2703
2553
سلام به دوستان گل .
2 روزی می شد که سمت راست زبونم حالت خواب رفتگی داشت . تا اینکه 5 شنبه متوجه شدم وقتی حرف میزنم قسمتی از لبم هم کج میشه و یکی از چشمام هم سنگین پلک می خوره . رفتم دکتر داخلی و بهم گفت ویروس وارد بدنت شده و عصب صورتت ( نیمه راست صورت ) فلج شده . اگه تا یک هفته دیگه خوب نشدی باید بری دکتر مغز و اعصاب . تو رو خدا دوست جونا اگه کسی موردی تو این زمینه دیده منو راهنمایی کنه . خیلی میترسم که تو این شرایط باقی بمونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ترانه جون

با مادر و مامان نیکا موافقم
هر چه زودتر برو مغز و اعصاب و اصلا نگران نباش

چند مورد خیلی وخیم از موردی که میگه بین آشناها بوده که خدا رو شکر همگی خوب شدن
انشااله که مورد خاصی نیست
خـــــــدایا ... توکل به خودت ...
سلام ترانه جان همونطور که مامی جون گفت چیزی نیست. اما اگه دوست داری از استرس زودتر رها بشی توصیه دکتری رو که رفتی زودتر عملی کن که راحت بشی یکی از دوستای منم همینطور بود رفت دکتر مغز و اعصاب تست های لازم رو بهش داد بعد هم دکتر گفت چیزیت نیست و خود بخود خوب شد. اونم اول مثل شما هی استرس داشت امااز وقتی رفت دکتر راحت شد. شما هم همین کارو انجام بدی راحت تری.
2714
این مشکل به خاطر یک نوع ویروس تبخال به وجود میاد .روی عصب تبخال میزنه و عصب موقتا از کار می افته.پیش دکتر اعصاب که بری اول برای از بین بردن ویروس دارو میده و همزمان هم باید چند جلسه فیزیوتراپی بری.زود برو دکتر تا درمانت را شروع کنه. شاید یکی دوماه (بسته به شدت فلج) طول بکشه تا خوب بشی ولی خیالت راحت چون جوان هستی کاملا خوب میشی
ترانه جان اصلاً نگران نباشین.

اسم این بیماری "بلز پالسی" هست و معمولاً از طریق ویروسی که از راه گوش وارد بدن میشه ایجاد میشه.

100% برطرف میشه ولی حتماً در اولین فرصت به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید.

باید مرتب اون قسمت صورتتون رو آروم ماساژ بدین.برای برگشت حالت لبها هم باید لپتون رو باد کنید و فوت کنید مثل کاری که موقع باد کردن بادکنک انجام میدین.

معمولاً بعد از چند روز این حالت ها تشدید میشن اصلاً نترسین ولی ایشالا بعد از 2-3 هفته خوب میشین .
2706