عنوان

اگه فقط نفری 5 تومن کمک کنید....

173 بازدید | 3 پست
5 تومن چیز زیادی نیست ولی این پولها رو هم که جمع بشه مشکل خیلیها رو برطرف میکنه. یه لحظه فکر کنید بچه خودتون تو این شرایط قرار داره.... http://old.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=29981&ChatDate=19-7-1393&PageNumber=1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منا 1393/7/19 12:49 ق.ظ با سلام دوستان خیر خواه در این موارد همت کنین بنیاد ما رو یاری کنین 1-هر کسی نذری داره که میخوادبین فقرا تقسیم کنه یا هر گونه نذری داره که امکان تقسیم کردنش براش سخته یا فقیر نمیشناسن یا امکان تقسیم کردن ندارن بنیاد ما جهت رفاه حال نیازمندان و یتیمان در روستاهای دورافتاده و محروم با کمال میل این کار رو انجام میده و از مراحل انجام و خریدها عکس و فاکتور میگیره 2-شهرستان های اینجا تازه گاز کشی شدن و نیازمندان و یتیمان این روستاهای دورافتاده با مشکل نداشتن بخاری گازی دست و پنجه نرم میکنن ازتون خواهش میکنم هر گونه وسیله بلا استفاده گرمایشی رو از نیازمندان اینجا دریغ نکنین 3-حمایت از کودکان یتیم و حامی شدن واسه کسایی که در حد توانشون هست(شرایط حامی شدن این هست که اگر ماهانه توانایی پرداخت20هزارتومن دارین میتونین حامی بشین) 4-کمک به دوقلوهایی که الان هم یتیم و هم یسیر هستن و مادرشون سر زایمان فوت شده و الان6 ماهه هستن و تو یه روستای محروم و دور ازشهرستان زندگی میکنن اینم بگم این دوقلوها رو مامان بزرگشون سرپرستی میکنه که اصلا در شرایط خوبی نیستن من خودم واسه قد ووزن بچه ام رو بردم مرکز بهداشت میدیدم که با سختی اونها رو این طرف اون طرف میبره 5-چند مورد زن شیر ده هستن که حامله هستن و از کمترین امکانات هم محروم هستن هرگونه کمک یا موادغذایی رو اگه دارین تو این ایام خواهشا برسونیم دستشون این هم بگم که نیازمندان اینجا از فقر فرهنگی هم رنج میبرن 6_واسه جمع شدن جهاز دختران دم بخت و دختران عقد کرده که خانواده هاشون شدیدا با مشکل جمع شدن جهاز مواجه هستن حمایتمون کنین که متاسفانه عروسیشون فقط بخاطر اینکه لنگ جهاز ساده هستن عقب افتاده 7-دوستانی که دوران دانشجوییشون تو دانشگاه پیام نور تموم شده و کتاب هاشون رو لازم ندارن ممنون میشم به بنیاد ما بدین بدیم به دانشجوهای خانواده های مستضعف 8-دوستانی که نی نی هاشون رو از پوشک گرفتن و پوشک های اضافی رو لازم ندارن در صورت تمایل میتونن به بنیاد ما ببخشن 9-کمک نقدی و غیر نقدی به خانواده پر جمعیتی که پدر خانواده با وجود معلویت جسمی کار بنایی و کارگری میکنه و دو دختر دم بخت هم داره
2731