2703
2553
سلام تو سونو بهم گفت ساک حاملگیم تو هفته هفت دفورمه شد و باید بری کورتاژ یک ذره لک بین هم داشتم که الان ندارم تو رو خدا بگید چیکار کنم باید برم کورتلژ یعنی امیدی نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شهنا یعنی از شکل عادیش خارج شده بوده
فروش انواع محصولات روشناییِ ویترای.. کار دست ... محصولات با کیفیت و صادراتی بسیار ارزشمند و هنری...دنیایی از نور و رنگ و زیبایی....لوستر آباژور..جاشمعی...دیوارکوب...گردسوز...لاله ..هرچی که بخواید : http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1064475&PageNumber=1 .....
2714
دوست عزیز من قبل ازبچه اولم یکبارسابقه ساک حاملگی پوچ رو داشتم امانمیدونم این همون دفورمه شدنه یانه فقط اینومیدونم برای مواردی مثل من که جنینی وجودنداره تاهفته10 صبرمیکنن اگرهمراه باخونریزی سقط نشه اونوقت کورتاژش میکنن آمپول ویتامین آ برات باید تجویزکنه دکترت تابه خونریزی بیفتی
وفقط خداست که میداند...هیچ چیزمثل دوست داشتن ودوست داشته شدن...مرگ رابه تاخیرنمی اندازد
سلام من هم یه بارداری پوچ دارم با ساک دفورمه و دکتر گفته امکان نداره بدون کورتاژ کامل دفع بشه از کورتاژ خیلی میترسم کسی تجربه داره؟ لازمه شب توی بیمارستان بمونم؟ هزینه اش چقدره؟
دفورمه یعنی جنین وجود نداره باید سقط بشه من ۳ ماه پیش همین بلا سرم اومد قرص سقط خوردم فایده نداشت مجبور شدم کورتاژ کردم
زمانی که در زندگی با مشکلی روبرو شدی به خدا نگو مشکل بزرگی دارم به مشکل بگو من خدای بزرگی دارم.