2410
2553
عنوان

راهنمایی در مورد شربت دیفن هیدرامین،لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 154600 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام مجدد منظور من از 2 سی سی حداکثر بود ، ولی این باعث شد بین مادرای عزیز اختلاف نظر بوجود بیاد .
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)
مامان رام و راد عزیز شما همون به دستور العمل دکتر فرزندت عمل کن و 1.5 سی سی بده . ولی همچین با علامت ؟ تایپ کردید که انگار من گفتم 2 بطری . یک لحظه خودم هم شک کردم!!!
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)
همون مقداری که دکتر گفته بده . حرف دکترو گوش کن همیشه. هیچ کاری هم به هوش بچه نداره. دیفن دو نوعه یکی کامپانده اون یکی الگزیر فکر کنم الگزیر رو برای بچه ها تجویز میکنن
شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 
2714
azizam man ham in moshkel ro dashtam vali chon dr dokhtare man osoolan ba hame joor darooieee!!mokhalefe nagoft behesh bede manam joonam dar oomad ta bozorg shod va khodesh aroom shod vali behet hagh midam ham oon aziat mishe ham khodet ama hala dr khaharzadeam gofte mitooni bedi hich zarari ham nadare ...NATARS azizam injoori ham nist ke dadane chand ghatre sharbat balaiee sare bacheat biare ..khodaiee nakarde asid ke nist ...beboosesh moraghbe khodet va nini bash
زیر 6 ماه نباید این شربت رو زیاد استفاده کرد حتی مواقع سرماخوردگی منم 4 ماه تمام نخوابیدم ولی با دارو خواب بچه رو تنظیم نکردم بعد ار 6 ماهگی تا دوهفته با طور مداوم میشه داد بعد از دوهفته باید قطع بشه
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
البته خوب هر نوزادی شرایط خواستی داره و نمیشه همه رو با هم مقایسه کرد بعضی بچه ها واقعا درد دارن که خوب درد کشیدن اصلا کار درستی نیست برای طفلای معصوم بعضی ها بهونه گیرن که باید تحمل کرد بعضی ها هم دل درد دارند که خوب باید از شربت های ساده تری مثل دایمیتین یا مشابه خارجیش استفاده بشه
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
اصلا خوب نیست.......وقفه تنفسی میاره عزیزم

منم پسرم تا هشت ماهگی اینجوری بود..البته اون رفلاکس داشت و ما دیر متوجه شدیم هرچند که وقتی هم متوجه شدیم داروهاش رو نخورد ولی الان بهتره و شبها خیلی بهتر میخوابه

به نظرم یه کم زیر سر نی نی رو موقع خواب بلندتر بزار و چند ماه نخوابی کشیدن چیزیت نمیشه ولی دارو اصلا خوب نیست

تو رو خدا به بچه هاتون دارو ندید الکی الکی
شربت دیفن هیدرامین رو نباید تا دوسالگی دا د اینو اکثر کترها نمیدونن احتمال ایست قلبی برا نوزاد هست. برا پسر من دکتر تجویز کرده بود نتیجه عکس داد تا صبح پسرم کلافه بود. که سابقه نداشت. برا بیخوابی بچه ها از همون روزای اول باید چاره دید باید روزای اول که بچه 20 ساعت میخوابه مفهوم شب و روزرو عادت کنه. عمولا همه مادرا هر دو ساعت بچه شون رو بیدار میکنن که مبادا قندش بیفته. من تو کتاب معروف من و کودک من خوندم که شب ها هر 4 ساعت یه بار شیر بدی. بچه همون جور عادت میکنه پسر من که تا حالا هفت ماهشه. فقط همون یه شبی که دیفن هیدرامین مصرف کرده بود نخوابید.
2706