2726
عنوان

سقط تو هفته 12

26562 بازدید | 40 پست
بچه ها داغونم.دیروز جواب آمینوسنتزم اومد و باید سقط کنم.دقیقا امروز اولین روز از هفته 12 ام.می شه تو خونه با دارو سقط کنم.کسی می دونه چی کار باید بکنم.فردا می رم دکتر.دوست ندارم کورتاژ شم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیچاره شوهرم خیلی داغونه.حتی امروز کلی گریه کرد وقتی خواب بودم.یکسال تلاش کردیم تا بچه دار شیم و درست تو ماه اولی که عکس رنگی گرفتم شد.بدون اینکه فکر کنم بهش.بعد الان که جاش محکمه و همه چی خوب جواب آمینو اومده که باید سقط شه.خدا سر هیشکی ناره.امید هیچکس و نا انید نکنه
2728
میشه ولی امکان داره زیاد درد بکشی برو بیمارستان یهو اگر فشارت بیوفته سرون وصل می کنن نمیزارن اتفاقی برات بیوفته خدا بزرگه انشالله دوباره باردار میشی همه این سختیا یادت میره بعدش دکتر بهت میگه یه مدت جلوگیری کن بعد بهت قول میدم سریع باردار میشی آخه بدنت آمادگی بارداری رو کامل داره
CafeMom Tickers
نمی دونم.فعلا می خوام این مشکلو حل کنم و بعد به باقی چیزا فکر کنم. من وشوهرو هردو تالاسمی مینوریم.قبل ازدواجم می دونستیم.باید آمینو می دادیم و الان زنگ زدن گفتن ماژوره.اصلا فکرشم نمی کردیم.خیلی بهش دلبسته شدم
عزیزم دردش زیاده میشه با شیاف سقط کنی ولی برو بیمارستان خدایی نکرده برات اتفاقی نیوفته واسه این میگم بعضی ها تو 16 هفته سقط راحتی داشتن انشالله واسه شما هم راحته ولی بیمارستان برو خودشون برات شیاف میزارن.
CafeMom Tickers
2706