2410
2553
بعد از پنج سال نازایی و دو تاسقط خدا بهم یه عشق داده. ازاول هم استراحت گفته تا الان که هفت ماهمه. من خونم تهرانه مامانم پردیس. تو این هفت ماه یکدفعه نیومده بهم کمک کنه الانم که باید خونه تکونی کنم میگه من که از کمدات سردر نمیارم در و دیوارم کارگر بگیر.
خب راست میگن کارگر بگیر به مامانا ربط نداره واقعا سنشون بالاست به اندازه کافی هم برامون کار کردن و زحمت کشیدن
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خوب کارگر بگیر من اگر تو این شرایط بودم مادرم پیشنهاد کمک میداد قبول میکردم ولی اینکه خودم بگم به مادر خواهر پاشو بیا خونم تمیز کن اصلا ابدا مگه خانواده ام کارگر شوهرم و من هستند عزت مادرت حفظ کن اگر خودش دوست نداره مجبورش نکن
پسرم هر جور که باشی بدون مامان عاشقانه دوست داره خنگ باشی یا باهوش زشت باشی یا خوشکل شیطون باشی یا اروم دوست دارم دوست دارم دوست دارم .
خوب کارگر بگیر من اگر تو این شرایط بودم مادرم پیشنهاد کمک میداد قبول میکردم ولی اینکه خودم بگم به مادر خواهر پاشو بیا خونم تمیز کن اصلا ابدا مگه خانواده ام کارگر شوهرم و من هستند عزت مادرت حفظ کن اگر خودش دوست نداره مجبورش نکن
پسرم هر جور که باشی بدون مامان عاشقانه دوست داره خنگ باشی یا باهوش زشت باشی یا خوشکل شیطون باشی یا اروم دوست دارم دوست دارم دوست دارم .
2714
عزیزم وایسا بالای سرش بگو چیکار کنه همه کار میکنه برات
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2706