نظرم این درست تره.اما خب برا محکم کاری میشه تو ماه هایی که برای هر دو سن جنسیت یکی هست اقدام کرد
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
عزیزم به نظر من بهترین کار رفتن پیش یه مامای باتجربه برای تعیین جنسیت هست تا روز دقیق تخمک گذاریتو با سونو پیدا کنه و با آمپول hcg ساعت تخمک گذاری تعیین بشه و استفاده از جوش شیرین و کمکی هم تغذیه
2740
یکی از تاپیکها هم 1 دستور حلوا برای پسردار شدن داشت ولی من ادرسش را ندارم.
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
ینا راهکارهای عملی و کم ریسک تر این کار هستند که من اونارو جمع بندی کردم. (راههای مطمئن تر اما پرهزینه و پرخطرتری هم هست. مثلا" روش IVF که من یکی اصلا" حاضر نیستم برای بچه اولم اینکارو بکنم.) البته روش تغذیه فقط 10 تا 20 درصد تاثیر داره و روش تعیین زمان تخمک گذاری حدود 70- 80 درصد، که باید همه این روشا رو با هم ادغام کرد و در درجه اول به خدای مهربون توکل کنیم تا ان شاا... مارو به خواست دلمون برسونه. (مهم اینه که نزدیکی درست در زمان تخمک گذاری انجام بشه و محیط واژن حسابی قلیایی باشه.) خلاصه اینم مواد لازم برای تهیه حداقل دو سه کیلو پسر خوشمزه: قبل از اقدام : ( از 3 ماه قبل ) مرد : 1- مرد می تواند برای تعیین مقدار اسپرم، آزمایش شمارش اسپرم بدهد. (اگر کمتر از 20 میلیون در سی سی باشد، باید از اسید فولیک و زینک پلاس (Zinc Plus) و ویتامین ث استفاده کند.) 2- برای اطمینان می تواند، آزمایش واریکوسل بدهد. (واریکوسل باعث سقط جنین می شود.) 3- از 70 روز قبل از اقدام، مرد باید تغذیه مناسب داشته باشد. (معجون و مواد انرژی زا) 4- سیب، آب دریا، آجیل جات مثل پسته، بادام زمینی، بادام هندی بخورد. 5- معجون (گردو آسیاب شده، پسته، کنجد، بادام) را به شیرموز اضافه کرده و بخورد. 6- چای دارچین و هل بخورید. (زن و مرد هردو) 7- دلستر نخورد. 8- برعکس زن، گوشت قرمز زیاد بخورد. 9- در ماه آخر، مرد زیاد ورزش نکند. 10- زنجبیل را در ماست ریخته و بخورد. 11- هر روز یک لیوان عرق کاسنی بخورد. 12- کشمش و مویز زیاد بخورد. (کشمش خوراک اسپرمه.) 13- قارچ، کنگر، کاهوی تازه بخورد. 14- لباس تنگ نپوشد و از گرما پرهیز کند. زن : 15- افسردگی، فشار عصبی، استرس و هوای گرم و آلوده را از خود دور کنید. 16- سدیم و پتاسیم زیاد بخورید: غذاهای شور، خرما، هویج، جگر، گوشت، موز، تخم مرغ، سیب زمینی، بادمجان، لوبیاچیتی، شیرینی، غذاهای کنسروی، توت فرنگی، انگور، گلابی، دارچین، سیب، آب دریا 17- منیزیم و کلسیم قدغن! کاکائو، قهوه، سویا، بادام، گردو، ماست، بستنی (کلا" لبنیات غیر از پنیر شور اونم خیلی کم.) 18- همراه غذا زیتون، خیارشور، چیپس، ذرت، کاهو و روغن زیتون بخورید. 19- کنجد، هل، عسل، کشمش و... بخورید. 20- هر شب 3 تا 5 عدد فلفل سیاه نکوبیده را با آب قورت بدهید. 21- خوردن قرص اسید فولیک (مثلا" مارک نیچر مید) را هرشب از 3 ماه قبل از اقدام شروع کنید. 22- روز تخمک گذاری را با استفاده از کیت LH (مارک Max14) و دماسنج تعیین کنید. 23- در زمان پریودی، هر روز ساعت 11 صبح 2 عدد خرما بخورید. 24- از شب اول پریودی تا 5 پریودی، 30 گرم تخم هویج را اول با آب سرد خوب بشورید(سمی است) بعد 20 دقیقه با آب تازه جوشیده بگذارید دم بکشد، بعد با نبات بخورید. 25- از روز اول تا 15 پریودی، هر روز به اندازه یک مویز مقبل ارزق و مصطکی بخورید. (از عطاری ها بخرید. مقل ارزق شبیه تریاک است و مصطکی (مستکی) شبیه کندر سفید و دان دان) 26- بعد از پریودی روزی 15 عدد خرما بخورید. 27- میوه: خرما، موز، انگور، توت فرنگی 28- گوشت قرمز کمتر بخورید و بجاش مرغ و ماهی بخورید. 29- دو ماه قبل از اقدام ورزشهای شکمی مثل دراز نشست بکنید. 30- کندر را ناشتا بجوید یا قورت دهید. نزدیک به اقدام و زمان اقدام : (رژیم ها بیشتر دو هفته آخر قبل از اقدام رعایت شود.) مرد : 31- سه شب تا یک هفته قبل از نزدیکی، مرد هر شب عرق کاسنی بخورد. (زن هم) 32- نیم ساعت قبل از نزدیکی یک فنجان قهوه غلیظ بخورد. 33- صبح روز نزدیکی پیاز را داخل روغن زیتون سرخ کرده، خرما را اضافه و تفت دهید، بعد تخم مرغ را اضافه کرده و برای صبحانه مرد بخورد. بعدش یک لیوان عرق کاسنی بخورد. 34- نیم ساعت تا یک ساعت قبل از نزدیکی بیضه ها را با آب سرد (کیسه آب سرد) به مدت 10 تا 15 دقیقه خنک کند. 35- دخول باید عمیق باشد. زن : 36- در ماه آخر، بعد از پاکی، هر روز 100 گرم تخم هویج را کوبیده و با عسل بخورید تا روز نزدیکی. 37- در ماه آخر از روز 11 تا 18 پریودی تخم کاسنی بخورید. 38- از 10 روز قبل از اقدام، خوردن اسید فولیک قطع شود. 39- نزدیک اقدام عسل، آب نبات، سیب زمینی پخته، کشمش، نوشابه، بیسکویت، کاهو و زیتون بخورید. 40- از بعد از اتمام پریودی تا قبل از تخمک گذاری نزدیکی انجام نشود. (احتمال دختر بیشتر است) 41- 3-5 روز بعد از پاک شدن از پریودی (یعنی حدود روز 8-10 سیکل) یک سونوگرافی واژینال بدهید.(در این مدت هیچ نزدیکی نداشته باشید.) تا اندازه فولیکول معلوم شود و زمان نسبی آزادسازی آن تعیین شود، برای اطمینان یک روز بعد از آن تاریخ را در نظر بگیرید. (چون تخمک تا 48 ساعت زنده می ماند.) 42- اقدام تا دو روز بعد از دو خطه شدن کیت تخمک گذاری: شب دو خطه شدن، شب بعدش و شب سوم. (از 12 ساعت قبل تا 48 ساعت بعد از تخمک گذاری) 43- در زمان تخمک گذاری (حدودا" روز 13 سیکل) اول آمپول HCG برای آزاد سازی تخمک تزریق شود، بعد از 24 ساعت نزدیکی انجام شود. 44- با سونوگرافی واژینال زمان دقیق تخمک گذاری را تعیین کنید. 45- غذاهای شب لقاح و شب بعد از آن باید دقیق انتخاب شود. 46- چند ساعت قبل از نزدیکی آناناس، توت فرنگی، انجیر و بادمجان بخورید. (قلیایی کردن خون) 47- شستشوی واژن نیم ساعت قبل از نزدیکی با محلول رقیق جوش شیرین (یک قاشق چایخوری در یک لیوان آب ولرم) – واژینال باشه بهتره. 48- ارگاسم زن قبل از مرد (اول زن توسط تحریک کلیتوریس ارضا شود بعد مرد شروع کند.) 49- زن در نزدیکی به حالت سجده باشد. بعد از اقدام : مرد : 50- مرد باید معجون و مواد مقوی بخورد تا برای 2 شب بعدش هم منی کاملا" جمع شود. زن : 51- بعد از نزدیکی بالش زیر کمر گذاشته و پاها رو به بالا (تکیه به دیوار) و بعد هم روی پهلوی راست بخوابید. 52- تا 2 ساعت بلند نشوید و حمام نروید. روش اندازه گیری حرارت بدن با دماسنج : اولین روز پریود را یادداشت کرده و هر روز دمای بدن را بلافاصله بعد از بیدار شدن و حتی قبل از تکان خوردن و بلند شدن از رختخواب و حرف زدن، با دماسنجی که نزدیکتان گذاشته اید، اندازه بگیرید و یادداشت کنید. (دماسنج دیجیتالی بهتر جواب می دهد.) درجه حرارت بدن معمولا" بین 36.3 تا 36.5 متغیر است. (مثلا" برای من 36.2 است.) از روز اول پریودی دمای بدن تا زیر 36.5 پایین می آید. روز تخمک گذاری دما به شکل نامحسوسی پایین تر می آید. (حدود 0.2 یا 0.3 درجه) بعد از حدود 2 روز درجه حرارت یکدفعه بطور محسوسی بالا می رود. (بیشتر از 0.5 درجه) و دیگر پایین نمی آید. روش استفاده از کیت تخمک گذاری ال اچ (Max14) : از روز 13 سیکل، هر روز در ساعت مشخصی (بین 10 صبح تا 2 بعد از ظهر) مثلا" ساعت 11 صبح یا 1 بعد از ظهر باید از سمتی که فلش داره نوارو داخل ادرار کنی و از خط Max بالاتر نری، بعد از 5 دقیقه که داخل مایع ماند، جواب معلوم می شود. (حداقل 2 ساعت قبلش نباید مایعات بخوری.) یک روز قبل از تخمک گذاری دو خطش پررنگ می شود که باید همان شب و دو شب بعدش نزدیکی داشته باشی. (برای اطمینان وقتی کیت دو خطه شد، یک سونوگرافی واژینال هم بده تا معلوم بشه کی تخمکت آزاد میشه.) در اصل شب بعد از دوخطه شدن کیت، شب تخمک گذاری است که باید از یک شب قبل تا یک شب بعدش نزدیکی کنی. (یعنی سه شب پشت سر هم.) مهمترین نشانه های ظاهری تخمک گذاری : افزایش ترشحات واژن و تبدیل شدن این ترشحات به ماده ای شبیه به سفیده تخم مرغ: هنگامی که این ترشحات شفاف، لیز و چسبنده باشد، احتمال باردار شدن شما به حداکثر می رسد. درد خفیف در ناحیه پایین شکم : حدودا 20% از خانمها می توانند تخمک گذاری و فعالیت مربوط به آن را احساس کنند، که نشانه های آن می تواند از درد ملایم تا تیر کشیدن های شدید و ناگهانی باشد. حساس شدن پستان ها اندکی افزایش (در حدود 4 تا 1 درجه) در دمای پایه بدن یا BBT: روش شستشوی واژینال با جوش شیرین : یک سرنگ 10 سی سی از داروخانه بخر. آب لیوان را باید بجوشانی و بعد بگذاری سرد شود. در یک لیوان آب ولرم جوشیده، یک قاشق چایخوری جوش شیرین بریز و حل کن. بعد سرنگ را پر کرده و داخل واژنت تا ته فرو کن و خالی کن. 5 دقیقه دراز بکش و بعد سر پا بشین و آب را خالی کن. این عمل را 2 الی 3 بار تکرار کن. این محلول باید نیم ساعت قبل از استفاده تهیه شود، چون حل شدنش کمی طول می کشد. اگر پریودهای من منظم نباشند، حامله شدن برایم سخت تر خواهد بود؟ اکثر خانمها 12 بار در سال پریود می شوند، اما برخی از آنها ممکن است کمتر پریود شده یا حتی اصلا پریود نشوند. استرس، تمرینهای سنگین ورزشی، افزایش یا کاهش شدید وزن و مواردی دیگر، از جمله عواملی هستند که می توانند بر پریود شما اثر بگذارند. هر چقدر پریود شما نامنظم تر باشد، تشخیص زمان دقیق تخمک گذاری مشکل تر می شود. در صورتی که زمان تخمک گذاری را در چند ماه متوالی زیر نظر بگیرید، می توانید چند روزی را که بیشترین احتمال حامله شدن وجود دارد، تشخیص دهید. فرض کنید سه دوره متوالی شما به ترتیب 28، 21و 35 روزه باشد. سیکل قاعدگی خود را برای چند ماه متوالی در نظر گرفته و یادداشت نمایید. سپس عدد 17 را از کوتاهترین دوره ماهیانه، و عدد 11 را از طولانی ترین دوره ماهیانه کم کنید. تعداد روزهای مابین این دوعدد، روزهایی هستند که احتمال باردار شدن شما در آنها بیشتر از سایر روزها است. اگر دوره های شما نامنظم بوده و بیشتر از 35 روز نیز طول می کشند، با یک متخصص مشورت نمایید تا علت این بی نظمی را مشخص کند. علت آن می تواند یکی از موارد زیر باشد: سندرم تخمدان پلی کیستیک یا PCOS یا به زبان ساده تر کسیت تخمدان، اختلال عملکرد تخمدان، اختلال تیروئید، کاهش وزن شدید، یا افزایش میزان پرولاکتین
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
حلوای بارداری مواد لازم خرما ترجیحا رطب هسته گرفته شده یک بشقاب خوروش خوری سرپر زنجبیل .... دارچین .... فلفل سیاه.... زردچوبه .... زیره سیاه ......میخک ....خسرودارو......سه مورد اول هر کدام 2 قاشق غذا خوری سر پر .....زردچوبه و زیره نصف قاشق غذاخوری و میخک و خسرو دارو کمیییییی و قرص کمر نر و ماده از هرکدام یک عدد یا ترجیحا پودرش رو از عطاری ها بگیرین و آرد گندم 4 یا 5 قاشق غذا خوری اگه یه سری رو پیدا نکردین مهم نیست اما یادتون باشه ریختن 5 مورد اول ضروریه همش تو ی عطاری ها پیدا میشه طرز تهیه : ابتدا ارد رو توی ماهیتابه می ریزیم و روی حرارت متوسط رو به کم ان را تفت می دهیم به قول ما بو می دیم یعنی بوی خامی ارد گرفته بشه و رنگش به نخودی رنگ برسه و سپس اون قدر بهش روغن اضافه می کنیم تا از ماست رقیق تر بشه بعد بهش تمامی اون موارد ی که بالا گفتم از عطاری بگیرین اضافه می کنین البته باید اگه مثلا یکی از اون ها پودر نیست حتما اسیابش کنین و بعد اضافه کنین و فقط یه تفت خیلی کوچولو می دین و زود زیرش رو خاموش می کنین توجه کنین که حیفه بیش از حد حرارت ببینه و اثرشون کم بشه بعد بهش خرما رو اضافه می کنیم و هم می زنیم تا کاملا مواد با هم مخلوط بشه و بعد نوش جان کنین طرز استفاده : ار روز اول پری تا نهایتا 20 پری بیشتر صبح ها قبل از صبحونه روزی دو تا سه قاشق غذا خوری سوالاتی که زیاد پرسیده شده : به شوشو می تونیم بدیم ؟ بله برای هر دو خیلی خوب و مقویه برای تقویت شوشو چی از همه بهتره ؟ گرده ی نخل نر از عطاری بگیرین بهتره اما اینم خیلییییییییییی مقویه چرا نباید بعد از 20 پری خورد؟ چون خیلی طبیعت این حلوا گرمه اقدام ها چه جوری باشه؟ من که دکتر نیستم اما چیزهایی که دکتر ها می گن بعد از پری مثلا از 8 یا 10 پری یه روز در میون این حلوا چه اثراتی داره ؟ خیلی باعث می شه احساس گرما تو بدنتون کنین و این احساس طبیعیه
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
2706